The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #291  
Стар 04-06-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pipp0 Вижте мненията
Е не,тия са егати оператораОбадих се на каката и любезно ми бе обяснено,че двете телевизии ВЪПРЕКИ,ЧЕ ГИ ИМА КАЧЕНИ НА САТЕЛИТ не се предлагат в пълният пакет за сателитна свързаност.Има ги в ХД само за оптиката.Е и за какво ги качихте на сателит и махнахте Евроспортовете в ХД.
Виж си договора и как са описани в него. Може да пуснеш жалба до КЗП и да ти прекратят договора предсрочно без неустойки, но трябва да внимаваш как е формулирана жалбата.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 04-06-2020
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Пипо, попаднал си на някоя незнаеща кака. Няма как да ги има на сателита, а да ги няма в пакета.. Колко трябва да си зле, за да дадеш такъв отговор Не ти тръгват, защото ще те накарат да преподпишеш. И преподписването няма да касае по-пълен от пълния пакет. А за да те обвържат с нови 24 месеца напред. Един вид ще ти ресетнат договора с нова начална дата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
Pipp0 (04-06-2020)
  #293  
Стар 04-06-2020
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,868
Благодари: 356
Получил благодарност:
561 пъти в 383 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldgraf Вижте мненията
Днес отново хвърлих поглед на А1 с тв Сони
От 12118 The Voice пак излиза само като аудио.
От 10730 няколкото свободни се виждат и чуват ок, 720п аас ги дава инфото.
Това наистина ли е проблем само с А1 или има зор с ХД и СД HEVC канали на сонито? Нямах време да местя моторетка и да търся СД HEVC канали по дъгата
Пробвах стрийм от приемник към SPMC(старо Коди) и е същата работа. Няма значка тунерът на тв явно.


ПП2 С vlc от твхеадехд работи стрийма на линукс компютър, на андроид тв или андроид телефон не...

Последно редактирано от oldgraf : 04-06-2020 на 22:45
Отговори с цитат
  #294  
Стар 05-06-2020
fc_gd fc_gd не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2017
Мнения: 3
Благодари: 9
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дзмей Вижте мненията
Това е прекрасно, само че такива като мен, които плащат Phay HD пакета (Discovery Science HD, Animal Planet HD, Eurosport 1 / 2 HD, ID Xtra HD) сега гледат черни екрани със съобщение No access... Като от изброените канали само ID Xtra HD в момента е наличен, но е заключен...

Дано бързо оправят нещата...

Цитирай:
Първоначално написано от emoks Вижте мненията
Като гледам на сайта на А1 са направили сериозни промени на сателитната телевизия, махнали са някои канали, например Docubox, Fast & Fun Box, Discovery Science, Russia Today други, също Макс спортовете не са включени в новите им пакети, Евроспортовете и ID Xtra явно вече ще са само в СД, за сметка на това са добавили Българе, Агро ТВ, 7/8 TV HD, Евроком HD, Канал 3 HD, Epic Drama HD, Movie Star HD, Gametoon HD, Канал 4, Фен Фолк ТВ. Това мисля че са промените, или аз поне това разбирам от сайта им.
https://www.a1.bg/a1-sat-tv
Цитирай:
Първоначално написано от Pipp0 Вижте мненията
Да сега ги качиха преди два дни.При положение,че им плащам пълният пакет с HBO,Диема Спорт и Максове не разбирам защо да им преподписвам ,да ги не слагат в отделен пакет.А и плащам за Евроспорт в ХД.Ако действително това им е целта ще вида как е новият оператор Неосат.Чета хубави неща,надявам се да пуснат и HBO HD.
Написах на A1 Фасебоок

Ас:

Представете си комуникационна компания, която не умее да комуникира с клиентите си. А1 - това сте вие! Премахванете на програми (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery Science HD и Animal Planet HD) от предлагания от вас пакет без да информирате клиентите си е некоректно и непрофесионално!
Вашата сателитна услуга беше една от най-добрите на пазара разполагаща с всички ексклузивни канали. Не разбирам, защо ни задължавате да плащаме пълната услуга?

Новата компания Neoset, предлага пакет с програми, които в действителност излъчва, в това число и желаните от мен канали. Ако продължавате в същия дух ще загубите повечето си клиенти

А1:

А1 започва техническа оптимизация на всички телевизионни платформи. Чрез нея компанията ще увеличи капацитета на своята мрежа и ще може да предоставя по-голям брой висококачествени цифрови програми, както и по-високи скорости на услугата за домашен интернет в цялата страна. Помолихме да ни предосатвите информация за използвана от Вас услуга на лично съобщение.
Поради технологични причини пакет Play HD вече не се предлага за сателитна телевизия. Цената за допълнителния пакет няма да бъде начислявана към месечната Ви фактура и освен това може да се насладите на следните нови канали, които сме добавили за вашия пакет.



“техническа оптимизация” i “Поради технологични причини” za men означава че тте нямат капацитет на сателит или / и тези канали (от Discovery Networks) e много скипо и те не искат да плаща. също като SkyLink https://www.parabola.cz/clanky/6867/...t-a-discovery/
Отговори с цитат
  #295  
Стар 05-06-2020
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,065
Благодари: 243
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При А1 Сат има една врътка - в договора са отбелязани гарантирани канали и негарантирани канали - една от причините да им върна приемника и да приключа с тях.
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Мартинския за този полезен пост :
Дзмей (08-06-2020)
  #296  
Стар 05-06-2020
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аман от копи/пейст отговори. Няма ли да се научат, че да мислиш, да си гъвкав и да вложиш личен елемент при всеки конкретен случай не е толкова трудно? Няма как да си качил канали на сателит, а да не ги предлагаш в пакет Ако не беше тъжно щеше да е смешно
Отговори с цитат
  #297  
Стар 05-06-2020
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,154
Благодари: 78
Получил благодарност:
352 пъти в 235 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Как да се научат, като 2-ма човека от един и същ офис говорят различни неща


Целта както при сателтната, така и при кабелната да накарат абонатите да преподпишат нов договор.

Положителното в цялата работа е че се поразмърдаха и пуснаха някои канали, които трябваше вече да ги има.
Друго положително е че вече през моят А1 ( приложение и WEB ) вече могат да се кативират допълнителните "екстри".
Eurosport 1 и 2 в HD формат заедно със 4 канала на discovery са ги бутнали в Play HD пакет. Турските са в пакет "Балкани", другите чужди в "Europe SD" и т.н.
Всичко е шест, т.е. е по шест лева.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spaice за този полезен пост :
чернок (05-06-2020)
  #298  
Стар 05-06-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fc_gd Вижте мненията
Написах на A1 Фасебоок

Ас:

Представете си комуникационна компания, която не умее да комуникира с клиентите си. А1 - това сте вие! Премахванете на програми (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery Science HD и Animal Planet HD) от предлагания от вас пакет без да информирате клиентите си е некоректно и непрофесионално!
Вашата сателитна услуга беше една от най-добрите на пазара разполагаща с всички ексклузивни канали. Не разбирам, защо ни задължавате да плащаме пълната услуга?

Новата компания Neoset, предлага пакет с програми, които в действителност излъчва, в това число и желаните от мен канали. Ако продължавате в същия дух ще загубите повечето си клиенти

А1:

А1 започва техническа оптимизация на всички телевизионни платформи. Чрез нея компанията ще увеличи капацитета на своята мрежа и ще може да предоставя по-голям брой висококачествени цифрови програми, както и по-високи скорости на услугата за домашен интернет в цялата страна. Помолихме да ни предосатвите информация за използвана от Вас услуга на лично съобщение.
Поради технологични причини пакет Play HD вече не се предлага за сателитна телевизия. Цената за допълнителния пакет няма да бъде начислявана към месечната Ви фактура и освен това може да се насладите на следните нови канали, които сме добавили за вашия пакет.



“техническа оптимизация” i “Поради технологични причини” za men означава че тте нямат капацитет на сателит или / и тези канали (от Discovery Networks) e много скипо и те не искат да плаща. също като SkyLink https://www.parabola.cz/clanky/6867/...t-a-discovery/
С такъв правопис аз не бих те отразил изобщо. Радвай се, че изобщо са ти отговорили.

Неосет не е нова компания и не предлага пакет програми а паркет и мебели. За паркета не съм много сигурен. "Техническа оптимизация" означава, че махат едни канали за сметка на други или пренареждат текущи за да добавят нови, няма как да знаеш. А1 и мтел почти никога не са предлагали най-пълният им пакет на сателит, само на кабел и иптв.
Отговори с цитат
  #299  
Стар 05-06-2020
fc_gd fc_gd не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2017
Мнения: 3
Благодари: 9
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
С такъв правопис аз не бих те отразил изобщо. Радвай се, че изобщо са ти отговорили.

Неосет не е нова компания и не предлага пакет програми а паркет и мебели. За паркета не съм много сигурен. "Техническа оптимизация" означава, че махат едни канали за сметка на други или пренареждат текущи за да добавят нови, няма как да знаеш. А1 и мтел почти никога не са предлагали най-пълният им пакет на сателит, само на кабел и иптв.
Това е което мога, аз съм българин живеещ в чужбина и това е което мога да говоря на български. Достатъчно ми е да се разбирам с приятели и роднини.

Първо аз бях много ясен когато го написах, трябва да са ме разбрали какво имам предвид.


И второ, аз работя за една от най-големите медийни компании тука. Знам някой неща много добре. Техническа оптимизация е любезен начин да кажеш много неща. Ако не работиш за А1 няма как да знаеш основната причина на "Техническа оптимизация”. ние само можем да предполагаме

Но вие сте абсолютно прав, че не е обещавано да има всички канали на сателита. Но те е трябвало да предупредят за тази огромна промяна предварително! Но разбира се в България всичко работи по различен странен начин, не съм учуден изобщо. Услугиге са ужасни!

Аз съм един от първите клиенти на сателитните услуги на Мтел/А1 и ги харесвам. Затова съм бил с тях толкова дълго време. Винаги ще очаквам подобрения и компаниите трябва да са готови да ги предоставят и посрещат нашите очаквания. Конкуренцията е нещо добро и тази нова платформа/компания ще промени нещага в позитивен план. Очаквам с нетърпение да видя резултатите. Това ще е добре за редовните клиенти.

Ние сме тук за да споделяме опит, така че спрете да тормозите хората, вие не сте полиция която да следи езика на изразяване. това е технологичен форум! Опитайте се да се придържате към основата тема! Игнорирайте кой как писал и неговите грешки в спелинга. Бъдете конструктивни не дестуктивни.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на fc_gd за този полезен пост
Дзмей (08-06-2020), Онджичек (09-06-2020)
  #300  
Стар 05-06-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз също бях един от първите абонати на сателитната им телевизия и един от първите със жалба срещу тях. На сайта винаги е било много ясно обявено кои канали в кой пакет са включени и кои канали за кои платформи са налични. Винаги е имало канали които отсъстват на някоя от платформите им. Когато подписваш договор в него са описани каналите които са включени в основният ти пакет, предмет на договора. Ако те променят тези канали можеш да прекратиш договора без неустойка, това го има със закон и ако те откажат, търсиш КЗП. Ако смяташ, че по един или друг начин са нарушени правата ти, свързваш се с техен консултант, но не по телефона или в чат, а по имейл, за да го имаш черно на бяло, като доказателство, защото си в чужбина. Ако си в България, може да отидеш на място в техен офис да пуснеш жалба, длъжни са да я входират и да ти дадат входящ номер. Ако не го направят или решението им и действията им след тази жалба не те удовлетворяват има комисии към които да се обърнеш.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
a1, hellas, sat, вече, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Вече сме на позиция tedy58 Кошче 177 06-07-2017 01:04
тв + и Ф+ вече при Виваком!!! Нандо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 112 10-12-2013 03:17
DSF вече е Sport1 naskol77 СПОРТ 14 12-04-2010 15:59
Platforma DV - вече с EPG Джак HDTV нови канали и новини 0 24-05-2009 11:24
MGM вече и в Словения ТИНТИН Новини 0 18-04-2009 22:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.