The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 23-05-2013
Аватара на Момчил Здравков
Момчил Здравков Момчил Здравков не е на линия
Цървул
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Местоположение: Търговище, Самоков BG
Мнения: 325
Благодари: 45
Получил благодарност:
42 пъти в 39 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Софтуер за Sony Ericsson XPERIA X8 - Android 2.1 ...

Здравейте, реших да възобновя употребата на предишния ми телефон Sony Ericsson XPERIA X8, защото буквално има DX FM радио, сравнявал съм го с много коли с дълги антени и хубави тунери, както и да е. Днес му купих нова батерия, китайска за 15 лв., работи вече перфектно както преди година и половина, телефонът се използва само за Wi-Fi, когато е наличен, и за FM радио като обикалям като халтав да сканирам. Днес вкъщи включих безжичния нет на телефона с цел да видя дали уж има ъпдейти на софта, не можах да разбера, но и не можах да се свържа, за да го ъпдейтна, изписа ми нещо от сорта, че няма мрежа, версията на Андроид в момента му е Android 2.1, всичко си работи точно, просто пускам тази тема с цел да разбера дали изобщо може да му се инсталира по-нов софт и изобщо дали има смисъл от това, защото мен ме интересува само радиото, не вярвам да има промяна в сигнала след смяна на софт...
__________________
SkyBox S12 HD PVR; 1.20m offset with Optibox H-H Motor (75E<->15W) ; Vivacom 60 cm -> 19.2E ; скоро 90 cm 39E-42E.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23-05-2013
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Момчил Здравков Вижте мненията
Здравейте, реших да възобновя употребата на предишния ми телефон Sony Ericsson XPERIA X8, защото буквално има DX FM радио, сравнявал съм го с много коли с дълги антени и хубави тунери, както и да е. Днес му купих нова батерия, китайска за 15 лв., работи вече перфектно както преди година и половина, телефонът се използва само за Wi-Fi, когато е наличен, и за FM радио като обикалям като халтав да сканирам. Днес вкъщи включих безжичния нет на телефона с цел да видя дали уж има ъпдейти на софта, не можах да разбера, но и не можах да се свържа, за да го ъпдейтна, изписа ми нещо от сорта, че няма мрежа, версията на Андроид в момента му е Android 2.1, всичко си работи точно, просто пускам тази тема с цел да разбера дали изобщо може да му се инсталира по-нов софт и изобщо дали има смисъл от това, защото мен ме интересува само радиото, не вярвам да има промяна в сигнала след смяна на софт...
За твоята Xperia X8 има и 4.0.0
Android 4.0.1 Ice Cream Sandwich Rom for Xperia X8

или

http://hardwarebg.com/forum/showthre...0-SE-XPERIA-X8

но търси определено по ниска версия, тая май не е изкусурена
само дето не се занимавам с Андроид и не мога да ти помогна с инсталацията
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на за този полезен пост :
  #3  
Стар 23-05-2013
Аватара на Момчил Здравков
Момчил Здравков Момчил Здравков не е на линия
Цървул
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Местоположение: Търговище, Самоков BG
Мнения: 325
Благодари: 45
Получил благодарност:
42 пъти в 39 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
За твоята Xperia X8 има и 4.0.0
Android 4.0.1 Ice Cream Sandwich Rom for Xperia X8

или

http://hardwarebg.com/forum/showthre...0-SE-XPERIA-X8

но търси определено по ниска версия, тая май не е изкусурена
само дето не се занимавам с Андроид и не мога да ти помогна с инсталацията
Мерси, Коко, особено за видеото, това е като софта на другия ми телефон SONY XPERIA MIRO, където ФМ радиото не ме кефи, явно наистина се променя със смяна на софта, май ще си седя със сегашната версия на андроида.
__________________
SkyBox S12 HD PVR; 1.20m offset with Optibox H-H Motor (75E<->15W) ; Vivacom 60 cm -> 19.2E ; скоро 90 cm 39E-42E.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24-05-2013
Аватара на emskia
emskia emskia не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Ibiza
Мнения: 323
Благодари: 151
Получил благодарност:
32 пъти в 22 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За твоята експерия има доста добри ROM-ве (софтуери). Може да видиш ТУК, но внимавай ако ще отключваш буутлоадера, защото ако на батерията или под нея пише че е произведен след 11W29 не се опитвай ( за това може да видиш ТУК). Ако имаш повече въпроси пиши на лс. И на-важното е да имаш късмет.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на emskia за този полезен пост :
  #5  
Стар 24-05-2013
Аватара на Момчил Здравков
Момчил Здравков Момчил Здравков не е на линия
Цървул
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Местоположение: Търговище, Самоков BG
Мнения: 325
Благодари: 45
Получил благодарност:
42 пъти в 39 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emskia Вижте мненията
За твоята експерия има доста добри ROM-ве (софтуери). Може да видиш ТУК, но внимавай ако ще отключваш буутлоадера, защото ако на батерията или под нея пише че е произведен след 11W29 не се опитвай ( за това може да видиш ТУК). Ако имаш повече въпроси пиши на лс. И на-важното е да имаш късмет.
Благодаря за изчерпателния отговор ! Аз като телефон няма да го ползвам, интересува ме само FM радиото, като гледам Baseband е еднакъв във видеото, което постна Коко, това в крайна сметка ме интересуваше, той телефона няма нищо - сим карта, майкро сд карта, нищо, само безжичен нет и радио, то това е и което ми трябва, пуснах темата реално дали ще се промени състоянието на радиото към по-добро или по-лошо, едва ли към по-добро, защото бие буквално много други тунери по коли с дълги антени и т.н.
__________________
SkyBox S12 HD PVR; 1.20m offset with Optibox H-H Motor (75E<->15W) ; Vivacom 60 cm -> 19.2E ; скоро 90 cm 39E-42E.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
21, android, ericsson, sony, x8, xperia, За, софтуер


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем при Sony Xperia S jovito GSM мобилни комуникации 21 01-05-2013 00:21
Продавам sony ericsson wt13i лео-сат GSM мобилни комуникации 3 06-01-2013 00:25
sony ericsson mix walkman лео-сат GSM мобилни комуникации 2 21-12-2012 21:40
продавам GSM Sony Ericsson Xperia arc S елена3 Приключили продажби 0 08-02-2012 09:25
Nokia N8 vs Sony Ericsson Xperia Neo dodo_pv GSM мобилни комуникации 16 10-09-2011 21:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.