The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 17-01-2013
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от каменниколов Вижте мненията
Ти да видя случайно да се жалвам на някой? Темата е за изказване на мнение по въпроса, не за жалване. И не знам защо реши, че съм "платен драскач". Плащат ми за други неща, които не включват писане във форуми (не че в момента не пиша от офиса де ).
Стига с това изказване на мнения. Откакто булсата (и още едно събитие) показа среден пръст на ьтв, тук стана ебати цирка. Хайде, моля ви се! Подсказах ви къде да си споделяте мненията. Тук никой, от редовните потребители, не го интересува дали ще гледаш ьтв и неговите производни. Защото по един или друг начин успяваме да гледам качествени телевизионни канали, а не псевдо такива.
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бтв, Булсатком, клекна, пред, свали, цената


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Отново намаление в цената на HD пакета! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 10-11-2010 20:26
Милен Цветков пак без работа, и EBF го свали ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 01-10-2010 15:18
Намаляват цената на HD пакета! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 22-07-2010 09:15
БНТ свали “Полет над нощта” заради липса на водещ Джак EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 0 08-01-2010 14:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.