The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #261  
Стар 05-12-2014
митко1979 митко1979 е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 47
Благодари: 130
Получил благодарност:
12 пъти в 9 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от антена Вижте мненията
никой не Ви кара да купувате от тях...
аз имам подобни проблеми с ивет.бг поръчах 2 нещта оказа се ,че второто трябва да го чакам да дойде при тях след заявка и тогава да ми го пратят егати ..
Това беше купуването от Емаг.Предната година си купих кухненски робот от тях и до сега е перфектен.За напред повече няма да се занимавам с тях.Пратката ми е с наложен платеж може и да им я върна, ако въобще пристигне.
  #262  
Стар 06-12-2014
garvanat garvanat не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 95
Благодари: 49
Получил благодарност:
12 пъти в 10 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моята ми я донесоха до адрес.
  #263  
Стар 06-12-2014
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,417
Благодари: 121
Получил благодарност:
1,364 пъти в 659 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Те моите половината са в начален статус, но са при мен. Явно не смогват.
След като ви се е изчакало чакалото, когато дойде и сте решили, че не я искате - връщате я директно и толкова.
  #264  
Стар 06-12-2014
Аватара на черните ягуари
черните ягуари черните ягуари е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 517
Благодари: 156
Получил благодарност:
54 пъти в 40 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Поне да не подвеждат хората че доставката е до 7 дни а те го нямат в наличност даден артикул следователно няма как да дойде за 7 дни става въпрос за моята поръчка а може би и за другите който не са ги получили все още.
__________________
DM800HD PVR
2xDM500HD
Edision mini 4K
  #265  
Стар 06-12-2014
Мастер Джедай Мастер Джедай не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 36
Благодари: 336
Получил благодарност:
23 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес получих и-мейл от емаг за последната от 4-те поръчки, която единствена не е дошла още. Извиняват се за забавянето заради огромния обем работа. Пише- гарантирано всички поръчки от черния петък ще бъдат изпратени. Това е най-важното за мен, пък дали тази или другата седмица- все ми е тая.

Даже по-добре така, защото сега ми се освободиха блокираните пари за поръчката и ще мога спокойно да ходя някъде събота, неделя. Да не забравяме и студентския празник на 8-ми декември в понеделник

На който не му се чака, може още сега да попълни заявката от сайта им за връщане на стоката и така да се откаже от поръчката. Не виждам причина за измислени драми, при положение, че всички знаем за огромното натоварване на черния петък. Вчера бях в офиса на Спиди в Дървеница, ми че то над 2/3 от стелажа зад служителя беше пълен със стоки от емаг. Имаше кутии с надпис черен петък, имаше и едри пакети с обозначение емаг.

Последно редактирано от Мастер Джедай : 06-12-2014 на 12:27
  #266  
Стар 06-12-2014
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,417
Благодари: 121
Получил благодарност:
1,364 пъти в 659 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А сега де. От ЕМаг ви казват, че имат проблем с куриерите, а куриерите казват, че ЕМаг са виновни. Не че нещо, но що приемате версията на куриерите, а не на ЕМаг? Просто да се хейтва или сте 100% убедени, че изправната страна са куриерите, а ЕМаг са лъжци?
В тоя смисъл - за последната си поръчва получих SMS в сряда от Еконт, че ще ми бъде доставена, но я получих в четвъртък, като куриерът ми се извини, че не е могъл да мине предния ден, защото е било ад, но поръчката е била при него. А сега - кой е виновен ЕМаг или Еконт?
Да, знам, че трябва да се хейтва и да има виновни, но що приемате едната версия за чиста монета, а другата категорично отхвърляте и дори за момент не допускате, че е възможна.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
  #267  
Стар 06-12-2014
Кайен Кайен не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 857
Благодари: 60
Получил благодарност:
352 пъти в 215 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране F17

Колко хубаво би било, недоволните от Емаг, Еконт, Спиди и т.н. да пишат къде работят. И ние да научим кои са перфектните фирми.
Следните потребители (3) благодарят на Кайен за този полезен пост
romulus (06-12-2014), vauzunov (07-12-2014), Мастер Джедай (06-12-2014)
  #268  
Стар 06-12-2014
БАМБУЧА БАМБУЧА не е на линия
новобранец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 712
Благодари: 31
Получил благодарност:
187 пъти в 118 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой от недоволните защо не каза по-рано на емаг колко заявки за кои уреди ще имат за да свалят тирове в складовете?Хората са изненадани от интереса и сега колкото и да се трудят не могат да угодят на всички.Всеки иска първо моята,моята,моята.....Нека проявим разбиране и да ги оставим да се справят с риска които са поели.
Колкото до куриерите-Вчера/петък/ получих Sms от Спиди за доставка на пратка.В сайта на фирмата/Спиди/ много добре беше написано-"предадена на куриер за доставка".Дойде днес.Сами си правете изводите.
Нямам абсолютно никакви забележки за съдържанието й.Писах и по-рано-"от старите клиенти съм и е нормално да съм последен".И на седмия ден пак дойде.Утре отново ще поръчам от същия магазин.
__________________
Искам да се уча
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на БАМБУЧА за този полезен пост :
  #269  
Стар 06-12-2014
Мастер Джедай Мастер Джедай не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 36
Благодари: 336
Получил благодарност:
23 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Току що погледнах сайт на емаг да видя нещо и списъка с поръчки се обновил: "събота 06 декември, 13:22 Колетът пристигна в склада на куриера в SOFIA"

Значи и последната ми поръчка ще бъде при мен в понеделник. Браво на емаг! При тази огромна лудница се справиха завидно добре. Спечелиха ме като клиент и занапред. Ще видим на 8-ми декември за рождения си ден какво ще предложат.
  #270  
Стар 08-12-2014
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,564
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хванахте ли вече клавиатурите?
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
emagЧерен, петък


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Черен петък дончо78 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 129 29-11-2021 22:49
Всички са мошенци на дребно EMAG Наско74 Дъра-Бъра 53 12-02-2017 20:52
Черен петък на Булсатком - 18-ти ноември 2016 г. hector ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 59 05-12-2016 22:56
Start of Black Friday (Черен петък) Tzviatko Дъра-Бъра 0 06-11-2015 20:15
Замяна на техника в eMAG? анти Дъра-Бъра 11 03-06-2015 22:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.