The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 05-06-2013
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нямат грам желание да живнат малко във Варна.
До края на годината няма да прокарат оптика - fiber net в квартала ми - май и догодина няма - бахти изродите!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 05-06-2013
Аватара на slaitt
slaitt slaitt е на линия
|Луд умора няма|
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,087
Благодари: 300
Получил благодарност:
196 пъти в 151 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Нямат грам желание да живнат малко във Варна.
До края на годината няма да прокарат оптика - fiber net в квартала ми - май и догодина няма - бахти изродите!
Всички гледат да покрият два или три големи квартала и си мислят че са готови а да не говорим аз в моя град колко ще чакам за оптика от тях.
__________________

_________________________________
Отговори с цитат
  #113  
Стар 09-06-2013
Деллете Деллете не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Здравейте

Ще Ви обесня как стоят неща до прокарването на оптика до съответната сграда!
В момента действаме по ЦГЧ.
Не е вярно както са писали някои от Вас, че без разрешение влизаме и работим.Искаме ЗАДЪЛЖИТЕЛНО позволение от домоуправителя(поне нашата група).VIVACOM искат от нас като под изпълнители 80 процента от зададения район.
Вярвайте ми, че вкарването на оптика до сградата е много много трудно.
Проблемите са огромни.Започват с намирането на човек от сградата за съдействие, след това разрешение.Най-често използваме подходите на старите медни кабели, вървим по техният път, а те са подведени на-често по мазите на хората, от там възниква проблема с откриването на ключове за съответното мазе(това говоря, ако всички са съгласни, защото в повечето случаи се отнасят с нас като с престъпници, даже имам и случай в който един господин искаше да ни убива, не се шегувам, гонят ни, помня една госпожа ни замеряше даже защо се копае пред тях).Иначе от Общината нямаме никви проблеми.
Най-лесно е когато има тръба до сградата тогава не се налага да се копае и да се пробива дупка в сградите.Кутиите които сте постнали тук не са същите утре ще Ви кача снимка с истинските.Последно шефката ни каза, че ще се тегли корда до дома на абоната.
Само да уточня, че ако имате заявление за оптичен интернет на Vivacom, то тогава автоматично Вашият адрес става спешен и се дават срокове за изграждане.В момента сме около Борисовта градина.Имаме около 20 адреса още за изграждане, ако някой не вижда кутия на партера си или в мазето си, а иска нека да си пише адреса аз ще Ви казвам дали е изграден и ако не е, може да съдейства за изграждането му!Чао засега!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Деллете за този полезен пост :
Fellix (13-06-2013)
  #114  
Стар 09-06-2013
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Каква Борисова градина?!! В София има 55 доставчика на оптичен нет!

Никой софиянец няма да се преебе с преебетека!

Вземете се стреснете в морската столицата!!! Срамота е да има оптика само в Чайка и В-во!!!

Сто пъти звъня и въртя сума ти разговори към 0800 100 да питам за файбър нет в квартала ми.
Последния път в сряда 5 юни ме сразиха че няма никакъв шанс за района на Тойота преди късна пролет 2014 год. - пълна изродщина!

Срамна и позорна история юни 2013г. изкарвам едвам пет мега бита на настолния комп. макс.скорост и то за 30 лв. на месец с телефонната задължителна такса

Вече съм сигурен че октомври подавам молба за отказ от услугите ви.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 09-06-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Досев Борисова градина има и в Бургас. Стига се изказва не подготвен. Да и темата е FiberNet и в Бургас .
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #116  
Стар 22-06-2013
ИПТВ ИПТВ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 18
Благодари: 7
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Предполагам, че заради наличието на тема за Fiber Net в Бургас, моята беше изтрита, затова поствам питането си тук :

Здравейте,
Първо предварително се извинявам за лаишките въпроси, които ще задам, но съм доста ненаясно с нещата.
От днес ползвам услугата IPTV по оптичен кабле в Бургас (промоцията със 150+ канала и 30Mbit интернет за 27-28лв. ми се стори доста прилична). Та след един тон проблеми по прекарването на кабела през цялата сграда, вече съм свързан.
Естествено първо си тествах интернета и скоростта си е точно такава каквато я дават (30Mbit Download, 15Mbit Upload). След това разгледах и програмите, като най-голямо внимание обърнах на HD-тата.
Първото ми впечатление беше ... по-скоро лошо. Да спомена, че досега съм гледам ТВ излъчване с HD качество само на гости на един колега в София, който ползваше пакет от Blizoo и ми се струва, че при него HD каналите бяха в пъти по-добри. Вярно ... неговото TV е по-ново от моето (някакъв 40" Philips 3D LED), но и моята плазма в къщи не е лоша (50" Panasonic 1080p. но просто 4-5 годишен модел). Та се замислих ... защо такава разлика ... прегледах всичките 22 канала и някак си ми се струва, че например Eurosport 1 и 2 са доста по-добри от News7 например или Nat Geo HD. Някои са по-добри от други.
Реших да поровя, за да открия начин за проверка на качеството на сигнала на отделните канали и попаднах на този форум. Попрочетох малко. но така и не разбрах има ли начин за проверка на сигнала (въобще има ли такава опция, както при цифровата телевизия), срещнах някъде и bitrate и различни скорости на отделни канали, но не съм много наясно за какво става на въпрос.
Та най-общо ви моля за малко информация относно горе-описаните неща или евентуално някакъв линк с информация, която да прочета.
Иначе като цяло ... телевизията си я бива ... качеството е добре, не прекъсва (но нека видим как ще е като ми пристигнат Powerline адаптерите, че сега съм опънал един 15 метра кабел от суича до box-a и е тегаво). Ако някой може да ми препоръча и читави Powerline Адаптери и някакъв рутер с МНОГО добър обхват ... да заповята

Благодаря предварително на всеки помогнал !
Отговори с цитат
  #117  
Стар 05-03-2016
Аватара на forum1
forum1 forum1 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
11 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране някой да знае марка/модел на vivacom fiber рутер?

някой да знае марка/модел на vivacom fiber рутер?
[IMG "width=800 height=800"]http://s18.postimg.org/anv8oy9nb/vivacom.jpg[/IMG]



http://s18.postimg.org/anv8oy9nb/vivacom.jpg
Отговори с цитат
  #118  
Стар 05-03-2016
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

произведени в Китай по поръчка на Смартком, за да ги продадат на Виваком.
Предимството им е, че портовете автоматично превключват в bridge mode ако намерят MAC адрес на STB на Виваком за IPTV и не е нужно да се слага нарочен суич.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 05-03-2016
Аватара на forum1
forum1 forum1 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
11 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мнн Вижте мненията
произведени в Китай по поръчка на Смартком, за да ги продадат на Виваком.
Предимството им е, че портовете автоматично превключват в bridge mode ако намерят MAC адрес на STB на Виваком за IPTV и не е нужно да се слага нарочен суич.
Предполагах, но как да се логна и да настроя Wifi SS name, wifi security?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 05-03-2016
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

през mycontact или 123. Ако не си абонат, значи и този рутер не трябва да е в теб :-(
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
fibernet, Бургас


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
КомНет Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 16 21-11-2021 09:56
DVB-T Бургас Ламерът ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 311 16-09-2013 02:27
КейбълТел Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 25 14-05-2011 19:55
History launches on Hungary?s FiberNet сат-инфо Новини 0 25-01-2010 12:12


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.