The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Шеринг и емулатори > Безплатен шеринг

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 28-07-2013
Аватара на 4oker
4oker 4oker не е на линия
GM OpenPli
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 550
Благодари: 191
Получил благодарност:
72 пъти в 65 поста
Сваляния: 261
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Така е, но пък и поста на колегата Теолинк беше много "полезен".
Отговори с цитат
  #82  
Стар 28-07-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещата се развиват типично по български. На човека решил да направи добро, като пусне free линия, му беше скалъпена история за да си спре линията. В крайна сметка във всеки един форум се говори за безплатен сървър. Има досатъчно свободни линии в нета. Защо тук да няма? Всеки сам решава как да разполага с имуществото си, било то движимо или не движимо! В крайна сметка защо да няма подаръци под формата на безплатна линия. Той така си е решил и така е направил. Защо някои се подразниха и реагираха неодобрително на едно добро дело? Значи само трябва да се плаща, така ли? Това не е ли скрито вменяване към платен шеринг? Подтискане на свободния и брожения към платените! Вменяване че не може да има свободни, а само платени. В крайна сметка излиза, че благодетелите са лоши хора!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Dalavera за този полезен пост
dman (29-07-2013), komar1 (28-07-2013)
  #83  
Стар 28-07-2013
asterics asterics не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 38
Благодари: 2
Получил благодарност:
11 пъти в 5 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране фрее сервер

линията си беше супер,но явно е неудобна за някои хора тука.
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на asterics за този полезен пост
dman (29-07-2013), ivan_sv (28-07-2013), komar1 (28-07-2013), Вайдин57 (29-07-2013), Светльо90 (28-07-2013), Тодор Тодоров (28-07-2013)
  #84  
Стар 28-07-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Идеята беше рашко пусна аванта рибките налапаха и сега като изтече че иска зестра за обяда веднага някой друг е виновен. Има си правила на форума които са нарушени. Безплатен обяд няма. Дори и рашковия. Само че рашко трябва да пусне някой лев спонсорство на форума и да го боядисаме син.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #85  
Стар 28-07-2013
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,611
Благодари: 460
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Мисля, че трябва да направя някои пояснения, за да се изгладят недорразуменията. Нищо не съм си измислял и съчинявал. Освен свободна линия, въпросния Рашо предлага (или предлагаше ) и платен шеринг за сумата, която бях споменал. А поста ми беше в отговор на няколко въпроси и догадки малко преди моя пост. Държа да подчертая, че нито съм апологет и рекламен агент, нито пък съм зложелател на Рашо и не ми се иска да мисля, че моят пост е причината за спирането на кранчето и ощетяване на много колеги. Просто споделих истината, (за невярващите мога да постна и квитанция от записа, но не мисля че е редно). А дали това вече ще се възприема като реклама или като "нож в гърба" си е лично право на преценка на всеки. Но е вярно, че фрий линията, а и размера на споменатата сума дразнят много хора от "петролния" бизнес и им развалят бизнеса, затова мисля че се нахвърлят така гневно.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на teolink за този полезен пост
rasho81 (28-07-2013), бахретин (28-07-2013)
  #86  
Стар 28-07-2013
Аватара на Longines
Longines Longines не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 936
Благодари: 42
Получил благодарност:
289 пъти в 187 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Нещата се развиват типично по български. На човека решил да направи добро, като пусне free линия, му беше скалъпена история за да си спре линията. В крайна сметка във всеки един форум се говори за безплатен сървър. Има досатъчно свободни линии в нета. Защо тук да няма? Всеки сам решава как да разполага с имуществото си, било то движимо или не движимо! В крайна сметка защо да няма подаръци под формата на безплатна линия. Той така си е решил и така е направил. Защо някои се подразниха и реагираха неодобрително на едно добро дело? Значи само трябва да се плаща, така ли? Това не е ли скрито вменяване към платен шеринг? Подтискане на свободния и брожения към платените! Вменяване че не може да има свободни, а само платени. В крайна сметка излиза, че благодетелите са лоши хора!
Наистина типично по български,има ли аванта,всички сме За!Ама не ти ли е ясно,че за да гледаш ти,някой друг плаща,а не блатотеля Рашо!
През два месеца тестове,байрями,иди ми дойди ми,на мене писна да чета Рашо пусна ,Рашо спря!Да пуска един безплатен и да гледате непрекъснато,нали това искате!Един смислен пост няма във форума,само реклама,че може да връзва по 1000маймуни на дриймбокс,ама имал и друг по истински сървър,дето били 2000 платени със записи,някой така каза!И като му намалеят,прави нов кастинг!
Аз съм За,да пусне един безплатен и да го подържа!Спре ли го ,веднага бан!А да видиме колко е сериозен благодетеля!
Благодетеля е добър човек,когато направи нещо със собствени средства и го раздаде безплатно,съмнявам се рашко да има повече от една карта и дриймбокс!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Longines за този полезен пост :
hajduk (28-07-2013)
  #87  
Стар 28-07-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Истината е че рашо наистина си прави реклама и си търси клиенти.Така че да не се правим на ощипани.
И ако в тоя форум го разрешът-ОК.
Но е забранено!!!!!!!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 28-07-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Истината е че рашо наистина си прави реклама и си търси клиенти.Така че да не се правим на ощипани.
Да ама видиш ли спрял авантата не щото вече иска кинта а щото някой бил го плюл.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #89  
Стар 28-07-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Абе айде да не се праим.
Тук сме над средно интелигентните.
Като им спре авантата и половината ще му се обадят.....
Истината изисква доза мъжество.
Ако му стиска да си го каже направо.
Пример в предния пост на колегата.

Последно редактирано от njor : 28-07-2013 на 19:01
Отговори с цитат
  #90  
Стар 28-07-2013
компира компира е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 46
Благодари: 7
Получил благодарност:
23 пъти в 17 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз не съм много вещ в материята, по принцип съм само четящ...

Та интересно ми е, защо някой като пусне "фрии" сървър, то той трябва да съществува "фореваа"? Еми пуска си човека 2-3 седмици, ползвам си и съм доволен, като спре - отивам другаде, пак фрии. Ако не намеря добре работещ такъв - плащам където ми е изгодно (обичам да имам избор, не се женя само за един доставчик - пазарна конкуренция), въпреки че през последните 3 седмици си джиткам от няколко "високопланински извора" без никакви ядове.

Отнсно това, че съществуват правила- да, те са за това за да се спазват. В този ред на мисли май е по-добре да се забрани всякакво постване на линии, били те и безплатни - който както може да се оправя на лични ли... Но ако няма стръв, няма да има и продажби на "железо".
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
сервер, фрее


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся фрее линия v_88_z Безплатен шеринг 19 20-06-2013 18:14
Безплатен сервер rasho81 Безплатен шеринг 28 12-06-2013 02:04
ФРЕЕ Цццам сервер rasho81 Безплатен шеринг 213 04-05-2013 13:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.