The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 26-08-2013
Аватара на Liberator
Liberator Liberator не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: София
Мнения: 75
Благодари: 205
Получил благодарност:
15 пъти в 11 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Току що проведох разговор с поддръжката на виваком на тел.123. Обясних, че искам да прекратя безсрочния си договор - vivaree и да сключа нов 2-годишен договор на въпросния дейта пакет. Обясних на служителката, че нямам други планове към виваком, помолих я и да направи справка в системата за мен. Отговорът беше, че без проблем мога да сключа договор, като при желание мога да получа и мобилния 3г рутер, на преференциална цена или срещу гаранционен депозит, това вече не разбрах точно.
Не съм служител на никой от операторите.
Всеки е свободен да си провери лично, дали това е така.
Тук съм за да уча и помагам с каквото мога.
@tzvetann - ще ви помоля да се въздържате от крайно агресивния си тон, поне спрямо мен. Не ви и приляга като служител на мтел, за чийто служители имам впечатлението че са винаги любезни с клиентите си.
__________________
Xtrend ET8000/1xDVB-S/2xDVB-C/T2 - OpenPli 6,2,Triax TD110, BEST Single; TBS5922SE DVB-S2 TV Tuner USB Box; Dreambox 500S,SkyStar 2,Triax TD78
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26-08-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Радо, очевидно имаме различно възприятие за агресивност с теб (надявам се няма проблем, че се обръщам на ти)
Не, по никакъв начин не съм агресивен, поне според мен. Просто се дразня, за откровените глупости, които се пишат понякога. Защото работя от достатъчно време в сферата на мобилните комуникации, за да съм наясно, че по-голям манипулатор на този пазар от Виваком няма! Колкото и да се опитва Веско да ме дразни, аз него си го знам
И в този случай, който ти описваш отново си проличава, че по офисите им говорят едно, в сайта пише второ, а ако отидеш да подпишеш може да излезе и трето Кажи ми това нормално ли е? (въпроса е риторичен, няма нужда да отговаряш)...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
150mb, mtel


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Mtel Rootkit?? MasterLee Настройки на рутери 0 29-09-2012 12:58
Mtel се отказват да купуват Виваком Бижев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 0 29-02-2012 10:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.