The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #231  
Стар 07-06-2016
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Чакай сега , тебе хем много ти харесват новите пакети ,особено този от 50лв ,но няма да минеш на него а на по -малък, както ще направят масово хората ако не се откажат от услугите им , което ще се случи масово, защото в момента офертата на виваком за 24лв кърти тази на мтел от всякъде. Да пакета на Мтел е много богат на канали но масовия потребител не се интересува от това, че имат 62 HD канала в най-големия си пакет, а това ,че ще плаща двойно от 13-тия месец и вместо 25 ще го цъкат с 50 лв. Така хубаво ще си го забият ментела ,че няма да знаят ония от австрия и мексико от къде им е дошло и ще се чудят как да избиват загубите и ще се чудят как да се отърват от поредната фирма с некадърно управление в България.
Няма да си пусна премиум пакет не толкова защото ми е скъп, колкото защото включва най-вече канали, които не гледам.Аз например не гледам някакъв канал само защото е HD а гледам съдържанието му. В тоя смисъл зарибявки от типа пусни си най-високия пакет, че има много hd за мен нямат смисъл.
Не мисля, че цените на МТЕЛ са високи за съдържанието, което предлагат. Освен това откровено ако си говорим Мтел и Близу основно се целят в София и най-големите градове, където са съсредоточени хората с пари. В провинцията винаги ще си гледат пиратската кабелна с 200 канала за 5 лв или Булсатком.
Отговори с цитат
  #232  
Стар 07-06-2016
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,957
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,975 пъти в 1,681 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Защо си мислиш, че на хората в големите градове им се дават по 50лв на месец ,всеки си прави сметката отдавна! За 5лв кабелна отдавна няма!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #233  
Стар 07-06-2016
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе защо си говорим неверни неща - 50 лв е 12 месеца - останалите 12 е на половин цена. И в тази цена е включен и нет. Всеки сам решава за себе си кое му е изгодно и кое не. За мен лично новите пакети на МТЕЛ са по-добри от досегашните на Близу. /и са по-добри като съдържание от тия на Булсат или Виваком/. А, и още нещо - 5 лв за hbo и Синемакс си е повече от добра оферта.
Отговори с цитат
  #234  
Стар 07-06-2016
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,957
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,975 пъти в 1,681 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

С 2-3 канала може и да са по-добри , но където се е намесил ментела , всичко свършва, примери много , най-яркия МЕГАЛАН, сега гледай какво става с Близу , ще му разкажат играта за нула време...
Съдържание има но няма кой да го гледа за тези пари, масовите канали се предлагат на много по-ниски цени от другите оператори, с включен нет в пакета 100Мбит.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 07-06-2016
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Големи страсти ей. Скъпо, евтино, много, малко ...
А цената няма да коментирам, но пакетирането е абсурдно! И на кой по-точно му трябват 200 канала разбити на пакетчета и аддона?! Дайте да си говорим честно. Половината от тези канали са или пълнеж или просто спомен от близкото и далечно минало. Колегата, дето гледал съдържание, а не качество, най-вероятно не гледа спорт, научно популярни и филмови канали или телевизорът му е кинескоп. Друго обяснение нямам. Или е Мтелски трол
Според мен нещата отиват на зле за Ментел.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Orbital за този полезен пост
polomski (07-06-2016), satuser (07-06-2016), vasilstf (07-06-2016), Радо1948 (07-06-2016)
  #236  
Стар 07-06-2016
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Вчера сключих в Габрово, първия договор по новите оферти (отне ми време към 2 часа). Пакет Мтел ТВ Смарт (11,99 лв.) + НВО (3.99 лв.) + Play HD (2,99 лв.) + MAX HD (2,99 лв. към 30 HD канала) + Diema Xtra (3,99 лв.) + допълнителен приемник (2,99 лв.) = 28,94 лв.
Първите 6 месеца има отстъпка от таксата и СА модулите за двата телевизора ги дават безплатно. Разкарвам талаша и SD каналите, ще си ги подредя както ми е кеф
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Денислав за този полезен пост :
worldnet (07-06-2016)
  #237  
Стар 07-06-2016
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ами по тази логика да оставим само спортните канали, понеже само тях гледате.
В моето семейство аз гледам почти всички научно-популярни канали - Анимал, Нат Гео + Нат Гео Уайлд, Дискавъритата, Виасатите, всички ХБОта и Синемакси, както и БТВ, Канал1, Нова. Жена ми гледа разните му готварки канали + CBSите, FLN, Fine living, както и всички FOXове, гледам и спорт ( по малко, предпочитам да го практикувам ), сина ми гледа де що музика има - МТВта,VH, BOX, и какво ли не ( без чалгите - тях не ги гледаме ).
Всичкo това са 100-120 канала. Все пак понякога гледаме и новини - CNN, Sky news, BBC... Ясно е, че не можем да гледаме всичко наведнъж, но ГО ГЛЕДАМE, когато и кавото ни интересува. Не сме достатъчно ограничени САМО и единствено в спорта.
Така, че 200 канала са си много добре. Вярно, че има чалга, АЛФИ, МАЛФИ, и т.н., но да не забравяме, че и за тях има пътници. Оператора, за да има абонати, е в негов инертес да има за всекиго по нещо. И да - 63HD канала са. Булсат да предлага повече, или Виваком? И цената 50 лв за пълен пакет + 200МБ нет за мен е наистина прилична. При това доволно. Който не му изнася - има сателитни оператори за 14 лв на месец и 300 страници с плач и рев в този форум. Така, че нещо не ви разбирам.
Или типично по български - трябва да сме вечно недоволни и ревящи като девици за хуй. Който не му изнася - 14 лева и гледа мазна бълвоч.

Бай дъ уей - аз в момента съм на 45 лева ТВ+ 100МБ нет ( БЛИЗУ ). При това не съм на пълен пакет. Демек 5 лева отгоре за пълен пакет не смятам, че е кой знае колко много. Някой толкова дават на ден за цигари.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Joe за този полезен пост
valbg (07-06-2016), worldnet (07-06-2016)
  #238  
Стар 07-06-2016
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Вчера сключих в Габрово, първия договор по новите оферти (отне ми време към 2 часа). Пакет Мтел ТВ Смарт (11,99 лв.) + НВО (3.99 лв.) + Play HD (2,99 лв.) + MAX HD (2,99 лв. към 30 HD канала) + Diema Xtra (3,99 лв.) + допълнителен приемник (2,99 лв.) = 28,94 лв.
Първите 6 месеца има отстъпка от таксата и СА модулите за двата телевизора ги дават безплатно. Разкарвам талаша и SD каналите, ще си ги подредя както ми е кеф
Защо първите 6 месеца? тези 28,94 са само за първите 6 месеца ли? кое ще се промени в цената и след колко време? И от всичко най-важното ми е на мен с CA Модулите какво е положението, колко ти искаха и въобще предложиха ли ти ги, в магазин на мтел ли направи всичко? Живо ме интересува положението с модулите, когато Ви ги инсталират, ако може снимка на модула и картата, (скрите си номер на картата ако ви притеснява.) Благодаря.
Отговори с цитат
  #239  
Стар 07-06-2016
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наскох Вижте мненията
Защо първите 6 месеца? тези 28,94 са само за първите 6 месеца ли? кое ще се промени в цената и след колко време? И от всичко най-важното ми е на мен с CA Модулите какво е положението, колко ти искаха и въобще предложиха ли ти ги, в магазин на мтел ли направи всичко? Живо ме интересува положението с модулите, когато Ви ги инсталират, ако може снимка на модула и картата, (скрите си номер на картата ако ви притеснява.) Благодаря.
Сметките ги направих със стандартната такса от 11,99 лв. за пакет Мтел ТВ Смарт, промоция е, че първите 6 месеца таксата е 6 лева. Разбрах, че имали два вида СА модули, утре когато дойдат да монтират ще ги снимам.
Договора го сключих в магазин на Blizoo и модулите са напълно безплатни за ползване и не ти искат пари за тях. Монтажа се извършва от техниците на Blizoo и модулите са при тях.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Денислав за този полезен пост :
наскох (07-06-2016)
  #240  
Стар 07-06-2016
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Ами по тази логика да оставим само спортните канали, понеже само тях гледате.
В моето семейство аз гледам почти всички научно-популярни канали - Анимал, Нат Гео + Нат Гео Уайлд, Дискавъритата, Виасатите, всички ХБОта и Синемакси, както и БТВ, Канал1, Нова. Жена ми гледа разните му готварки канали + CBSите, FLN, Fine living, както и всички FOXове, гледам и спорт ( по малко, предпочитам да го практикувам ), сина ми гледа де що музика има - МТВта,VH, BOX, и какво ли не ( без чалгите - тях не ги гледаме ).
Всичкo това са 100-120 канала. Все пак понякога гледаме и новини - CNN, Sky news, BBC... Ясно е, че не можем да гледаме всичко наведнъж, но ГО ГЛЕДАМE, когато и кавото ни интересува. Не сме достатъчно ограничени САМО и единствено в спорта.
Така, че 200 канала са си много добре. Вярно, че има чалга, АЛФИ, МАЛФИ, и т.н., но да не забравяме, че и за тях има пътници. Оператора, за да има абонати, е в негов инертес да има за всекиго по нещо. И да - 63HD канала са. Булсат да предлага повече, или Виваком? И цената 50 лв за пълен пакет + 200МБ нет за мен е наистина прилична. При това доволно. Който не му изнася - има сателитни оператори за 14 лв на месец и 300 страници с плач и рев в този форум. Така, че нещо не ви разбирам.
Или типично по български - трябва да сме вечно недоволни и ревящи като девици за хуй. Който не му изнася - 14 лева и гледа мазна бълвоч.

Бай дъ уей - аз в момента съм на 45 лева ТВ+ 100МБ нет ( БЛИЗУ ). При това не съм на пълен пакет. Демек 5 лева отгоре за пълен пакет не смятам, че е кой знае колко много. Някой толкова дават на ден за цигари.
Напълно подкрепям всичко, което каза. Дори ей сега преподписах договора с Мтел, въпреки че ми оставаха повече от 3 месеца преди изтичането на стария с Близу.
Така разкарах от пакета си каналите - джънк и добавих такива, които реално гледам.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Близу, купува, Мтел, на, Продава, продаде, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 21:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 17:01
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 22:49
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44
EQT V купува "Евроком Кабел" и "КейбълТел" и създава най-големия кабелен оператор ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 29-10-2009 16:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.