The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ

МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ Настройки на мотори и позиционери за сателитни антени.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29-11-2011
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега пробваи следния вариант.Когато искаш антената да се завърти , тя започва много бавно и несигурно да се завърта , след което аз лично от копчето на мотора я равъртам малко папред -назад и вече е готова , ускорява движението и се върти нормално и от приемника.Това е само обаче ако имаш лесен достъп до антената в смисъл да не ти е на покрива на сградата , ами да ти е например на терасата както в моя случеи.Така до следващото незавъртане или бавно въртене.
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....

Последно редактирано от PayNera : 29-11-2011 на 14:45
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17-12-2011
krasimirem krasimirem не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 38
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте, имам нужда от помощ, но не знаех къде да пиша и затова тук ще пиша. Искам да си взема мотор за сателитната ми антена, тя е на Тотал тв 85 см, но не знам какъв мотор да взема. Ако може някой да ми препоръча някой, който ще стане за тази антена. Благодаря ви предварително.

Последно редактирано от krasimirem : 17-12-2011 на 14:06
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17-12-2011
Аватара на SatBox EOOD
SatBox EOOD SatBox EOOD не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Царево
Мнения: 531
Благодари: 130
Получил благодарност:
196 пъти в 128 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krasimirem Вижте мненията
Здравейте, имам нужда от помощ, но не знаех къде да пиша и затова тук ще пиша. Искам да си взема мотор за сателитната ми антена, тя е на Тотал тв 85 см, но не знам какъв мотор да взема. Ако може някой да ми препоръча някой, който ще стане за тази антена. Благодаря ви предварително.
Темата е за съвсем друго,но така и така си задал въпроса ще отговоря,за твоята антена е подходящ всякакъв НН мотор,така че вземай каквото си избереш
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17-12-2011
krasimirem krasimirem не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 38
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много благодаря.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13-07-2012
дан4ик дан4ик не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 177
Благодари: 38
Получил благодарност:
26 пъти в 25 поста
Сваляния: 148
Ъплоуди: 3
По подразбиране

мотора е оптибокс 3800 приемника dm 800 клонинг миналия месец забелязах че като затопли времето започна да върти по бавно ,а от време на време въобще не завърта а се чува само "цък" проверих конектори кабел конвертор нищо докато преди 15 дена спря на 0 и не иска на никъде да върти нито от приемника нито ръчно от мотора, а се чува само "цък" направих ресет на мотора и пак нищо последва демонтаж на стъклопакет и сваляне на мотора и антена понеже беше в гаранция го занесох там от където съм го взел от там ми го върнаха след два дена и ми казаха че се оправил от само себе си вътре изглеждал видимо добре монтирах го отново и работеше макар и да се усеща че върти по бавно до днес когато отново заби но 0 демек на 23.5E и пак на никаде само чува "цък" при опит за завъртане забравих да спомена че всичко на 23.5E си работи незнам вече къде може да е проблема май пак ще го свалям
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14-07-2012
Аватара на veskodivia
veskodivia veskodivia не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 332
Благодари: 2
Получил благодарност:
59 пъти в 45 поста
Сваляния: 32
Ъплоуди: 0
По подразбиране МОТОР

ИМАМ АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ,РАЗЛИКАТА Е ЧЕ ПРИЕМНИКА Е АЙПИБОКС910.МОТОРА Е СЪЩИЯТ.КАЖЕТЕ КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА.БЛАГОДАРЯ.
__________________
skysat120 vuduo2,vu+solo4k 9-13-19-23-28-36-39E стационарни,samsung 55ks8002,samsung 46F6600
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14-07-2012
дан4ик дан4ик не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 177
Благодари: 38
Получил благодарност:
26 пъти в 25 поста
Сваляния: 148
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veskodivia Вижте мненията
ИМАМ АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ,РАЗЛИКАТА Е ЧЕ ПРИЕМНИКА Е АЙПИБОКС910.МОТОРА Е СЪЩИЯТ.КАЖЕТЕ КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА.БЛАГОДАРЯ.
колега от къде си купи мотора
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14-07-2012
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дан4ик Вижте мненията
мотора е оптибокс 3800 приемника dm 800 клонинг миналия месец забелязах че като затопли времето започна да върти по бавно ,а от време на време въобще не завърта а се чува само "цък" проверих конектори кабел конвертор нищо докато преди 15 дена спря на 0 и не иска на никъде да върти нито от приемника нито ръчно от мотора, а се чува само "цък" направих ресет на мотора и пак нищо последва демонтаж на стъклопакет и сваляне на мотора и антена понеже беше в гаранция го занесох там от където съм го взел от там ми го върнаха след два дена и ми казаха че се оправил от само себе си вътре изглеждал видимо добре монтирах го отново и работеше макар и да се усеща че върти по бавно до днес когато отново заби но 0 демек на 23.5E и пак на никаде само чува "цък" при опит за завъртане забравих да спомена че всичко на 23.5E си работи незнам вече къде може да е проблема май пак ще го свалям
Ако някъде в схемата има за защита термо резистор в тия адски жеги няма да тръгне.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14-07-2012
дан4ик дан4ик не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 177
Благодари: 38
Получил благодарност:
26 пъти в 25 поста
Сваляния: 148
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garanciq Вижте мненията
Ако някъде в схемата има за защита термо резистор в тия адски жеги няма да тръгне.
незнам да има такъв резистор би трябвало ако има такъв през ноща да върти но и тогава неще вече цял ден го ресетвам както е описано в книжката на мотора и нищо
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14-07-2012
миронски миронски не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Полски Тръмбеш
Мнения: 280
Благодари: 22
Получил благодарност:
68 пъти в 48 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Има вероятност захранването на приемника да дава фира.
Проба на мотора с друг приемник.
Смяна на захранването на приемника.
Поздрави.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dm800, hh, мотор, проблем, странен, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Странен Проблем erdinerdin872 Дъра-Бъра 14 08-04-2013 18:38
Странен проблем живков КОМПЮТРИ и периферия 6 28-07-2011 16:32
Много странен проблем с Дрийм500,Н-Н мотор ... Най-баннатият измамник Въпроси и отговори 12 28-05-2011 22:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.