The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 11-01-2013
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз мисля, че някои хора ги хвана шубе от ноухау-то на Булсатком. Според мен те имат някакъв уникален, типично български способ да набират клиенти и да си ги къткат в последствие.

Аз от 2002г съм във високо-технологичният сектор и то преди всичко свързан с далеко-съобщителната техника. Вярно не съм много по техническата част, но пък поне се познавам с много хора от всички бойни полета в момента.

Наскоро си говорих с един финансов експерт от една медия, който казваше точно преди 5 месеца: А дано оцелеем защото не знам как ще си намеря работа... ?!? Коя нормална компания ще вземе бивш финансов директор на фалирала компания!

Видях и отношението на главен менеджер в рекламна компания (Топ 3 в света), който се разплака от умиление виждайки спикърите на една голяма Бг компания в едно комедийно предаване, по сериозен въпрос.
Тия който ги е пуснал там е за пребиване, му бяха думите.

Просто в България пари няма! Целият паричен поток си заминава по централна Европа, през разни овшорки и това е!

Всички доставчици на специализирано оборудване са вдигнали ръце.
Никой няма пари да се усмихне. И това е борбата с/у Булсатком, плавно но сигурно да повишат цените с цел да има за разплащане с доставчиции евентуално да се развие нещо ново. Но най-вероятно дори и да стане, то пак повечето пари ще заминат през овшорките за нуждите на някой австрийски дерибей.

Така че да го духат всички. А държавата вместо да търси пари в пликчета да помисли как може да остави над 10млрд лв годишно в България.
  #62  
Стар 11-01-2013
амансио амансио не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 66
Благодари: 8
Получил благодарност:
13 пъти в 12 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Как става това набримчване до сливиците
  #63  
Стар 11-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Забравяш, че имат 200 000 абоната извън граница, на тях не им е толкова лесно да си сменят оператора.
Иначе на всички ни е ясно, че е заложено "All in" и се чака последна карта.
И за това ще ги подкарат, знаеш как е. Тия дни трябва да има по-сериозен натиск, този път сигурно ще има "нинджи".
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
  #64  
Стар 11-01-2013
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от амансио Вижте мненията
Как става това набримчване до сливиците
С лъжи ,с лъжи става! Вчера бях свидетел как се "къпе" клиент в офис на Виваком не е истна просто за какво става дума. Но всеки си има глава на раменете и да мисли преди да предприема каквото и да е. Но да смениш доставчик заради някаква си пиклива Телевизия и то при положение,че я има ефирно си е много първосигнално и 90% от хората ще съжаляват след 3/6 месеца при вивашитком! След като изтече периода на 50% отстъпка, ще им го набримчат не до сливиците ами до.........
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Веско за този полезен пост :
polomski (12-01-2013)
  #65  
Стар 11-01-2013
Аватара на gogyto
gogyto gogyto не е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,394
Благодари: 1,617
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Още един глас от мен темите за булсата, битивита митивита, седмици ,сапунки и тем подобни да се приключа и затворят от модераторите.
Е , тука за "плетки" ли да си пишем
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)
  #66  
Стар 11-01-2013
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от user Вижте мненията
Значи какво излиза от това ако е вярно:
Цитат
""Кабелни и сателитни оператори задържат за себе си повече от 80% от приходите си от абонати, вместо да ги насочат към производството и купуването на нови български сериали, предавания, холивудска продукция, спортни събития и други. Според данни на членовете на АБРО, платформени оператори отделят за телевизиите под 20% от месечните такси на зрителите, за разлика от Европа и САЩ, където доставчиците стигат до 50 на сто", пише в позицията на АБРО."

Пак се връщаме на една тема от днес в която спорихме за тънката лайсна на операторите, и как трябва да се радваме на текущото заварено положение с локализираните канали че и тях ги има въобще, че можеше и без тях да сме.
Сега всеки да си извади изводите от 20 до 50 процента ако се вдигне да се плаща такса като в щатите то колко на брой и качество локализирани канали щяхме да имаме.
Значи могло, друг е въпроса че никой не иска да го направи от нашите оператори за своите клиенти.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
  #67  
Стар 11-01-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bgaart Вижте мненията
Да не повярва човек колко бързо може да се срине един бизнес в БГ.
Само за един месец 50 % от клиентите в БГ на Булсат ще са прилапани основно от сръчните кабеларки...., а това че и техния ред ще дойде - те не се сещат ! Клиентите и те бягат като попарени ....Съжалявам както оператора, така и хората и цялото общебство, което доказа че сме безмозъчно стадо....
Винаги съм знаел че тв в бг ще стане в пъти по-скъпо но не знаех по какъв начин . До 1 година 40 лв за тв ще бъде нормална цена !
Започна да прозира тънката мечта на инициаторите на кампанията срещу БСК. Ей туй болднатото да исках нямаше да мога да измъдря такава неистина. 40 лева искате, аха?
Цитирай:
Първоначално написано от Мilenrec
Много ми е интересно що не си признавате че гледате бтв и тв7 ,аз не вярвам че всички гледате само Нова и научно популярните канали
Понякога ме напиня да ударя една цветиста, и после аз ще съм виновен? Гледам безмозъчните турски сапунки, и не си признавам. Все едно ми каза, че акъла ми е като на бабичка. Ама от тия най-сдуханите.

Последно редактирано от Rabin : 11-01-2013 на 23:46
Следните потребители (2) благодарят на Rabin за този полезен пост
Nerv3n (12-01-2013), Шайката (12-01-2013)
  #68  
Стар 11-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от burlbury Вижте мненията
Аз призовавам варненци да минат на МСАТ, пловдивчани на Кулбокс, а софиянци на Нет1, примерно, щото не ми се гледат чинии по балконите.
Чак пък кулбокс
Мегалан е истината. Нет-железобетон, статично IP, тв-то не заспива, приемника като се включи не тръгва със звука на макс, та чак в съседния блок да те разберат, съпорта не ти обяснява как са пуснали поредния тикет, колко си тъп, как проблема не е в тях, имат безплатен телефон за всички мрежи, вкл. мобилните и прочие неща, дето кууууулбокс няма да ги имат и след 100 години
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чобан за този полезен пост :
  #69  
Стар 12-01-2013
тонито тонито не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 6
Благодари: 7
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Илия Иванов Вижте мненията
Преди доста години държавата ликвидира Илия Павлов, точно когато беше най-силен. В момента една такава личност, с мощно влияние сред властта и огромни финансови активи, се опитва да ликвидира конкурентите си.

Истината е, че Булсатком няма да издържат дълго без националните ефирни телевизии в пакета си. Целта е единствено и само фалит, на всяка цена. За да може и последната неподчинена фирма да си отиде, а медийният магнат и банкер да лапа още пари, с които да изхранва властта.

Единствената надежда е държавата отново да се активизира и да ликвидира собствениците на групировки, които са икономически по-силни от нея. Дай боже на изборите да дойде нещо различно от БСП и ГЕРБ, иначе сме загубени.
Колко пари давате?...хахах за КГ и ЦВ...а?
  #70  
Стар 12-01-2013
Аватара на BULLET
BULLET BULLET не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 2,070
Благодари: 503
Получил благодарност:
543 пъти в 350 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Още не е спрял сигнала, защо ли си мисля че няма да посмеят
__________________
OCTAGON SF8008, VU+ SOLO SE V2 , Diseq 10X1 + 13.0Е,16.0Е,19.2E,23.5E,39.0E,45.0E,1.9E + 2X200 sm 43.0w <->90.0e Lg47la690 + Philips 55PUS7906
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, Да, каналите, на, отделен, Пакет, предложи, разпространява, тв7


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 21:06
Да се отделят ли ьТВ каналите в отделен пакет? register ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 32 26-12-2012 10:25
Пакет от "облачни" услуги за бизнеса от "М-Тел" ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 27-06-2011 16:51
"Хану про" ще разпространява БНТ и БНР след 2012 г.! макс+ ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 1 19-07-2010 16:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.