The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 01-07-2011
Стефанов Стефанов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря Ви за мненията

Ще я пусна на 500 лева с коментар пък каквот сабя покаже :-)
Отговори с цитат
  #22  
Стар 01-07-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стефанов Вижте мненията
Благодаря Ви за мненията

Ще я пусна на 500 лева с коментар пък каквот сабя покаже :-)
не се хаби,няма кой да даде 500лв.цената е нереална според предлагането.един колега от форума се опитва от няколко месеца да продаде руска 2метрова антена,която е класи над твоята за 200лв и не успява.най-добре си ползвай нещата,добри пари няма да вземеш.
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 01-07-2011
kristov kristov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 303
Благодари: 137
Получил благодарност:
68 пъти в 56 поста
Сваляния: 95
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Kакто ви съветват колегите по добре си я задръжте. Току виж изчезне футбула от БГ каналите (или част от него) и тогава пак ще е актуална може би антената. За приемника незнам вече всичко се ориентирва на HD.
А и друго така и така сте и дал парите монтирайте си я, и я ползвайте така ще е най добре.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 02-07-2011
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стефанов Вижте мненията
Не не сте ме разбрали правилно аз на никого не се сърдя освен на себе си.

И ДА разбира се че цената я знаех предварително то иначе няма как :-)

А че ме е понатоварил лекичко или повечко то се знае, никой не работи за слава, но лошо впечатление прави, че когато имат да взимат пари всичко е Ок, но когато ти им предложиш да си изкупят обратно или съдействат за препродажбата на вече закупено от тях оборудване (по една или друга причина) изведнъж получават амнезия (те са си взели парите какво ги интересува повече ) , а не се усещат че утре ако ми потрябва нещо от бранша няма да и се сетя за тях камо ли да ги препоръчам

Здраве да е

Ще пия една студена вода, а те ще изгубят за в бъдеще един или няколко клиента.

P.S. Ходих днес да ги подпитам за актуалната цена на сат.оборудването ми.А там една навъсена и намусена лелка със самочувствието и важността на нейната позиция съпоставима минимум с Дилма Русев (и нагоре) ме изгледа пренебрежително и троснато ми отвърна, че те не се занимавали с техника втора употреба (като че ли аз съм пазарувал от комшиите).
Евентуално шефовете можели да знаят цената на такова оборудване и дали изобщо може да има търсене, но тях ги нямало. Да съм ги изчакъл навън пред блока докато се върнели...а навън валеше дъжд...а шефовете може изобщо да не са в града...и му казах на този квазимодо с червило от димитровгадския пазар, да ми даде мобилните им номера аз ще се разбера с тях.Не можело какво щяло да стане ако тя давала на господа ПРЕЗИДЕНТИТЕ номера им на всеки...При което и пожелах лек ден и й каза че са изгубили един клиент за вбъдеще.

Ама какво я интересува, нейната заплата си върви, а шефовете докато има риби като мен ще се правят на шеф деригенти и клиентите ще са им длъжни и ще трябва да ги чакат пред входа на блока като 2-рото пришествие...


Ай Наздраве и със Здраве

И умната :-)
Видях, дал си цена 500лв. Ако това ти дава спокойствие следващият който ти вземе оборудването и замени приемника с ДМ800 например също може да плати 1500лв.

Подкарах те я селската пак!!!!

Предполагам сте инвеститор ,който се занимавал с еврофутбол, проблема е че не вие е провървяло. Понякога късмета върши работа, но основно оцелява този който има най -много пари за наливане в бизнеса. Сам разбирате ,че сте потребител на услугата, приемане на сигнал от спътник. Самата услуга включва и разходи по доскавката и монтажа на оборудването, даването на гаранция, както и плащане на заплати и осигуровки на персонала включително и на тази с която си се срещнал.
Ще дам един прост пример: Купувам 1кг. строго определено брашно от магазина за да си опечеш питка, не се познаваме аз съм София ти във Велико Търново. Колко ще ти струва питката, ако аз дойда при теб!? Брашното струва 1лв., Отиване и връщане с автомобил на мен ми е 442км. Аз искам обаче по 0.50лв. на километър и още 20 лв. + командировъчните за ден са 15лв. да ти я умеся тук се включва и времето на втасване и опичане!!
Ще ти струва 257лв. Колко ще я продедеш ти !?

Това е първият урок ,съжалявам, че ти давам примери ,но си представи ако съм светило в кулинарията и дойда да ти умеся френски хляб..

Така е и с предлагащите оборудване и монтаж за приемане на телевизионни сигнали...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 02-07-2011
Triax Triax не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 484
Благодари: 2
Получил благодарност:
98 пъти в 87 поста
Сваляния: 56
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гърга Питич Вижте мненията
не се хаби,няма кой да даде 500лв.цената е нереална според предлагането.един колега от форума се опитва от няколко месеца да продаде руска 2метрова антена,която е класи над твоята за 200лв и не успява.най-добре си ползвай нещата,добри пари няма да вземеш.
Аз платих 400лв за пасатска 220см, и защото ми я докараха до обекта... Всичко е според интереса.
Не го отчайвайте човека. Ако е решил твърдо да продава - да продава. Все ще се намери ентусиаст да плати 450лв.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
220, антена, метра, Сателитна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам сателитна антена 98 см зизо Приключили продажби 3 10-07-2011 23:19
Продавам сателитна антена 180 см иг Приключили продажби 2 25-05-2011 16:18
продавам параболична сателитна антена 120 сантиметра uscxeu САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 0 20-11-2010 13:12
Покупка и монтаж на сателитна антена freestyler САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 22-09-2009 23:37
помощ за сателитна антена nasko77 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 4 02-05-2008 02:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.