The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16-12-2013
апп апп не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране МОЛЯ дайте съвет за модела SAMSUNG 32F6400

Здравейте, нов съм във форума. Регистрирах се, защото съм "зелен" на тема TV-та и така, като вече един път се "опарих" с едно LG 32" LD750 искам да се допитам до компетентни хора за следващата си покупка. Спрях се на SAMSUNG UE-32F6400 3D LED за 929лв. Какво може да ми кажете като надеждност(здравина), качество на картина и всичко свързано с модела и за тези пари 929лв може ли да ми препоръчате друго по-качествено TV.
Ще се радвам на вашите мнения и коментари.
Мерси и лека вечер.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17-12-2013
Борчо Борчо не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 378
Благодари: 10
Получил благодарност:
66 пъти в 48 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от апп Вижте мненията
Здравейте, нов съм във форума. Регистрирах се, защото съм "зелен" на тема TV-та и така, като вече един път се "опарих" с едно LG 32" LD750 искам да се допитам до компетентни хора за следващата си покупка. Спрях се на SAMSUNG UE-32F6400 3D LED за 929лв. Какво може да ми кажете като надеждност(здравина), качество на картина и всичко свързано с модела и за тези пари 929лв може ли да ми препоръчате друго по-качествено TV.
Ще се радвам на вашите мнения и коментари.
Мерси и лека вечер.
Ами добро е твто, но за 32" не ти трябва 3д и може да спестиш малко пари, а ако искаш 3д трябва поне това: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...40F6400-3D-LED
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17-12-2013
апп апп не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Борчо Вижте мненията
Ами добро е твто, но за 32" не ти трябва 3д и може да спестиш малко пари, а ако искаш 3д трябва поне това: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...40F6400-3D-LED
За съжаление мястото за TV-то е за 32", а и хола ми не е много голям.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17-12-2013
Аватара на viktor
viktor viktor не е на линия
сатфен
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 594
Благодари: 225
Получил благодарност:
303 пъти в 139 поста
Сваляния: 96
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Жалко,че мястото не отговаря за по-голям телевизор,иначе разликата в цената за 40F6400 e малка.Имам такъв и съм доволен,работи добре.Е, има си и някои софтуерни недостатъци,но те не са съществени.Засега всеки месец излизат обновления на фърмуера.Могат да се инсталират доста програми от Самсунг,както и външни виджети за IPTV и др.
__________________
В гората посоките на света се познават по мъха на дърветата ,а в града - по сателитните антени!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17-12-2013
апп апп не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viktor Вижте мненията
Жалко,че мястото не отговаря за по-голям телевизор,иначе разликата в цената за 40F6400 e малка.Имам такъв и съм доволен,работи добре.Е, има си и някои софтуерни недостатъци,но те не са съществени.Засега всеки месец излизат обновления на фърмуера.Могат да се инсталират доста програми от Самсунг,както и външни виджети за IPTV и др.
Какви са тези софтуерни недостатъци, може ли да ми споделиш?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17-12-2013
Аватара на viktor
viktor viktor не е на линия
сатфен
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 594
Благодари: 225
Получил благодарност:
303 пъти в 139 поста
Сваляния: 96
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ето и ревю на 32 инчовия:
http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsu...1307183170.htm
За недостатъците,например мудният вграден МЕДИЕН ПЛЕЙЪР.
Като сложиш флашка или външен хард,например снимките докато ги зареди като папка/ особено ,ако е по-голяма/,после всяка поотделно, минава доста време,въпреки,че скоростта на слайдшоуто е на БЪРЗО...Около 20-25 секунди на снимка...Като през почти цялото време излиза горе в десния ъгъл един надпис "ЗАРЕЖДАНЕ...",който е досаден.При видеовъзпроизвеждане забелязах,че като тръгне филмът и ако поискаш веднага ,още в началото да превъртиш на 2-ра или 3-та скорост ,не ще...,само на 1-ва ,докато минат около 30 секунди като време/трябва да се изчака/.Този проблем го реших,като инсталирах външно приложение/руско/-TheDark SmartTV Media Center/Server / http://smart-tv-home.ru/.
Снимките се сменят за секунди,няма го дразнещият надпис,че зарежда.Освен това то добавя и възможност за гледане на IPTV.
Сега си поръчах и тези дни ще дойде,и Андроид стик за телевизор,който ще увеличи "умните" възможности.
__________________
В гората посоките на света се познават по мъха на дърветата ,а в града - по сателитните антени!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17-12-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от апп Вижте мненията
За съжаление мястото за TV-то е за 32", а и хола ми не е много голям.

Наистина е за съжаление ! Телевизора не е лош , но е скъп и с малък диагонал за истинско 3Д изживяване в дом.условия . Вземи си по-евтин по-малко екстри и почвай да спестяваш за по-голям с повече екстри .
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17-12-2013
Аватара на бахретин
бахретин бахретин не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Асеновград/Nefyn,Gwynedd,UK
Мнения: 504
Благодари: 146
Получил благодарност:
86 пъти в 56 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране тв

Колега я грабни некое SONY или PANASONIC кви са тези лг и шумшунг.Или хубав тв ,другото е компромис-лично мнение.
__________________
*LG 40UF671V*VU+Zero 4K*Inverto black ultra & quad*ADB 2840 C*
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17-12-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сони отскоро се направиха на производител на поски телевизори , но не всички модели са им на ниво . При Панасоник е друг въпроса , но Самсунг са водещи , а LG с най-добро съотношение цена /качество/екстри . Има и евтини марки .
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
samsung, Дайте, За, модела, моля, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Дайте ми съвет !!! Елена Иванова IPTV (Internet Protocol Television) 8 23-09-2014 09:20
Въпрос за SAMSUNG UE-32F6400 3D LED хондоман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 22-09-2013 18:01
Дайте съвет ДокоБГ DREAMBOX 5 20-01-2011 20:47
Дайте съвет... soka4i Емулатори 5 03-10-2010 19:23
Странен проблем с Булсатком - моля дайте съвет! жк231 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 31 31-01-2010 00:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.