The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #501  
Стар 23-09-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ще дам идея на всички, отказващи се от услугите на DCC, така както посъветвах и мои приятели. Абсолютно никаква техника не връщайте на никого. С тези простащини, които правят не се знае утре кой ще е на власт при тях Да си изчистят бакиите и тогава ако някой има мерак да връща.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (23-09-2010)
  #502  
Стар 23-09-2010
ДССклиент ДССклиент не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ал3кс Вижте мненията
КОРМИСОШ , би ли хвърлил светлина върху въпроса с оптичния интернет.
От 1 Септември няма оптичен интернет в смирненски.
Ще го има ли въобще като услуга от DCCorporation (скоро имам в предвид)?
Скоро ще стане месец без нет , нито идвате кабелен модем да ми сложите , нито оптика пускате ..
Крайно неприятно. Аз заради оптиката пуснах DCC , а сега излиза , че и кабелен не сикате да ми пуснете.
Поне дай някаква информация за да знам какво да очаквам и в какви срокове.

Благодаря предварително.
И аз съм в това положение - пак в Смирненски.
Но по пътя на логиката, след като Гологанов сега тепърва чака техника ( казали са до 10дена на др хора от форума ) смятай докато дойде, бъде евентуално настроена и как ще е настроена.Да не говорим как ще придобие достъп до оптичната мрежа.
Единственото спасение е Кирев да отвърне на удара
Отговори с цитат
  #503  
Стар 23-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДССклиент Вижте мненията
И аз съм в това положение - пак в Смирненски.
Но по пътя на логиката, след като Гологанов сега тепърва чака техника ( казали са до 10дена на др хора от форума ) смятай докато дойде, бъде евентуално настроена и как ще е настроена.Да не говорим как ще придобие достъп до оптичната мрежа.
Единственото спасение е Кирев да отвърне на удара
И аз съм в Смирненски, с кабелен мобем, нямам нет от 02.09 т.е. и при предишния рунд /контрола на Кирев/ нямах, и ри сегашния нямям.
То така и така няма, вече не го и искам .
Отговори с цитат
  #504  
Стар 23-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДССклиент Вижте мненията
И аз съм в това положение - пак в Смирненски.
Но по пътя на логиката, след като Гологанов сега тепърва чака техника ( казали са до 10дена на др хора от форума ) смятай докато дойде, бъде евентуално настроена и как ще е настроена.Да не говорим как ще придобие достъп до оптичната мрежа.
Единственото спасение е Кирев да отвърне на удара
Че той достъпа до мрежата си го има. А ако си мислиш, че спасението ти е в Кирев - жестоко се лъжеш. Тогава направо си сменяй доставчика.
Относно оптичния нет - да, услугата ще се предлага, но най-напред ще бъде пуснат кабеления в целия град.
Поздрави!
Отговори с цитат
  #505  
Стар 23-09-2010
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КОРМИСОШ Вижте мненията
Че той достъпа до мрежата си го има. А ако си мислиш, че спасението ти е в Кирев - жестоко се лъжеш. Тогава направо си сменяй доставчика.
Относно оптичния нет - да, услугата ще се предлага, но най-напред ще бъде пуснат кабеления в целия град.
Поздрави!
Да бе - поне като беше Кирев нета не падаше под 20 МегаБита и цифровата беше ОК. Това лайно Гологанов е*а мамата на всичко. То кабели ли не реза, пресконференции ли не дава, платени статии ли не пуска и най-накрая успя да се добере до заветния кабел и усра всичко, щото е мн "кадърен". Ан нета в момента му е "страшен" просто, "трепач" от всякъде. И говедото просто веднага пуснало в скапания инфо канал къде да се плаща - ще му платя кога ме няма, стотинка няма да му дам, нито техника, да идва да си я взима!
Отговори с цитат
  #506  
Стар 23-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво означава "докато беше Кирев"? Хайде да ми обясниш...
Само ще ти кажа, че благодарение на работата на Гологанов и на неговия екип, вашия нет беше такъв .... и той пак ще бъде!
А иначе начина ти на изразяване няма да коментирам.
Отговори с цитат
  #507  
Стар 23-09-2010
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КОРМИСОШ Вижте мненията
Какво означава "докато беше Кирев"? Хайде да ми обясниш...
Само ще ти кажа, че благодарение на работата на Гологанов и на неговия екип, вашия нет беше такъв .... и той пак ще бъде!
А иначе начина ти на изразяване няма да коментирам.
Говоря за до преди 15 септември.
Отговори с цитат
  #508  
Стар 23-09-2010
ал3кс ал3кс не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране hm

Аз не взимам страна, така се случи , че в началото на месеца платих и преподписах с АТВ САТ, без да знам за разделянето и новите офиси.

И реших да изчакам и да видя какво ще се случи.
Истината е , че в момента и да искам да се прехевърля на друг оператор пак ще чакам толкова да ме включат. А и съм в краен квартал и алтернативите всъшност са почти нулеви.

Затова просто искам информация да зная как да планирам какво да правя.

Телевизията, която върви в момента ме сутройва засега. Проблем ми е интернет-а , който въобще го нямам.

Моето лично мнение от всичко прочетено и всичко изгледано е , че Кирев се е опитал да вземе фирмата. Отворил е нови офиси и единствения начин да накара хората да платят на тези нови каси е бил сам да саботира мрежата си. По принцип предполагам , че масово хората са си палтили на старите каси в началото на месеца по навик и незнания за случващото се. От там следва да попитам : Ако аз съм господин Гологанов , защо ще спра услугите на абонатите,на които вече съм взел парите, и ще ги пратя да платят при Кирев да станат негови абонати?

Това е моята логика, не твърдя , че е правилна , но досега добре ми е служила....


Та който и да спечели от двамата, ако успее да върне качеството на услугите , ще отида при него. Дотогава , подписал съм с АТВ САТ , Щеси стоя на тях , поне телевизия има.

Последно редактирано от ал3кс : 23-09-2010 на 16:48
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ал3кс за този полезен пост
КОРМИСОШ (24-09-2010), мансити (24-09-2010)
  #509  
Стар 23-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз не искам да взимам страна на никой.
Има сигурно много абонати, които са си платили/предплатили на Цифрова кабелна компания/ преди да се разпространят допълнителните споразумени - сега те не са сключили договори с никой от новите двама, след всиките дандании надали и ще сключат, а още по малко ще платят занапред. И ако някой от новите иска част от тези абонати да му станат клиенти трябва да предложи нещо, засега такива предложения няма - има седмица на единия, седмица на другия и така почти се свърши септември. НЕТ в 90% отслучаите май няма през цялото време.

Айде сега Кормисош и Туситъра да кажат какво правим в такива случаи / освен, че клиента си сменя доставчика/.
Отговори с цитат
  #510  
Стар 23-09-2010
ДССклиент ДССклиент не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КОРМИСОШ Вижте мненията
Какво означава "докато беше Кирев"? Хайде да ми обясниш...
Само ще ти кажа, че благодарение на работата на Гологанов и на неговия екип, вашия нет беше такъв .... и той пак ще бъде!
А иначе начина ти на изразяване няма да коментирам.
Затова и спасението е в Кирев, защото хората които работиха и направиха мрежата, вече не работят към екипа на Гологанов!
Спасението е ясно на всички само че за него се чака по 10дена и нагоре.

Цитирай:
Първоначално написано от ал3кс Вижте мненията
Аз не взимам страна, така се случи , че в началото на месеца платих и преподписах с АТВ САТ, без да знам за разделянето и новите офиси.

И реших да изчакам и да видя какво ще се случи.
Истината е , че в момента и да искам да се прехевърля на друг оператор пак ще чакам толкова да ме включат. А и съм в краен квартал и алтернативите всъшност са почти нулеви.

Затова просто искам информация да зная как да планирам какво да правя.

Телевизията, която върви в момента ме сутройва засега. Проблем ми е интернет-а , който въобще го нямам.

Моето лично мнение от всичко прочетено и всичко изгледано е , че Кирев се е опитал да вземе фирмата. Отворил е нови офиси и единствения начин да накара хората да платят на тези нови каси е бил сам да саботира мрежата си. По принцип предполагам , че масово хората са си палтили на старите каси в началото на месеца по навик и незнания за случващото се. От там следва да попитам : Ако аз съм господин Гологанов , защо ще спра услугите на абонатите,на които вече съм взел парите, и ще ги пратя да платят при Кирев да станат негови абонати?

Това е моята логика, не твърдя , че е правилна , но досега добре ми е служила....


Та който и да спечели от двамата, ако успее да върне качеството на услугите , ще отида при него. Дотогава , подписал съм с АТВ САТ , Щеси стоя на тях , поне телевизия има.
Ако беше следил и видео материала нямаше да мислиш така.Ще наблегна на интервюто на Гологанов в които той казва, че брат му никъде нищо не бил рязал.Ето и повода за изказването му.Както и този
Видеото не ми се търси сега.
Ето и моето мнение: след като се скарват поради някаква причина, Кирев взима помещенията, защото се водят на неговата фирма.От тук следва, че само той има достъп до цялата техника - ТВ и интернет.
Тъй като касите са на фирмата на Гологанов, Кирев отваря нови каси с нови адреси и ги пуска по инфо канала.
След като Гологанов вижда, че няма как да си върне достъпа до Централен, където е техниката, започва да саботира мрежата ( девиза на българина: не е важно на мен да ми е добре, важното е на Пешо да му е зле ).През това време е пуснал жалби и т.н. до различните истанций.
След като по някакъв начин придобива документи за собственост върху кабелната мрежа, изолира Кирев като реже кабелите на терасата ( ето тук има видео или ето тук е статията ) и си пренасочва всичко към него.Към момента чака техниката за да може да пусне някакъв интернет, като през това време Гаров ( Angelsoft ) пуска някакъв интернет на абонатите на бившата ДСС

Нека някой ме поправи, ако греша.

Цитирай:
Първоначално написано от One665 Вижте мненията
И аз не искам да взимам страна на никой.
Има сигурно много абонати, които са си платили/предплатили на Цифрова кабелна компания/ преди да се разпространят допълнителните споразумени - сега те не са сключили договори с никой от новите двама, след всиките дандании надали и ще сключат, а още по малко ще платят занапред. И ако някой от новите иска част от тези абонати да му станат клиенти трябва да предложи нещо, засега такива предложения няма - има седмица на единия, седмица на другия и така почти се свърши септември. НЕТ в 90% отслучаите май няма през цялото време.

Айде сега Кормисош и Туситъра да кажат какво правим в такива случаи / освен, че клиента си сменя доставчика/.
И двамата са просто служители на двете фирми от които не зависи НИЩО.
Ако до момента не ти е станало ясно какво да правиш... лошо за теб.Ако пишеш просто за спорта, това е друг въпрос

Последно редактирано от ДССклиент : 23-09-2010 на 17:37
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 7 (0 членове и 7 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.