The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 04-06-2015
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Без пари ще е за тия които са дали веднъж вече пари за легално копие. Тия дето сега ползват разни активатори ще обновят до новата версия но пак ще си останат със пиратско копие което след 30 дена ще угасне. За тях Майкрософт ще предложат преференциални цени на които да могат да си закупят ключ. Ползващите Enterprise -корпоративни версии няма да получават на тоя етап покани за обновяването. И тая оферта е валидна за 1 година от датата на официалното издание след което ще си плащаме като попове .
Цитат от официалния сайт
HTML код:
*Подробности за предложението за Windows
Windows  10 е безплатна надстройка, предлагана в рамките на ограничен период, за  устройства с Windows 7 и Windows 8.1, които отговарят на условията  (включително устройства, които вече притежавате). Намерението ни е  повечето от тези устройства да имат право на безплатна надстройка, но са  валидни някои изисквания към хардуера/софтуера. Освен това наличността  на функциите може да се различава в зависимост от устройството.  Наличността на надстройката до Windows 10 за устройства Windows Phone  8.1 може да се различава в зависимост от OEM, мобилния оператор и  доставчика на мобилни услуги. Устройствата трябва да са свързани с  интернет и функцията Windows Update да е разрешена. Може да са приложими  такси на интернет доставчик. Необходими са Windows 7 SP1 и Windows 8.1  Update. Някои издания са изключени: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1  Enterprise и Windows RT/RT 8.1. Клиентите с активна софтуерна осигуровка  в обемно лицензиране разполагат с предимството да надстройват до  предложения за корпоративното издание на Windows 10 извън рамките на  тази оферта

Последно редактирано от ИлиянБГ : 04-06-2015 на 00:21
Отговори с цитат
  #32  
Стар 04-06-2015
Аватара на Анто75
Анто75 Анто75 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 610
Благодари: 129
Получил благодарност:
158 пъти в 101 поста
Сваляния: 47
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе я да си еб..... Точно па сега ще ни преебат, ама друг път.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Анто75 за този полезен пост :
Стефо (04-06-2015)
  #33  
Стар 04-06-2015
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
Е що пък да не е за всеки? Ти май не си пипал Убунту, Дори на бабата и е по удобно да ползва юнити за скайп и интернет, отколкото уиндовс. Особено след като на два пъти си засра уиндовса и убунтуто я спасяваше.
Друга ми беше мисълта. Който разбрал - разбрал.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 04-06-2015
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Бреййй, колко лош бил тоя Windows! Аман от разбирачи, Линукс-Убунти, Дебиан и т.н. "специалисти". Ползвайте си ги и не плюйте по ОС, която явно не ви е по вкуса. Не понасям т.нар. open source, но не бих си позволил да критикувам, особено нещо, което още не е видяло бял свят, като коментираната тук десетка. И разберете, че няма безплатно ядене. Някой, някъде го плаща. С нетърпение чакам десетката. Имам доверие на Гейтс и компания и силно се надявам да не ме разочароват, както с осмицата.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #35  
Стар 04-06-2015
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз пък на теб ти правя забележка да не критикуваш човек дето не го познаваш Можеш да ми имаш доверие че си имам представа и от М$ и особено от опън соурс и опън хардуер. На мен пък ми се повръща от комер$иализъм
__________________
Отговори с цитат
  #36  
Стар 04-06-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

@Wanderer,
Точно така колега, трябва да има и такова мислене, иначе микисофт да са заминали отдавна
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
Wanderer (08-06-2015)
  #37  
Стар 04-06-2015
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@Wanderer,
Точно отворения код в момента ти дава възможност да пишеш и ти дава възможност да си конфигурираш линукс базирания тунер за телевизията. Същия тоя код ти е и в телевизора и в тъч телефона и в таблета и тн. И да го мразиш и да не го мразиш благодарение на него не си като Петкан дивака и имаш комуникация със останалия свят.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 04-06-2015
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
И разберете, че няма безплатно ядене. Някой, някъде го плаща.
Свободен != Безплатен

Свобода на словото, свобода на мисълта и т.н.
Безплатна бира, безплатен обяд и т.н.

Има разлика и то голяма.

Успех на MS с новият продукт.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ламерчо за този полезен пост :
om63 (05-06-2015)
  #39  
Стар 04-06-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Сега каквото и да пишем, каквото и да си говорим това индийче доста неща променя в тази фирма. Неща, които допреди година-две си бяха чиста химера...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 05-06-2015
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
Бреййй, колко лош бил тоя Windows! Аман от разбирачи, Линукс-Убунти, Дебиан и т.н. "специалисти". Ползвайте си ги и не плюйте по ОС, която явно не ви е по вкуса. Не понасям т.нар. open source, но не бих си позволил да критикувам, особено нещо, което още не е видяло бял свят, като коментираната тук десетка. И разберете, че няма безплатно ядене. Някой, някъде го плаща. С нетърпение чакам десетката. Имам доверие на Гейтс и компания и силно се надявам да не ме разочароват, както с осмицата.
Тука май изказванията ще станат разрешени само след представяне на съответен сертификат, че на човек да не му слагат кавички. И ако съм специалист без кавички не мога ли да изкажа мнение ? И ако съм прост специалист с криви схващания пак ли не мога да изкажа грешно мнение ?
Някак си не знам защо реших, че оставям впечатление у хората, че съм линукс или уиндоус орентиран. Ми не е точно така. Изказването ми беше по повод на Убунту, на което се оказа фен бабата на Брайън
Безсмислената дискусия Уиндоус срещу Линукс е наистина адски досадна. Почти колкото доброто срещу злото, християни срещу мюсюлмани и руснаци срещу американци.
Азбучна истина е липсата на безплатна храна. Въпросът е, че понякога доста добре платена храна нагарча. Добре е, че сте го усетили, четейки последното Ви изречение. Лошото е, че не е за първи път им се случва. Историята познава доста по-големи гафчета от осмицата, която признавам те се опитаха доста успешно да фикснат в 8.1
А идеята на опън сорса никога, ама никога не е била безплатното. Основна грешка допускат всички, които слагат равенство между двете. Безплатното просто е страничен ефект на опън сорса. А номера с Убунту и Дебиан го направиха точно разбирачи - ама от маркетинг. И резултатът е нещо като осмицата.
В крайна сметка добрия специалист без кавички би следвало да се възползва от знания в повече области и да си изкара кинтите без да натрапва на клиента си У или Л. Което между другото важи и за добрите дърводелци, водопроводчици, електротехнци, жигола и прочее
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на om63 за този полезен пост :
Wanderer (06-06-2015)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
10, windows, Безплатна, до, надстройка


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 27 (0 членове и 27 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Сайтове за безплатна бг телевизия петър05 Полезни сайтове 25 05-05-2014 00:58
Безплатна настройка на антените pantsiani Кошче 30 23-02-2014 16:16
сайтове за безплатна бг телевизия петър05 Полезни сайтове 0 05-12-2010 17:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.