The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 22-08-2012
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Наско74 Вижте мненията
Преди две години прекратих договор с близу бившия евроком за Интернет и
днес 22.08.2012г. получавам SMS че дължа 96лв. + друга сума 480лв. и да платя незабавно !
За 480лв. така и не получех обяснение за що ги дължа казват за сега че било грешка . А за 96лв. трябвало да върна този модем :



е еее ама с него вървял и диск с драйвери а аз даже не съм го и виждал този диск .

И още по интересно USB кабел имало . Опитах се да обясня че няма къде
да се включи USB но ми заявиха или да върна кабела и диска с драйверите или трябва да платя 96лв.

Някой да има идея какви са тези драйвери да им ги запиша на един диск
имам и някакъв USB кабел който ще им подаря и да преключвам окончателно с тях
кашончето струва около 3 лв
кабелче 1 лв,
диск 1 лв
не знам дали и найлонче от кабела няма да ти потърсят или да даваш 50 ст. и за него

аз си платих всичко липсващо 2 години след края на договора, обадиха ми се от "фирма за събиране на невзети вземания"
__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien
  #82  
Стар 22-08-2012
Аватара на vgavrilov
vgavrilov vgavrilov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: Благоевград
Мнения: 166
Благодари: 12
Получил благодарност:
36 пъти в 24 поста
Сваляния: 65
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията
кашончето струва около 3 лв
кабелче 1 лв,
диск 1 лв
не знам дали и найлонче от кабела няма да ти потърсят или да даваш 50 ст. и за него

аз си платих всичко липсващо 2 години след края на договора, обадиха ми се от "фирма за събиране на невзети вземания"
Има в списъка и една бутилка олио, че тоя модем много ръбест, ще дращи ...
  #83  
Стар 22-08-2012
Наско74 Наско74 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 165
Благодари: 24
Получил благодарност:
87 пъти в 30 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами поисках да ми покажат договора. Но отговора беше " Погледнете вашия екземпляр нашето копие в архива "
Сега търся документи от преди две години и повече който най вероятно съм изхвърлил.

п.п. Много странен парадокс всички се борят за клиенти -Абонати а се държат днес не има а утре ни няма клиента да го духа
  #84  
Стар 22-08-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Наско теб кога те уведомиха, че прехвърлят задълженията ти към трети лица? Защото в договора си ти не си подписвал такава разрешителна клауза. Да го духат до момента докато не докажат по някакъв начин, че са те уведомили и ти си разрешил тези твои задължения да бъдат прехвърлени към тези лица от онази фирма. В договора, който си подписал ти наистина дължиш неустойка за причинени повреди, загуби в коплектация на въпросния модем и ти ги дължиш на Евроком или техния нов собственик - Близу, но не и на трети фирми, освен ако те не са собственост на Близу, което те не са.
// не знам как се казват фирмите ползващи тези търговски марки затова ползвам тези наименования
  #85  
Стар 22-08-2012
masterross masterross не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Прегледайте си договора.
И нас ти тормозеха с разни СМС, че дължим пари, но по договор всичко е изпълнено и им теглихме едни майни
  #86  
Стар 22-08-2012
Бай Джейсън Бай Джейсън не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 207
Благодари: 37
Получил благодарност:
102 пъти в 58 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Оппааа! Нека да уточним нещо, че някой да не се подлъже. Длъжникът няма възможност нито да забранява, нито да разрешава прехвърлянето на задълженията си (най-вече парични, щото за това си говорим, нали). С подобно възражение всеки ентусиаст би могъл да изгърми като пиратка на Нова година.
Но! Ако кредиторът рече да си прехвърля вземането (демек, да го продаде), трябва да уведоми за това длъжника. А такова нещо масово не се прави. И иде новия кредитор и вика: "аз съм вашта нова леля". Да, ама не. Това е пътят да се изплезиш на разните мутро-груп оод-та, дето изкупуват (нарочно го подчертавам, щото някои па били пълномощници на съответния монополист, кабеларка и т.н., а там работата е друга).
Прехвърлянето на съществуващ договор като цялостно отношение също не е в този кюп.
Но са крИтени, де, спор няма
  #87  
Стар 22-08-2012
Наско74 Наско74 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 165
Благодари: 24
Получил благодарност:
87 пъти в 30 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията
кашончето струва около 3 лв
кабелче 1 лв,
диск 1 лв
не знам дали и найлонче от кабела няма да ти потърсят или да даваш 50 ст. и за него

аз си платих всичко липсващо 2 години след края на договора, обадиха ми се от "фирма за събиране на невзети вземания"
Добре де това не е ли измама аз мислех че при мен това е станало случайно . Когато съм прекратил договора всичко е било налично но те умишлено не са го потърсили и след две години дай 96лв. за този боклук дето за нищо не става . Аз добре че модема открих. Ще ги прежаля тези пари но ми е яд че те на това разчитат .Човек в место да се занимава с глупости дава 100лв. и приключва въпроса

Толкова ниско да са паднали мошеници на дребно

Интересно знаяли собствениците на Близу за тези глупости?
  #88  
Стар 22-08-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ако се вържеш си плащаш.

Но, подчертавам дебело, че всеки трябва да си плаща масрафа и да си погасява задълженията, когато му ги изискват по законен начин! Писнало ми е от тарикати дето ебат фирмите, ебат банките... щото са най-велики и недосегаеми. Когато се подписва договор - трябва да се изпълнява. Няма досега случай някой да не си плати задълженията. И да умре - наследниците му плащат. Лошите кредити останаха в 90-те, сега всички са събираеми, ако не този век - следващия
  #89  
Стар 22-08-2012
Бай Джейсън Бай Джейсън не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 207
Благодари: 37
Получил благодарност:
102 пъти в 58 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

О, схема има, еле па ако си гьон... Така и софийската Топлофикация гърми, при това след образувани изпълнителни дела... Пък и нещо подочувам гласчета от управляващите за въвеждането на т.нар. "абсолютна давност" - 10 години, независимо какво се случва... Ама дано не стане
  #90  
Стар 22-08-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Имам предвид най-вече банковите кредити, защото те са юридически издържани. комуналните услуги винаги можеш да ги оправиш на калъп пък и там си говорим за незначителни суми - винаги могат да ти продадат четиристайния в идеален център София и да ги погасиш, щом пенсията ти не стига
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo такса, Близу, Игра, Нечестна, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Game of Thrones / Игра на тронове - Сезон2 Чък Норис ФИЛМИ 6 02-04-2012 20:01
Nova ще дават 100 000 в хитова игра ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 22-12-2011 13:01
БНТ пуска атрактивна игра: „Фамилия БНТ” ТИНТИН ДРУГИ 0 10-09-2009 17:07
PRO.BG раздава пари в игра без импулсни телефони ТИНТИН ДРУГИ 0 20-07-2009 14:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.