The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-09-2018
Hellioob Hellioob не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2017
Мнения: 14
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране IPTV в Германия

Здравейте! Искам да гледам IPTV в Германия, предимно спортните канали, чужди или български, но с добро качество.
Чел съм някъде, че някой предлагат IPTV услуги срещу заплащане.

Въпросите ми са:
*Колко ще ми струва
*Определени канали ли се избират или се дават на пакети ?
*Проблем ли ще е да гледам футболни мачове в Германия тоест стрийминга дали е законен в Германия ?
*Каналите предимно в 1080p качество ли са?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18-09-2018
Аватара на mitko013
mitko013 mitko013 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Hamburg
Мнения: 110
Благодари: 27
Получил благодарност:
19 пъти в 16 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hellioob Вижте мненията
Здравейте! Искам да гледам IPTV в Германия, предимно спортните канали, чужди или български, но с добро качество.
Чел съм някъде, че някой предлагат IPTV услуги срещу заплащане.

Въпросите ми са:
*Колко ще ми струва
*Определени канали ли се избират или се дават на пакети ?
*Проблем ли ще е да гледам футболни мачове в Германия тоест стрийминга дали е законен в Германия ?
*Каналите предимно в 1080p качество ли са?
Здравей ,аз около година ползвам ИПТВ в Германия и засега нямам проблеми с закона. Цените варират от около 40 евро на година до около 120.Каналите обикновено са в един пакет.Качеството според мен /тествал съм поне 7-8 провайдера/не е кой знае какво ,предпочитам да си гледам от Сателитните Антени.Разбира се за канали които няма как да се гледат на сателит /липса на сигнал,липса на шеринг /,или има забрана за монтиране на Антени ,това е единствената алтернатива.Почти всички сайтове за ИПТВ предлагат безплатен тест,можеш да тестваш и да си прецениш кое е най доброто за теб,понеже много канали за които пише че са ХД или ФХД в ченъл листа се оказва ,че не са.ЕПГ също липсва ,поне на тези 7-8 провайдера които съм тествал.Трябва да имаш и устройство на което да гледаш - Енигма 2 приемник,Маг 2**,Андроид Бокс ,директно на смарт ТВ или друго.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19-09-2018
Hellioob Hellioob не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2017
Мнения: 14
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за информацията! Можеш ли да ми предложиш някой хубави сайтове със спортни канали, дето излъчват висша лига и шл.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, Германия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Tiger T2 IPTV Приемник за цифрова ефирна, кабелна и IPTV телевизия Full HD Jovanoty ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 56 03-10-2021 20:56
IPTV приемник - Medialink ML7000 IPTV H265 Devil M ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от Девил М 0 20-11-2017 18:58
ПОМОЩ! Мога ли да използвам Виваком IPTV Декодер в Германия? маринов92 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 35 08-12-2016 04:16
Булсатком в Германия... алекс ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 26 10-10-2012 18:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.