The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Вижте резултатите от анкетата: За кой сте в спора?
Подкрепям Булсатком 338 71.91%
Телевизиите са в правото си 43 9.15%
Дреме ми 89 18.94%
Гласували: 470. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #531  
Стар 08-01-2013
Nicks1 Nicks1 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 288
Благодари: 17
Получил благодарност:
75 пъти в 52 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Крал Артур Вижте мненията
Не съм много убеден в това. Вчера бях в офис на Булсатком и имаха 5 сторнирани бележки от началото на годината

При положение, че те компенсират с HBO пакета, трябва да си луд да се откажеш заради бТв-тата
Може би е имал впредвид, че сега са платили за януари, но няма да платят за февруари, защото са сменили доставчика. Ма като гледам колко неграмотно го е написал.....
  #532  
Стар 08-01-2013
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 797
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile

Който е платил HBO му пускат безплатно Cinemax и HD каналите на далавера съм този месец
  #533  
Стар 08-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Хахахахахахаххаха
И накрая ще стане това:
Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
Мога да се обзаложа как ще свърши цялата простотия. Булсат ще подпише, независимо дали иска или не.
Сега вече ми се изяснява напълно Булсат защо не искат да подпишат. Те са си правили тънките сметки без подписа на кръчмаря. ПрИмоции по 1 и 2 лева на допълнителен приемник, като много добре знаят, че след 2-я приемник се касае за друг абонат. Защото ходят и свързват и антени и не се интересуват защо аджеба адреса е на друго лице, а не на основният абонат. И тук възниква следният въпрос: дали плащат такси на бТВ в този случай, защото реално абонатите им са повече от декларираните Договори?
Апропо, за бТВ, а и за всяка друга медия в случая е добре да ги отреже или да си прибере реалните такси с вдигане на цената (за да се компенсира неплащането от допълнителните 2-3 приемника/прикритите абонати). А рейтингът на бТВ няма как да падне, защото от друга страна, ако се проведе преброяване, то ще даде и точните данни. А в сегашната ситуация данните от същото това преброяване не се взимат в предвид официално (така си мисля), защото се плаща на бройка, декларирана от Булсат. Така, че рейтинга на бТВ реално е по-висок и няма нищо за учудване.

И пак казвам: не се хвърляйте да защитавате чужди интереси, те не са ваши. Тук става въпрос единствено за пари и нищо друго. Никой не мисли за абонатите си като за хора, а за дойни крави.

Това са само мисли на един прост овчар, така че не ме съдете строго. Може да е така, а може и да не е. Просто толкова ми е акълът.

Последно редактирано от Чобан : 08-01-2013 на 12:01
Следните потребители (5) благодарят на Чобан за този полезен пост
Brian (08-01-2013), failure (08-01-2013), njor (08-01-2013), painkillerbg (08-01-2013), stilo72 (08-01-2013)
  #534  
Стар 08-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Че таксата на Виваком като е 2.40, а не 2, да не би да не става подобна "врътка"? Май двоен стандарт се получава?
  #535  
Стар 08-01-2013
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
не се хвърляйте да защитавате чужди интереси, те не са ваши. Тук става въпрос единствено за пари и нищо друго. Никой не мисли за абонатите си като за хора, а за дойни крави.
Колкото и да си прав, трябва да отчетеш, че до този извод могат да стигнат 5-6 % от населението в най-добрият случай. Всички останали се идентифицират с "ние"-то което им се казва отгоре. Например "да строим ли АЕЦ..."

И масата ще си бъде винаги маса и ще се поддава на манипулации, привличана от по-добрият оратор на момента.
__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien
  #536  
Стар 08-01-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
Че таксата на Виваком като е 2.40, а не 2, да не би да не става подобна "врътка"? Май двоен стандарт се получава?
Човека ти е написал, че не е нужно да разсъждаваш кой крив кой прав ама ти пак бистриш!
И в двата случая аз ти той тя все ще сме отдолу като потребители, така че спрете да си късате ризите, кой е по-голям крадец, Булсат или БТВ!
Когато Булсат ми разрешат да си купя само тези програми, които искам тогава ще застана на тяхна страна!!!
Май забравихте изцепката с кодировката?!
Стигаааа!!!!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на stilo72 за този полезен пост :
painkillerbg (08-01-2013)
  #537  
Стар 08-01-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
Това са само мисли на един прост овчар, така че не ме съдете строго. Може да е така, а може и да не е. Просто толкова ми е акълът.
Ти го каза.
А иначе-Булсат имат много трески за дялане и ще трябва да си оправят много неща,но ьтв са изключително нагли и алчни,и трябва да им се покаже,че са просто една от телевизиите,която утре може да я няма и трябва да се бори за мястото си в ефира,а не да ми се правят на по-по-най-,и да се стараят да прекарат всеки,който си има вземане-даване с тях.

Последно редактирано от Зелен : 08-01-2013 на 12:28
Следните потребители (3) благодарят на Зелен за този полезен пост
njor (08-01-2013), rbonchev (08-01-2013), Veskop (08-01-2013)
  #538  
Стар 08-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията
Колкото и да си прав, трябва да отчетеш, че до този извод могат да стигнат 5-6 % от населението в най-добрият случай. Всички останали се идентифицират с "ние"-то което им се казва отгоре. Например "да строим ли АЕЦ..."

И масата ще си бъде винаги маса и ще се поддава на манипулации, привличана от по-добрият оратор на момента.
Това го отчитам, но някак си простата ми мисъл тръгна да се лее неконтролируемо и не се стърпях да я споделя.

И все пак... 4-ти разряд зидаро-кофражист е доста по-високо ниво от моето

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Ти го каза.
А иначе-Булсат имат много трески за дялане и ще трябва да си оправят много неща,но ьтв са изключително нагли и алчни и трябва да им се покаже,че са просто една от телевизиите,която утре може да я няма и трябва да се бори за мястото си в ефира,а не да ми се правят на по-по-най-,и да се стараят да прекарат всеки,който си има вземане0даване с тях.
бТВ няма как да изчезне от ефира по този начин. Ако някой си мисли, че 10-20 000 лева на месец, неполучени приходи от отказалите се 4-5-10 000 абоната ще я съборят финансово...
Ако тя разчита само на тези приходи, и сериали от Сомалия няма да могат да купят.

Последно редактирано от Чобан : 08-01-2013 на 12:29
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чобан за този полезен пост :
painkillerbg (08-01-2013)
  #539  
Стар 08-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@ stilo72
Че в момента кой ти разрешава да си купуваш това, което искаш? Ако си срещу/против всички - това също е позиция. Аз не защитавам нищо, освен собствените си интереси. В случая една фирма има същите интереси като моите - да ми е евтино и да не плащам за (твърде много) боклуци. Като спре да го прави - има други, че и лесно става отказването.
Имам и още една съвпадаща позиция - да се намали опростачването на хората. Иначе в бизнес-спора им нямам касателство, единствено като потребител бих искал да има по-голяма конкуренция. Така че ето ти още една причина да избера едната страна - не искам да оставаме с два оператора, единият от които е на системи.
Ако всичко това е късане на ризи за теб - ок. Не изгарям от желание да те "привличам на моя страна", все пак не ти плащам аз сметките.

Последно редактирано от Пламен Тачев : 08-01-2013 на 12:30
  #540  
Стар 08-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
@ stilo72
Че в момента кой ти разрешава да си купуваш това, което искаш? Ако си срещу/против всички - това също е позиция. Аз не защитавам нищо, освен собствените си интереси. В случая една фирма има същите интереси като моите - да ми е евтино и да не плащам за (твърде много) боклуци. Като спре да го прави - има други, че и лесно става отказването.
Имам и още една съвпадаща позиция - да се намали опростачването на хората. Иначе в бизнес-спора им нямам касателство, единствено като потребител бих искал да има по-голяма конкуренция. Така че ето ти още една причина да избера едната страна - не искам да оставаме с два оператора, единият от които е на системи.
Ако всичко това е късане на ризи за теб - ок. Не изгарям от желание да те "привличам на моя страна", все пак не ти плащам аз сметките.
Искаш едновременно 3 взимноизключващи се неща:

- да ми е евтино
- да се намали опростачването на хората
- да има по-голяма конкуренция

Няма как да стане, приятелю. Нито го има някъде по света
Следните потребители (3) благодарят на Чобан за този полезен пост
Brian (08-01-2013), painkillerbg (08-01-2013), Пламен Тачев (08-01-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ili, Булсатком, войната, Във, граматика, им, ЛИ, ПО, Подкрепяте, срещу, тв7, урок, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Superbowl 45 - неделя срещу пон-ник, 1:30 ч. Стоян СПОРТ 39 03-02-2020 22:44
Войната срещу ЦСКА Antonio СПОРТ 5 02-04-2012 12:50
Amazon срещу Google ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 10-10-2011 13:32
Войната между Apple и Adobe приключва Музикантът GSM мобилни комуникации 1 07-06-2011 07:28
Колко често ни подкрепяте за БГТОП ? Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 05-03-2010 14:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.