The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > ДРУГИ

ДРУГИ Други приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #51  
Стар 25-01-2011
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelk Вижте мненията
Ето , че пак се заяждаш :-)
Не ми е приятелка , не значи , че като сме на различно мнение от Вашето спим заедно
И цялото Ви писане не отговаря на въпроса и ,дали въпросния приемник става за друга мрежа или само на Blizoo работи.
Само 1 мисля и го е казал , останалите са я погнали , че не била виждала HD ...
Ето, че ти интерпретираш въпросите които Виктория задава по съвсем различен начин - ако се върнеш на първия й пост в темата ще установиш какъв всъщност въпрос задава тя ... и ако мааалко се позамислиш, ще установиш, че само аз съм я пратил на вярното място да пита ...

П.С. И не ми приписвай думи и заключения, които не съм казал/направил ... може би предположения, отхвърлени само от теб едва в този твой пост ...
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!

Последно редактирано от hajduk : 25-01-2011 на 17:44
Отговори с цитат
  #52  
Стар 25-01-2011
Аватара на Виктория
Виктория Виктория не е на линия
Новобранка
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 39
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hajduk Вижте мненията
Ето, че ти интерпретираш въпросите които Виктория задава по съвсем различен начин - ако се върнеш на първия й пост в темата ще установиш какъв всъщност въпрос задава тя ... и ако мааалко се позамислиш, ще установиш, че само аз съм я пратил на вярното място да пита ...

П.С. И не ми приписвай думи и заключения, които не съм казал/направил ... може би предположения, отхвърлени само от теб едва в този твой пост ...
Честно-хиляда пъти пишман станах, че попитах нещо, а безспорен е факта, че само един ми отговори, че не става, а всеки взе да ми обяснява, че едва ли не съм малоумна, че не съм виждала HD канали и даже сега прочетох, че сме тъпи, как сме си правили ремонта вкъщи! Във всяка стая има розета и е прекаран коаксиален кабел в стената, фтп кабел и т.н.-но добре тъпи сме, прости сме-вие сте най-умните! Извинете, че попитах-няма да се повтори, обещавам!!!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 25-01-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,936
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

@Виктория
Пийте си по-често хапчетата, никой в тази тема не ви е слагал никакви епитети, не е срамно да не знаете и да не сте виждали нещо, но е много грозно да нападате хората които се опитват да ви изяснят нещата.
Понеже много опорствате излесте с точни факти и данни, дайте да видим резолюцията и битрейта на излъчваните HD канали от N3.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
hajduk (26-01-2011), sarivano (26-01-2011)
  #54  
Стар 25-01-2011
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виктория Вижте мненията
Честно-хиляда пъти пишман станах, че попитах нещо, а безспорен е факта, че само един ми отговори, че не става, а всеки взе да ми обяснява, че едва ли не съм малоумна, че не съм виждала HD канали и даже сега прочетох, че сме тъпи, как сме си правили ремонта вкъщи! Във всяка стая има розета и е прекаран коаксиален кабел в стената, фтп кабел и т.н.-но добре тъпи сме, прости сме-вие сте най-умните! Извинете, че попитах-няма да се повтори, обещавам!!!
Виктория, след като използваш НЕоператорско оборудване е редно да се консултираш с оператора си за неволите и ограниченията, които изпитваш ... И не виждам причината поради която цитираш мои изказвания във връзка с разочарованието ти ... Най-добре прочети какво съм ти казал ... "тъпи, прости, малоумна, ремонти, HD канали" няма да намериш там ... айде със здраве ...
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 26-01-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виктория Вижте мненията
добре бе, кажи кои са по-добре от тях! Кои близу ли или онези отломки DCC-аз едно време бях много доволна от последните, преди да се размиришат и даже ни останаха вкъщи два приемника топфиилд 6100, които си ги ползваме, наместо този, който дават от N3-а не ги върнахме, поради това, че няма на кой! Та кажи, като си такъв разбирач от качество и т.н. кой да ползваме, при на цена до 31,50 каквато плащам в момента с 25 мг. уникален нет и отличен цифров пакет, със всички читави телевизии, включително HBO-тата и cinemax-ите
Както разбирам, основното за теб е ЦЕНАТА.И егоцентричната самозаблуда , че всичко ползвано от теб е "уникално" и "отлично"...и винаги си "доволна" ..и от ДЦЦ и от N3 сега.Колкото по-тънко, толкова по-прекрасно)))) Удобен средностатистически потребител, без критерий за качество, ползващ социална услуга отговаряща на цената си.Байганьовската радост от авантата, 2 операторски Топфийлда, които за нищо не стават не коментираме.За да е пълно щастието някой от съфорумец може да ти подари някоя изостанала Делтичка, за завършеност на Радостната колекция.Иначе кеф цена няма...и не се постига с турски розетки от 6 кинта и ФТП от 30 ст.метъра.В някои домове дори и без годишни ремонти има гигабитови мрежи и оптики, но това едва ли ги прави уникални)))))Както колегата ХЕракъл ти обясни в прав текст-не става, операторската ти "плячка"...Възможност е да си купиш кабелните варианти на марковите приемници.Започва да се мисли от 600 кинта нагоре....
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на sarivano за този полезен пост
hajduk (26-01-2011), ДЦЦЮзър (28-05-2011)
  #56  
Стар 27-01-2011
Аватара на angelk
angelk angelk не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Smile

.....Започва да се мисли от 600 кинта нагоре....[/QUOTE]

За над 600кинта спокойно ще си вземе не приемник а TV с DVB-C тунер бе батка
Отговори с цитат
  #57  
Стар 02-03-2011
botod botod не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 35
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 67
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виктория Вижте мненията
И всъщност, какъв DVB-C приемник може да се намери на нормална цена, който да е качествен и да има HDMI изход и да поддържа MPEG4
кажи марка модел да си купя
Отговори с цитат
  #58  
Стар 28-05-2011
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виктория Вижте мненията
добре бе, кажи кои са по-добре от тях! Кои близу ли или онези отломки DCC-аз едно време бях много доволна от последните, преди да се размиришат и даже ни останаха вкъщи два приемника топфиилд 6100, които си ги ползваме, наместо този, който дават от N3-а не ги върнахме, поради това, че няма на кой! Та кажи, като си такъв разбирач от качество и т.н. кой да ползваме, при на цена до 31,50 каквато плащам в момента с 25 мг. уникален нет и отличен цифров пакет, със всички читави телевизии, включително HBO-тата и cinemax-ите
Брех тоя нет - 25 мг., виж ако бяха килограми цена нямаше да имат твоите авери от Н3.

Последно редактирано от ДЦЦЮзър : 28-05-2011 на 21:12
Отговори с цитат
  #59  
Стар 28-05-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДЦЦЮзър Вижте мненията
Брех тоя нет - 25 мг., виж ако бяха килограми цена нямаше да имат твоите авери от Н3.
Те щото твоите авери от бившето DCC голяма цена имат, нали? Присмял се хърбел на щърбел
Отговори с цитат
  #60  
Стар 29-05-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Тук се споменава за операторска плячка някаква. Да ама не. Предполагам, че както и на N3 сте подписали Запис на заповед за цената на приемника. Така дори и да няма на кого да го върнете в даден момент, се явявате щастлив собственик на непотребен турски боклук за някакви 130 лв + 300 лв съдебни разходи, които някой бял ден ще се наложи да платите на някаква фирма закупила дълговете на фалиралата фирмичка. Нямам предвид само N3, а и всички кабелни оператори практикуващи този метод на гаранция.

// не претендирам за точност на цените - там някъде, около
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
adb2840c, Близу, новите, от, Приемници


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Новите пакети на Dolce berks Новини 8 21-03-2011 16:09
Абе какви са тия новите канали на 39? Rabin Дъра-Бъра 15 01-12-2010 14:52
Новите турски сериали! :D макс+ Дъра-Бъра 4 21-06-2010 10:00
как да си заредя новите ключета с usb done 79 ECHOSMART 3 22-12-2009 13:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.