The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 23-08-2015
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от controller Вижте мненията
Аз ли съм "Ганя"
Вече съжалих,че писах изобщо..
Но се сетих за една песен на Ъпсурд..за края и,дето само се нашепваше..".. тъпанар,тъпанар"
Говорех по принцип,но ако се чувстваш такъв,сори!не съм искал да те обидя....Относно песента,пусни си я пак,погледни се в огледалото и си припомни края!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 23-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията

За сметка на това, цитираната фирма от Златанов си има един куп други проблеми, от калпавите им медии, до негодни администратори.
За медиите си прав и то по-скоро захранванията им бяха барливи. Тези новите, белите, до момента не са мръднали, поне моите. Ползвам им нета на няколко места и няма дертове с години. Ако трябва да съм честен, имам си две резервни захранвания, които си взех от тях. Ей така, ако се скапе някое, да не ги разкарвам, а и да не съм без услуга. До момента си стоят в кутийките. Но реално погледното и да опатка медия или захранване, до 12 часа са го сменили. За админите не знам, едната част ги познавам и се знаем от мнооого години. Впечатленията ми са, че знаят какво правят. Съпорта им съм го ползвал... хм... на пръстите не едната ръка се броят пътите и е било за инфо, като изключим резнатото влакно.
Боксовете им са една идея бавни, но няма пълно щастие. За тоя пакет програми и тези пари, са си най-доброто в Пловдив, изключвайките концертите. Тоест за масовия потребител е отлична услуга, който каквото иска да ми приказва.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23-08-2015
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега controler,аз преживях много по-тежък случай.ПолзвАХ мобилен нет Хоумбокс от Мтел,с покритие от една единствена клетка близо до София.В един момент изчезна 3G -то на клетката и нета стана.....докато отвори една страница хрома,можеш да пиеш 2 бири и един сериал да изгледаш.
Месец и нещо !!! се оплаквах,казваха - ще го оправим,знаем проблема и те така.Не по-малко от 30 пъти съм звънял,че натрупах и сметки,защото *88 е 6ст.на обаждане и още 6 ст. за свързване с оператор.
Накрая не издържах,отивам в офис на Мтел да пусна предизвестие за прекратяване на договора и попадам на едно девойче,което ми казва:"...а,знам я тази клетка,която няма 3G,аз имам вила там,тя доста време не работи...". И ми прекрати договора веднага,без предизвестие.
Сега съм на Вива,за 2 лв. по-малко имам 4 пъти повече бърз трафик.
....
Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Вчера спря нета, с жена ми нямаше какво да правим, сипахме си по една ракия, поговорихме си и накрая се оказа, че не била толкова лош човек
Е това е хубавата страна на проблема.И аз оттогава забелязах,че жена ми не е за изхвърляне,напротив,даже си е много добре....
Отговори с цитат
  #34  
Стар 23-08-2015
garvanat garvanat не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 95
Благодари: 49
Получил благодарност:
12 пъти в 10 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм абонат на интернет 50 мбит във Варна от мига, в който пуснаха оптика до моя блок. За тези 3 години е спирал един път и то беше първия ден и аз си мислех "Мале, тея още от първия ден ..." но се оказа, че цяла Варна нямаше.... Като цяло съм много доволен от интернета, никой не ми е предлагал такава стабилност, а това е нужно за шера.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 23-08-2015
Вокстер Вокстер е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: София
Мнения: 184
Благодари: 35
Получил благодарност:
61 пъти в 39 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бе педер@си са тея от Ментел. Преди да купят Мегалан 6 години не знаех какво е да ти спре нета. Само ведънж е спирал за 2 ч и тогава се изпокарахме с жената, кой е забравил да го плати . После от мегалан един СМС едини извинения компенсации...чудо. След това Ментел купиха Мегалан и да видиш: 5 дена нямам интернет и това в София, Дружба 1. Нито е имало природни бедствия, нищо. Звъня им - да, да екипите работят ще го оправим и така 5 дена. Докато накрая не им казах, че отивам в първия офис да им завра договора напреки, там където слънце не огрява и да видиш чудо обади се човек от админите и оправи нещата. Тея от GSD-то само обират негативите и нищо не вършат. В интерес на истината от тогава не е спирал, но такова нещо не се забравя.
__________________
Golden Interstar XPEED LX1 powered by OpenVix v4.2; Cloud iBox III powered by OpenPli; Dish: Triax 78, 19.0E & 23.5E; Vivacom 65cm, 39E; Samsung UE40D6530
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23-08-2015
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Вчера спря нета, с жена ми нямаше какво да правим, сипахме си по една ракия, поговорихме си и накрая се оказа, че не била толкова лош човек
И аз така. На другата сутрин го бяха оправили и изтрезнях.
__________________
Отговори с цитат
  #37  
Стар 23-08-2015
Аватара на kkrkk
kkrkk kkrkk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 318
Благодари: 22
Получил благодарност:
247 пъти в 110 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В нас съм с оптика на Мтел в мрежата на Мегалан от близо година.
Досега не съм имал никакви проблеми с тях като се изключи тъпото им крайно устройство на вей хуй което явно е правено от пияни китайци, щот нито обхвата на wi-fi, нито рутирането му работи като хората.
Проблема се реши като сложих зад него един нормален рутер.

Иначе допреди 2 години в стария офис им бяхме клиенти на интернета в мрежата на Спектър нет и пак нямаше особени проблеми.
От време на време им горяха захранванията на медия конверторите, но момчетата идваха и ги сменяха в рамките на час-два.
После преместихме офиса в кв. Изток, но се оказа, че там нямат оптика и не продължихме да работим с тях.

Абе доволен съм от тях. За 8 лв на месец няма какво повече да се иска.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24-08-2015
m3gab0y m3gab0y не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: UK
Мнения: 196
Благодари: 29
Получил благодарност:
116 пъти в 36 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от controller Вижте мненията
Рядко пиша и си позволявам квалификации,но това няма как да им го спестя.
От малките часове на 21.08 нямам интернет.Разбира се,че се обадих на поддъжката.Даже два пъти.И във форума писах...
Познайте кога ще пратят екип да види какъв е проблема- след четири дни!!!
Става въпрос за София,ж.к.Изток,2015 година.
Проклет да съм,че им се вързах на промоцията! И сега две години сигурно това ме чака,както е написано в рекламата на интернета на сайта им-поддръжка 24/7...ама само дръжка!
Та така,ако някой мисли да си пуска техен нет,да има едно на ум.
Нещо ,което е коментирано и повечето хора си го знаем: за два лева свирка-свири,като за два лева...
Иначе съм им абонат от над десет години на мобилните услуги,но тази гавра ме замисли сериозно.
Ако не са минали 30 дни от сключването на договора и още се насмитат - прекратявай смело и си търси друг.
Много зависи в кой сегмент ще попаднеш, бил съм във всичките и всеки си има свойте плюси и минуси но за мен стария спектърнетски ПОН и FTTB мрежите на Мегалан с оптиката до гигабитовия суич са най-добрите. Е, да, на GPON имаш 150 вместо 50 мегабита при торент, но имаш други (незначителни) проблеми.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 31-08-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

В крайна сметка , оправиха ли ти проблема ?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 15-11-2015
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От петък вече окончателно е спрян екстра спийда, който преди години въведоха Мегалан
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бога, добре, домашен, За, Интернет, Мтел, помислете, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Домашен арест Хигс бозон ФИЛМИ 3 20-09-2013 20:59
Доспехите на Бога 3 - 20 години след 2 серия :) tchefo Забавно 1 07-12-2012 15:03
Мтел оставиха цяла България без интернет! d.ivanov Дъра-Бъра 19 22-05-2012 00:54
Домашен арест по bTV ТИНТИН ДРУГИ 0 27-10-2011 11:48
Нов раздел: ДОМАШЕН МАЙСТОР АДМИН Новини и мнения 0 05-10-2010 20:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.