The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #51  
Стар 02-07-2017
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Эхьты Вижте мненията
Тази в която живеем е на 50% моя.
А и в София имам 120 кв метра къща с двор също, наследствена - без пари бе, кой както се уреди. Софийската стои празна, понеже мога да си го позволя, добре съм се оженил, акъл съм имал да избирам.
А ти по колко антени инсталираш за да изкараш пари колкото за един софийски наем за 120 кв м ?
Сега май вече окончателно ще ме намразиш и ще пристанеш на някой заможеш грък, за да не си по-назад от мен. Щото тебе гъркиня няма коя да те вземе, минала ти е ерекционната гаранция.

цел живот живееш със идеята да не даваш пари...абе бАй Ганьо.....
Отговори с цитат
  #52  
Стар 02-07-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,381
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,106 пъти в 2,898 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Эхьты Вижте мненията
И купих и въже даже да се вържа, за да не ме събират на парчета долу, ако се подхлъзна или ми се завие свят.
......няма коя да те вземе, минала ти е ерекционната гаранция.
Въжето много меко нещо,като твоя!Виж, моя е без гаранция,но мога да ти го подам да се държиш за него,като ти се завие свят,може и Триакс 110 да закачиш на него,ама по далеч от верандата,че белгийката,ако види за какво го ползваш,сама ще ти купи инвалидна количка!И ще те прати при гъркинята да те развежда!

Нещо жегите не понасят на олигофрените и са нападнали яко форума,моля модераторите за съпричастност!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 02-07-2017
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Эхьты Вижте мненията
И купих и въже даже да се вържа, за да не ме събират на парчета долу, ако се подхлъзна или ми се завие свят. Но докато се върнем от магазините със синчето и стана тъмно, та го отложих за следващия ден. Ама като показах какво съм купил и че съм намерил даже и от черните метални куки, дето държат плочките да не се свлечат надолу и булката пребледня и каза, че не иска да поемам излишни рискове, та даже и 1000 евро да струва за майстор. Важен съм й на жената, трябвам й и не иска да остане вдовица или да вози в инвалидна количка съпруга си.
Кажи че те страх да се качиш. А не да се извиняваш с жена си че не те е пуснала да се качиш горе. Извинението ти не е на човек с ерекция в гаранция...
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #54  
Стар 02-07-2017
Эхьты Эхьты не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 103
Благодари: 8
Получил благодарност:
26 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Кажи че те страх да се качиш. А не да се извиняваш с жена си че не те е пуснала да се качиш горе. Извинението ти не е на човек с ерекция в гаранция...
Имам стълба 6м и 60 см и се катеря по нея до улуците от страната където къщата е на два етажа. Чистя ги, пооправям ги и затисках една дупка с пяна, че едни връбчета си я бяха харесали за гнездо, слагах и една решетка дето пречи на шумките да влизат в вертикната тръба надолу. Но наскоро съседката като доведе сина си да ми я искат стълбата, щото внук й се заключил отвътре в една стая и решили да влизат през прозореца от втория етаж, им казах че няма да им я дам, щото ще паднат да се претрепят, има голяма вероятност ако не са тренирани да им се завие отведнъж свят, като погледнат надолу. Мозъкът е свикнал да вижда почва на от около 2 метра и като види че няма равна повърхност под краката, изпада в паника и падаш като презряла круша. Когато си на покрива този феномен въобще не се задейства, защото мозъкът отчита че си на сигурно място. Поне на мен въобще не ми действа да ме е шубе. Боядисвах един прозорец, който е в покрива и вързан си бях на практика отвън, понеже трябва да се боядише и от страни. Ама началничката не е била там да ме скива и да се разреве на минутата.
Та така мой човек, с дълга стълба можеш да се претрепеш ако гледаш надолу. А от покрив можеш да паднеш, ако се подхлъзнеш или ако си пиян.
Това мераклиите инсталатори на собствени антени, могат да си го запишат някъде.
Особено тези градските деца, които не са катерили по високи дървета лятото на село при баба си.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 02-07-2017
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Пич ти съвсем изтрещя.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 02-07-2017
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Эхьты Вижте мненията
... им казах че няма да им я дам, щото ще паднат да се претрепят, има голяма вероятност ако не са тренирани да им се завие отведнъж свят, като погледнат надолу. Мозъкът е свикнал да вижда почва на от около 2 метра и като види че няма равна повърхност под краката, изпада в паника и падаш като презряла круша.....
Боже, колко мъка има по света ....
Каква аерофобия от 6 метра, наистина Дзумба е прав, че топлото се отразява зле на някои индивиди, изкарва им олигофренията, въпреки че при жена ти е студено по нашите стандарти
Отговори с цитат
  #57  
Стар 02-07-2017
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

нещастник що си имигрирал....сигурно и детето не е от тебе!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 02-07-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,381
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,106 пъти в 2,898 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Эхьты Вижте мненията
Чистя ги, пооправям ги и затисках една дупка с пяна, Боядисвах един прозорец, който е в покрива и вързан си бях на практика отвън, понеже трябва да се боядише и от страни. Ама началничката не е била там
Особено тези градските деца, които не са катерили по високи дървета лятото на село при баба си.
Абе селски,ти май ни ебаваш,да не си градинар в тая къща?
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на dzumba за този полезен пост
yavor1 (02-07-2017), Онджичек (02-07-2017)
  #59  
Стар 02-07-2017
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Преди години, селският идиот по прякор Шапката, се ожени за "баба германка", много добре финансова сложена, която го обгрижваше много, а той за благодарност все към нискоквалифицирани дейности налиташе да извършва
Последно решил, след като почистил водосточните тръби, да пренесе доставените въглища в котелното помещение
Това не му бе простено и набързо го транспортираха в България
Това е пример за всички завряни зетьове, които са се "уредили" с баба, независимо дали е германка или белгийка!
Отпусна ли са Ви място в градината да си садите антени, там ви е мястото като домашен любимец, нагоре по етажите не трябва да се катерите, само в градината може да се търкаляте за да не забравяте от къде сте тръгнали и къде може да Ви върнат
*****************************************************

Вече ми се изясни защо белгийката не позволява детето да говори на бащин език :
...
От 1 юли 2014г влезе в сила новият закон позволяващ свободен избор на фамилното име на децата в Белгия. За новородените си решавате сами дали да му дадете за фамилно име това на баща му, или това на майка му, или пък и двете написани с тире в реда който ви харесва повече. За родените преди 1 юли и ненавършили 18 години, има срок една година от влизането в сила на новия закон, по време на който може да се смени фамилното име.
Всичко става безплатно, явяват се и двамата родители едновременно там и след 10 минути фамилното име е сменено. Само веднъж може да се сменя толкова лесно и без пари. После ако се сетите че искате пак да правите промени, например да носи и фамилията на майка му и тази на баща му, след като сте му сменили веднъж фамилното име и сте му дали това на майка му, ще има „ходене по мъките“ и плащане и чакане и т.н.
Та така, ако поне един от двамата родители е с белгийско поданство и ако детето е родено в Белгия, двамата родители си решават сами какво име искат да носи детето им, защото тук го броят за белгийче, независимо че може да има и българско гражданство.....

Последно редактирано от yavor1 : 02-07-2017 на 19:22
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
kabel (03-07-2017)
  #60  
Стар 02-07-2017
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Зависи от тунера,ако на Меджик 11595 сложиш 3/4 и 5/6 и на двете отчете сигнал,значи е уязвим!Настрой скюто с Тренда,да видиме дали ще спре!
Има сигнал и на 3/4 и на 5/6...
Врътках конвертора с тренда на Magic на 16Е и успях почти да изчистя насичанията. Все пак веднъж на минута -две, за части от секундата, част от екрана "сецва" едва забележимо. Но картината така или иначе е бая размазана, така че почти не се забелязва.
Звукът си е ок.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
digimp (03-07-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
110, td, triax, Мултифийд


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
t55 за мултифийд 39Е и 28Е (+19Е)? rudy САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 8 29-06-2015 17:42
Мултифийд 7E,10E и 16Е ivanski САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 7 21-05-2015 05:55
Мултифийд 19.2e, 13.0e, 4.8e, 0.8w d.ivanov Дъра-Бъра 19 05-01-2013 18:54
Мултифийд SERHI1970 КОНВЕРТОРИ 20 19-04-2011 22:37
Питане-Triax TD78 мултифийд 13,16,19Е ??? alexi САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 108 27-02-2011 00:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.