The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > ДРУГИ

ДРУГИ Други приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 02-09-2010
Аватара на Оги
Оги Оги не е на линия
дърт пенЦионер
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 151
Благодари: 109
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сутринта излезе и в сат-универса
__________________
DB500HD;500s, Triax TD110, Inverto Black Ultra 0.2dB, H-H Strong SRT DM2100, Panasonic TX-P42UT50E
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13-09-2010
емз емз не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 14
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

нов файл?
__________________
Voltel MX Plus
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13-09-2010
Аватара на TurboGD
TurboGD TurboGD не е на линия
Друга титла
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: D-Town
Мнения: 394
Благодари: 21
Получил благодарност:
95 пъти в 71 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от емз Вижте мненията
нов файл?
Знаеш ли как се използва ТОВА?

И за да не кажеш, че се заяждам, ето ти два сайта, сам да си следиш:
1. http://www.super-sat.info/
2. http://www.najmsat.us/

Има и много други, но първо виж въпроса ми по-горе.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14-09-2010
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebezavar Вижте мненията
Генту, ми тя кака Шер им изнася пълен концерт в нас .............и локала добре се ъпдейтва )))))..........Само не знам какво ще правим ако спрат изцяло ИРДЕТО картите каквато е неофициалната информация, че от догодина ги няма оставал само БУЛКРИПТ тогава трябва ходиме да ги ..........сега мисля да пробвам да закача една делта с булкрипт за дрийма или за ехото и да видя какво става )))))
Искам да споделя с няколко думи скромното ми виждане като начинаещ. Който няма да си вземе "Делта".
Значи, щях да ставам абонат на Булсатком. Звъннах на 2-3 офиса да питам за условията им. Каките отсреща ми обясниха, че минималният срок за договор при тях е 18 месеца. Който не вярва - да се направи на начинаещ и да пита на първия му изпречил се телефон на БСК. Научих, че имат и 6-месечни договори на много сносни условия съвсем случайно, като отидох да си купя от тях конвертор.
Засега наринах към 230 лева за собствено оборудване. Това е таксата за 2 г. за тарифата, която ме устройва. Без да се занимавам с нова за мен техника. Преди да се навия да си сглобявам оборудване - бях наясно с това.
Следва логичният въпрос "защо"? Ами защото мразя да ме пързалят. Вероятно насреща са знаели за другите условия. И са искали по тяхно усмотрение да ме закачат на дългосрочния договор. Е те тогава сат. техника ми стана хоби! Жалко за страхотната техника, ценови условия и кадърен мениджмънт на БСК. Няма кой да отрече, че са най-добри засега.
Заради някаква продавачка ме изгубиха завинаги като клиент. Работил съм в няколко фирми, изкарващи си хляба с техника. И знам колко е гадно, като се получи нещо подобно и някой неграмотник ти хвърли труда в боклука.
Като забранят Ирдетата ще изгубят повечето от хората, които си ги плащат. И няма да минат на Делти по подобни на моите съображения. Клиентът винаги избор! Има и други оператори. Аз знам и английски, и не ми е проблем да гледам образователни канали нейде от небето.
Питайте Евроком София колко народ се преориентира, след като махнаха Дискавъри. И на негово място набутаха няколко тъпи канала. Количеството не прави качество.

Последно редактирано от Rabin : 14-09-2010 на 12:58
Отговори с цитат
  #35  
Стар 14-09-2010
Аватара на shemetcho
shemetcho shemetcho не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Димитровград
Мнения: 280
Благодари: 134
Получил благодарност:
68 пъти в 41 поста
Сваляния: 259
Ъплоуди: 6
По подразбиране

А моето скромно мнение, че тези с Ирдето са не повече от 2-3 хил. клиенти (едва ли са и толкова). Та на БСК им дреми дали ще загубят около 2-3 % от клиентите си. А защо да не им предложат безплатно оборудване и % отказли се да падне още. (Тук сигурно много от вас ще кажат:"...аз се отказвам!! не им ща Делтата". Но тогава какво ще гледат?) И Бог да поживи добрите хорица, които прецакаха почти всички кодировки и да им даде дълголетие да прецакат и Булкрипта!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14-09-2010
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shemetcho Вижте мненията
...Та на БСК им дреми дали ще загубят около 2-3 % от клиентите си.
И защо да ги губят? Какъв е смисълът на упражнението?
Цитирай:
Първоначално написано от shemetcho Вижте мненията
... Но тогава какво ще гледат?) ...
Голямата част от небето върви на шерня!

п.с. Връща се тузар от магазина с ТВ за 2000+ лв., казали му да си купи хубав HD приемник за 1000 лева, всичко там точно - музиките му, голямата чиния с мотор, най-скъпия конвертор. Хвали се пред приятелите, че има най-доброто (то основно заради едния престиж се купуват най-скъпите стоки). БСК му продават Ирдето за 200+ лева.
След 2 месеца му се обаждат, че вече не върви, тр'яя си вземе ново оборудване. Дупчене наново, кабел... (за да може старото да гледа и други спътници). Като оная бойната баба с Хилтито от рекламата на Мтел... една дупчица... едно кабелче! От опит го казвам, след като един приятел си нарина 7 бона за ремонт на хола, и беше пропуснал някои кабели. Предпочете да не слуша многоканален звук, отколкото да дупчи.
Само на мен ли ми се вижда леко странно? Делтата, вградена зад пердето ще е особено фйешън, още едно дистанционно...

Последно редактирано от Rabin : 14-09-2010 на 20:53
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
въпрос, За, ключовете


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ключовете от карта на булсатком Синти Емулатори 14 10-11-2010 14:46
Как мога да си обновя ключовете на ESPECTA ES1130S ESPECTA 7 23-08-2010 16:14
Въпрос за 1W alex78 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 1 18-06-2010 00:01
Въпрос за 36E HDouse САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 56 12-12-2009 19:57
Въпрос? ROCCO Новини и мнения 9 09-06-2009 14:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.