The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 04-01-2009
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Просто не е за вярване

Цитирай:
Първоначално написано от Bulgache
От ITV били знаели. Лекувало се с не офсетна антена.
Е те тва ако са го изцепили от ИТВ ги признавам - зимай една пещерска ... парабола де не гроздова 150-ка и ги забравяй ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 04-01-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Просто не е за вярване

Аз като най незнаещ сред разбирачите да питам колко хора дето има ИТВ и са светнали какво има горе на небето им ползват приемниците и чинийките ммм?
Далеч е братя нашта телевизия от Европейските почваме сега симулкриптове ли там ко му викат крадим крадим и накрая става пръ... като ни отрежат.
ИТВ немогат един месец вече да си оправят Спорт 7 ми искали много пари, ми дайте ги бе господа аз няма да одя на Суперспорт и тъпите албанци и да им слушам келявите коментари искам си БГ телевизия и мачове колко повече в програмите толкова по добре.
То вече това дето пиша не е и градивна критика основния ти конкурент гледа от над половин година (ако не се лъжа) въпросния канал а ти си нагъл да казваш че искали много пари при положение че таксите ти са по високи в сравнения със същия въпросен конкурент. ;;690
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
вярване, за, не, Просто


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Няма по-забавна Коледа – просто си пусни bTV Cinema! ТИНТИН ФИЛМИ 0 14-12-2009 08:30
Загадачна екзопланета се оказа просто петно върху звездата spacebeam Новини 0 26-06-2009 09:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.