The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 02-03-2010
транспондер транспондер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране въпрос за параболична антена 1.20 см

здравейте имам параболична сателитна антена 1.20 см която си има стойка за вертикално закрепване но някъде при един демонтаж и преместване изгубих крпежните елементи и самата антена е поударена на някой места но въпреки това е горе долу става за ползване поне според мен де въпросът ми е дали ще ми излезе скъпо да и намеря хоризонтална стойка и крепежните елементи за конвентора и конвентор или по добре да я продам на някои ако му трбява като поискам примерна цена от 40 лева след като една антена която е офсет 60 см струва нова 28 лева при булсат .... или пак да направим размяна моля някой да си каже мнението струва ли си да си хабя времето и парите или да я продам или заменя приемам идеи всякакви моля без базици и шегички нека да сме сериозни ! благодаря ви предварително за тези които се отзоват и помогнат !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 02-03-2010
Аватара на kanzas
kanzas kanzas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 164
Благодари: 66
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 117
Ъплоуди: 0
По подразбиране

доколкото разбирам имаш само паницата без стоиката без фиксаторите за конвертора...или...как ....даи някъкво фото или по подробно опосание....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 02-03-2010
транспондер транспондер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране re:

Цитирай:
Първоначално написано от kanzas Вижте мненията
доколкото разбирам имаш само паницата без стоиката без фиксаторите за конвертора...или...как ....даи някъкво фото или по подробно опосание....

да правилно си ме разбрал фото не мога да направя но който има интерес и е от Варна понеже съм от там може да я огледа на място и да разбере ще му трябва ли за нещо изобщо
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
120, антена, въпрос, За, параболична, см


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
продавам параболична сателитна антена 120 сантиметра uscxeu САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 0 20-11-2010 13:12
Продавам Параболична антена Делистар 190см венцислав САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 25-06-2010 13:14
Майсторски(перфектно)настроена сателитна(параболична)полярна антена radich_58 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 24 22-06-2010 20:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.