The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 04-04-2022
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,173
Благодари: 576
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hector21 Вижте мненията
Друго имах предвид, сега им погледнах премиум пакета и видях, че около половината могат да се гледат някъде на някой спътник FTA, наистина не са 2/3 заблудил съм се.
Ясно. Това, че някъде са FTA, на друго място не, не значи, че се разпространяват свободно или са безплатни. Няма такова нещо. Щом се излъчват някъде по някакъв начин, без значение дали по ефир, сателит, кабел или иптв, пак заемат някакъв ресурс. А тоя ресурс често има нужда от някакви разходи, било то за ел. енергия или поддръжка или каквото и да е, пак излъчването им струва пари. И не е само за авторски права и права за разпространение. А това, че някъде се излъччват свободно, значи тези разходи пак се покриват по някакъв начин, било то от такси за други канали или както прецени доставчика на услугата. Всичко останало е въпрос на договорки и права.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vasilstf за този полезен пост :
hector21 (05-04-2022)
  #22  
Стар 04-04-2022
milenjs milenjs е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 127
Благодари: 14
Получил благодарност:
58 пъти в 33 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Толкова са. Но без тези и на А1 пакета от 200+ канала е около 15 лева.
Абе кажи към 18 лева и ще си по-близко. Отделно договора за 2 година.
За качеството не съм гледал скоро А1 но не вярвам да е като на Неосат-а.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 04-04-2022
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Възможно е, не знам колко е точно. Плащам 37 лева за 200+ канала, 200Mbps и два допълнителни приемника. Като махнем 8-те лева за приемниците остават 29 лева. Колко е телевизията и колко е интернета - предполагам, че е някъде по равно или малко повече за телевизията. За качеството - не знам, но мен ме устройва. Кое е по-добро могат да кажат тези, които са гледали и двете. Както се казва - секи сам си преценя.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 05-04-2022
hector21 hector21 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 182
Благодари: 340
Получил благодарност:
46 пъти в 39 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Ясно. Това, че някъде са FTA, на друго място не, не значи, че се разпространяват свободно или са безплатни. Няма такова нещо. Щом се излъчват някъде по някакъв начин, без значение дали по ефир, сателит, кабел или иптв, пак заемат някакъв ресурс. А тоя ресурс често има нужда от някакви разходи, било то за ел. енергия или поддръжка или каквото и да е, пак излъчването им струва пари. И не е само за авторски права и права за разпространение.
Спомням си някой от сат. операторите наскоро спряха VOX SD , защото не успели да се договорят, а пък VOX (sd) се гледа FTA, и това се случва и с много други канали, което означава че плащат за разпространение и товарят сметките на хората, за другите разходи си напълно прав.

Последно редактирано от hector21 : 05-04-2022 на 12:07
Отговори с цитат
  #25  
Стар 05-04-2022
Реалния Реалния не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2021
Мнения: 73
Благодари: 20
Получил благодарност:
16 пъти в 14 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hector21 Вижте мненията
Спомням си някой от сат. операторите наскоро спряха VOX SD , защото не успели да се договорят, а пък VOX (sd) се гледа FTA, и това се случва и с много други канали, което означава че плащат за разпространение и товарят сметките на хората, за другите разходи си напълно прав.
Плащането на права за разпространение се отразява и на таксите, които абонатите плащат на операторите, така е. Но операторите осигуряват лукса с едно насочване на антената да се гледат много от каналите, които са FTA както казваш. За да гледаш FTA CNN, Еuronews, RTL, VOX или някои други примерно, трябва да въртиш антената като пумпал на различни градуси, което си е неудобство. За това и привържениците на ИПТВ-то го изтъкват това като недостатък на сателитната телевизия. Ако плащаш такса на оператор това ти се спестява малко или много все пак.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 05-04-2022
hector21 hector21 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 182
Благодари: 340
Получил благодарност:
46 пъти в 39 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така е, но всеки сам си решава. Аз по скоро ще купя още две антени 110 см и 8 конвертора отколкото да пусна кабелна и да ме карат да плащам за телевизии като CNN, Bloomberg, BBC и други, които те "обработват". Аз обикновено си плащам интернета на село или в пощата, защото в А1 всеки път ме притискат да си пусна телевизия.

Последно редактирано от hector21 : 05-04-2022 на 23:13
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на hector21 за този полезен пост
Вайдин57 (07-04-2022), зизитоп07 (06-04-2022), текотиен (06-04-2022)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
на, Неосат, Промоции


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нови канали на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 873 Преди 2 седмици 06:28
Коледните промоции БатеГойко ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 07-12-2016 15:46
Мартенски промоции аас GSM мобилни комуникации 16 15-03-2015 13:52
Мтел промоции аас Дъра-Бъра 25 06-03-2015 14:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.