The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26-11-2009
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Нови сериали и филми по BTV CINEMA



„КЪЩА ЗА КУКЛИ” – ХИТОВ НОВ СЕРИАЛ С ПРЕМИЕРА ПО bTV CINEMA
Оригинално заглавие: Dollhouse
Дата на излъчване: всеки делник, 18:00 часа
Повторения: всеки делник, 07:00 часа и в събота – 5 епизода един след друг от 18:00 часа
Сериалът започва на 7-ми декември 2009 г.
Една от премиерите на новия телевизонен канал bTV CINEMA ще бъде на хитовия щатски сериал „Къща за кукли”. Сериалът е създаден през 2009 година и до момента е достигнал до средата на втория си сезон. В „Къща за кукли” се преплитат екшън, трилър и фантастика, а основният въпрос е: Какъв би бил перфектният таен агент? Най-вероятно някой, който притежава всички необходими умения, за да се справи с всяка мисия, но дори не подозира, че е агент!
В свръхсекретната „Къща на кукли” група учени програмират нови самоличности. Само за минути те могат да изтрият всички спомени на своя „обект” и да ги заменят с нови – каквито ще му трябват за текущата задача. След финала на мисията отново следва „форматиране” на човешката памет.
Агент Еко (в ролята Елза Дишку от „Бъфи, убийцата на вампири”) обаче е различна. Нейното съзнание има уникалната способност да „запомня” по малко от всяка самоличност, която някога й е била програмирана… и по този начин се превръща в особено ценен кадър за собствениците на „Къщата за кукли”!






„ИЗЛЪЖИ МЕ” – ХИТОВ НОВ СЕРИАЛ С ПРЕМИЕРА ПО bTV CINEMA
Оригинално заглавие: Lie to me*
Дата на излъчване: всеки делник, 22:00 часа
Повторения: всеки делник, 13:00 часа и в неделя – 5 епизода един след друг от 18:00 часа
Сериалът стартира на 7-ми декември 2009 г.
Сериалът „Излъжи ме” е съвсем нов – първият му сезон дебютира в САЩ в началото на тази година и до момента едва е прехвърлил средата на втория си сезон. Новият телевизионен канал bTV CINEMA е първият, който ще излъчи „Излъжи ме” в България. В Америка всеки епизод се следи средно от 7-8 милиона души, а поредицата вече има една номинация за престижната телевизионна награда ЕМИ.
Главният герой в „Излъжи ме” е д-р Кал Лайтман (Тим Рот) – човек, който не може да бъде излъган! Лайтман е психолог, чиято специализация е разчитането на езика на тялото, най-вече – микрожестовете. Кал и екипът му се намесват само при най-заплетените случаи и имат една цел – да разберат кой казва истината!
Най-малкият и на пръв поглед незабележим жест е това, което те търсят… защото каквото и да говорят хората, истината винаги се „изписва” на лицата им – трябва само някой да я забележи!






Печен адвокат-сваляч ще претърпи пълна промяна в сериала „Кевин Хил” – само по bTV CINEMA!
Оригинално заглавие: Kevin Hill
Дата на излъчване: всеки делник, 19:00 часа
Старт: 7-ми декември 2009 г.
От 7-ми декември зрителите на новия телелвизионен канал bTV CINEMA ще могат да гледат сериала „Кевин Хил”. Главната роля е поверена на красавеца Тей Дигс (познат от холивудски хитове като „Еквилибриум”, „Чикаго”, „Първично” и др.), който се превъплъщава в известния и много успешен адвокат Кевин Хил.
Той не може да бъде спрян от нищо, след като се заеме с някой случай. Той знае точно какво да каже и точно какво да направи. И то не само по съдебни дела… Кевин Хил е и голям сваляч! Той редовно прекарва вечерите си в най-различни клубове, където всички го познават и дават мило и драго да бъдат видяни в неговата компания. Всичко обаче се променя само за един ден!
Това е денят, в който Кевин изведнъж се „сдобива” с дете. Става въпрос за 10-месечната дъщеричка на неговия внезапно починал братовчед. Буквално за една вечер Хил претърпява пълна промяна. От елитен адвокат и популярен сваляч, той става примерен родител.
Промяната е толкова рязка, че дори най-близките му приятели имат проблеми да свикнат с нея… В така създалата се ситуация Кевин ще трябва да пренареди всичките си приоритети и да си даде сметка от какво всъщност има нужда, за да е щастлив…
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТИНТИН за този полезен пост :
Ники (27-11-2009)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
btv, cinema, Нови, ПО, сериали, Филми


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нови фантастични сериали по AXN Sci-Fi ТИНТИН ФИЛМИ 0 29-03-2010 17:22
Хитови сериали по bTV Cinema ТИНТИН ФИЛМИ 0 21-12-2009 11:15
Блокбастъри и турски сериали по bTV Cinema ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 09-12-2009 11:04
AXN -нови сериали и премиери ТИНТИН ФИЛМИ 0 23-11-2009 09:20
BTV Cinema - Премиерни сериали ТИНТИН ФИЛМИ 0 12-11-2009 21:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:45.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.