The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 20-02-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
xtrend 4000
ГейО, не можа ли да вденеш, че Чудото на 2014 г е клон на VENTON UNIBOX HD 1000, от 2012 г. С надпис Германия на предният панел, Made In Korea на задния и Made In China на дъното))) И Мароканска сглобка. К'ви Трендове те тресат? ЗА по-неразбралите в предният ми пост има Линк, в Линка -брошура,а в Брошурата-таблица. Полезно е да се чете. Нали си фен на евтините неща, това е твоят Първи Броадком Приемник)
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20-02-2014
Аватара на панорамна
панорамна панорамна не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Велико Търново
Мнения: 241
Благодари: 166
Получил благодарност:
105 пъти в 48 поста
Сваляния: 145
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
ГейО, не можа ли да вденеш, че Чудото на 2014 г е клон на VENTON UNIBOX HD 1000, от 2012 г. С надпис Германия на предният панел, Made In Korea на задния и Made In China на дъното))) И Мароканска сглобка. К'ви Трендове те тресат? ЗА по-неразбралите в предният ми пост има Линк, в Линка -брошура,а в Брошурата-таблица. Полезно е да се чете. Нали си фен на евтините неща, това е твоят Първи Броадком Приемник)
Един от търговците на сат. техника ми спомена че е сглобяван в Мароко.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20-02-2014
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
ГейО, не можа ли да вденеш, че Чудото на 2014 г е клон на VENTON UNIBOX HD 1000, от 2012 г. С надпис Германия на предният панел, Made In Korea на задния и Made In China на дъното))) И Мароканска сглобка. К'ви Трендове те тресат? ЗА по-неразбралите в предният ми пост има Линк, в Линка -брошура,а в Брошурата-таблица. Полезно е да се чете. Нали си фен на евтините неща, това е твоят Първи Броадком Приемник)
СЕРИвано,стига си се правил на интересен,знам те още като провали далаверата на сандо.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20-02-2014
Вокстер Вокстер не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: София
Мнения: 184
Благодари: 35
Получил благодарност:
61 пъти в 39 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
ГейО, не можа ли да вденеш, че Чудото на 2014 г е клон на VENTON UNIBOX HD 1000, от 2012 г. С надпис Германия на предният панел, Made In Korea на задния и Made In China на дъното))) И Мароканска сглобка. К'ви Трендове те тресат? ЗА по-неразбралите в предният ми пост има Линк, в Линка -брошура,а в Брошурата-таблица. Полезно е да се чете. Нали си фен на евтините неща, това е твоят Първи Броадком Приемник)
Колега, това че Golden Interstar Xpeed LX1 e клониг, прави ли го лош приемник и лош избор на тази цена?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20-02-2014
Аватара на ICO42
ICO42 ICO42 е на линия
Българин от севера
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Павликени&Велико Търново
Мнения: 323
Благодари: 23
Получил благодарност:
67 пъти в 47 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Kолега малко трудно ще ми дойде до вратата цитираният приемник на 130 евро,на следащия ден.Държа. да кажа че от фирмата която го закупих има гаранция 2 години.що се отнася до софтуера,не виждам причина което върви на тренда да не върви и на този.Довечера ще си направя пълен бекъп и започвам експериментите.Ако имам свободно време през почивките ще докладвам за резултатите.Да уточня че отговарям колегата Съривано.Поздрави.


Sent from my IdeaTab A3000-H using Tapatalk
__________________
No pain, no gain

Последно редактирано от ICO42 : 20-02-2014 на 17:55
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20-02-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вокстер Вижте мненията
Колега, това че Golden Interstar Xpeed LX1 e клониг, прави ли го лош приемник и лош избор на тази цена?
Прави го безсмислен избор. За тази , или по-ниска цена си поръчваш от Европа Venton Unibox HD 1 Plus, с всичката свобода и разнообразие на смяна и комбинации на тунерите. За по-малко пари и много добра гаранционна и следгаранционна подръжка си взимаш от България Cloud ibox II 2 HD. еднотунерен и без възможности за развитие като LX-1. Или ОКТАГОН с Броадком процесор, сега забелязах, че един от спонсорите на форума го внася вече. Поне пробван и известен производител.

Цитирай:
Първоначално написано от ICO42 Вижте мненията
Kолега малко трудно ще ми дойде до вратата цитираният приемник на 130 евро,на следащия ден.Държа. да кажа че от фирмата която го закупих има гаранция 2 години.що се отнася до софтуера,не виждам причина което върви на тренда да не върви и на този..
Дали ще ти дойде да ден или за седмица, едва ли има значение. Всички стоки в ЕС имат 2 години гаранция, не се заблуждавай, че към теб е проявено специално потребителсто отношение) А много неща, които вървят на тренда, тук няма да ти тръгнат. Просто в този приемник си доста ограничен софтуерно. Отдавна продадох всичките си трендове. Споко.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 20-02-2014 на 18:22
Отговори с цитат
  #27  
Стар 20-02-2014
Аватара на koscom
koscom koscom не е на линия
просто човек
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Хасково
Мнения: 1,484
Благодари: 143
Получил благодарност:
363 пъти в 217 поста
Сваляния: 480
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
СЕРИвано,стига си се правил на интересен,знам те още като провали далаверата на сандо.
Напоследък само чета, но явно не познаваш @sarivano! Не можеш, като интелект и познания да му стъпиш на кутрето! Я, питай с какъв приемник се е обзавел....ама, модераторите ще го трийнат! Та, бъди внимателен към участниците във форума-не винаги,това което пишат е предпоставка за заключения от типа-" умствен багаж"= 0....
Мисля, че съм ясен,нали?!

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20-02-2014
Аватара на ICO42
ICO42 ICO42 е на линия
Българин от севера
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Павликени&Велико Търново
Мнения: 323
Благодари: 23
Получил благодарност:
67 пъти в 47 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Прави го безсмислен избор. За тази , или по-ниска цена си поръчваш от Европа Venton Unibox HD 1 Plus, с всичката свобода и разнообразие на смяна и комбинации на тунерите. За по-малко пари и много добра гаранционна и следгаранционна подръжка си взимаш от България Cloud ibox II 2 HD. еднотунерен и без възможности за развитие като LX-1. Или ОКТАГОН, сега забелязах, че един от спонсорите на форума го внася вече.
Този Вентон в Европата не е ли около 190 евро,без транспорта?

Sent from my IdeaTab A3000-H using Tapatalk
__________________
No pain, no gain
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20-02-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
СЕРИвано,стига си се правил на интересен,знам те още като провали далаверата на сандо.
ГейО, първо пипни или купи поне един броадком приемник през животът си,а не безплатен захарин или смешна голден медия от евтинджосите и тогава разсъждавай. А в един уважаван форум ДАЛАВЕРИТЕ винаги се пресичат, без разлика били те на Сандо или Твои. И спори с аргументи по темата,а не с мен))

Цитирай:
Първоначално написано от ICO42 Вижте мненията
Този Вентон в Европата не е ли около 190 евро,без транспорта?
Между 150 и 180 за Плюс модела и зависи с колко тунера поръчаш. А Сезам 1000 ХД с възможност за втори тунер е под 270 лв. една доставка не разстройва толкова силно финансите. Все пак не купуваш мароканско творение
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 20-02-2014 на 18:18
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20-02-2014
Аватара на ICO42
ICO42 ICO42 е на линия
Българин от севера
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Павликени&Велико Търново
Мнения: 323
Благодари: 23
Получил благодарност:
67 пъти в 47 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
А много неща, които вървят на тренда, тук няма да ти тръгнат. Просто в този приемник си доста ограничен софтуерно. Отдавна продадох всичките си трендове. Споко.
Много много,колко да са,на първо четене,без да задълбавам много подкарах wi-fi usb,emu 16gb флашка.Каналите ги смена доволно бързо,няма забивки не грее,с външно захранване е,за толкова пари толкова.

Sent from my IdeaTab A3000-H using Tapatalk
__________________
No pain, no gain
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
golden, interstar, lx1, xpeed


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НОВ IMAGE ЗА GOLDEN INTERSTAR XPEED LX1 Sat PLUS GOLDEN INTERSTAR 30 06-09-2014 22:17
Xtrend ET5000 HD или GOLDEN INTERSTAR XPEED LX1 гбг844 ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 22 13-02-2014 11:06
LINUX HD ПРИЕМНИК GOLDEN INTERSTAR XPEED LX3 Sat PLUS GOLDEN INTERSTAR 0 15-01-2014 18:17
ИМИДЖИ за GOLDEN INTERSTAR XPEED LX триде GOLDEN INTERSTAR 1 03-12-2013 17:01
GOLDEN INTERSTAR XPEED LX2 COMBO bigdjon Въпроси и отговори 1 07-11-2013 19:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.