The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-01-2011
марио_лем73 марио_лем73 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 8
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Избор на оператор с пакет ТВ и интернет в центъра на София

Имам нужда от съвет и помощ относно избора на оператор в центъра на София /района на началото на женския пазар/ Необходим ми е интернет достъп и телевизия в пакет. Имам изградена вътрешна мрежа и за двете /LAN и коаксиална/. Телевизорите са 4 на брой и идеята ми е да имам достъп до каналите и интернет през всеки един. Звънях и разпитвах много компании но само една ми предложи това: NET1, за съжаление те нямат техническа възможност за свързване каквото и да означава това. Blizoo ми обясниха че вече не предлагат статични IP адреси а интернета знам че им е трагичен. Другите компании които предлагат подобна услуга винаги изискват свързване на допълнително устройство което аз искам да избегна и да използвам или аналогов или цифров сигнал през тунера или CI интерфейса на телевизора. По този начин избягвам ползването на 2 дистанционни а може би и 3 понеже смятам да свържа и nettop устройства към телевизорите които да се ползват и като монитори. Разбира се мога да се свържа към отделни лан и телевизиннен оператор но цената става доста по-висока. Моля да ме посъветвате за оператор с подобна пакетна услуга.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20-01-2011
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

може би през 2027 година ще има оператор, който ще изпълни твоите изисквания и дори и дистанционно няма да ти трябва, а за монитори да неговорим сичко ще е лазер и wifi.....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20-01-2011
Деян Деян не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 498
Благодари: 53
Получил благодарност:
83 пъти в 60 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В крайна сметка зарежи пакетните оферти и си пусни хубава телевизия и хубав Интернет. Не знам какво достига до теб - изброй.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24-01-2011
марио_лем73 марио_лем73 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 8
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Поне 4-5 фирми има наоколо но не предлагат необходимите ми неща. Надявах се на предложения от други ползващи услуги в района. Сега разглеждах центрумгруп и ми се струва че те може би имат и двете услуги. Някакви отзиви за тях?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Избор, Интернет, на, Оператор, Пакет, софия, Тв, центъра


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на оператор за dreambox500s btt Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 9 18-03-2015 12:36
Избор на оператор с пакет TV и internet марио_лем73 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 0 20-01-2011 14:54
Булсатком са купили интернет доставчика United net в София! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 31 06-01-2011 01:07
Vivacom с пакет за телевизия и интернет при 25% по-ниска цена ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 06-11-2010 00:03
Относно ъплоад центъра ivo ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 4 21-03-2009 13:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.