The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 10-02-2013
Аватара на орлин1971
орлин1971 орлин1971 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 13
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 79
Ъплоуди: 0
По подразбиране ADB2840C

Цитирай:
Първоначално написано от CaMyPau Вижте мненията
при мен приемника е пуснат с конакс карта от друг оператор. Картата и самия приемник са регнати в системата. Обаче плейва само отворените канали. На кодираните се изписва:
"Няма достъп. Активацията неуспешна. 1)"
Ще следя темата. Не разбрах само ако го ъпдейтна в мрежата на близу какво ще се случи - ще се заключи само към тая карта ? Ще може ли да се сканира пак ?
По-добре недей ще се качи новият софт и ще имаш проблем! Изписва че се ползва в друга мрежа през 5 минути!!!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на орлин1971 за този полезен пост :
CaMyPau (10-02-2013)
  #42  
Стар 10-02-2013
CaMyPau CaMyPau не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Троян
Мнения: 25
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране ADB-2840C

Яснооо.. значи ще чакаме фърмуер от производител. Много ми е чудно тая кака дето е отговорила на мейла на колегата за фърмуер защо е с бг име .. Бях си купил преди време един комп /all in one/ със заключен биос. По точно не заключен а направо неотваряем. Писах на пичовете във Франция и ми отговориха веднага /беше неделя следобяд/ Казаха да го включа на DHCP и да им дам IP. В понеделник сутринта в 10 часа компа беше готов, като хората освен че бяха сменили биоса, бях анаправили проверка на хардуера и ми бяха изпратили пълната документация на компа без да го искам от тях. Ето това се казва поддръжка.. А не като на близу. Според мен трябва като си купувам нещо, аз да решавам как да го ползвам.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10-02-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Така ли? Я ни осветли откъде си купи приемник на Близу, касова бележка имаш ли?
Направо не ги е срам от Близу - продават заключени приемници, взимат парите на хората и не може да се използват. Пълни измамници
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11-02-2013
CaMyPau CaMyPau не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Троян
Мнения: 25
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Така ли? Я ни осветли откъде си купи приемник на Близу, касова бележка имаш ли?
Направо не ги е срам от Близу - продават заключени приемници, взимат парите на хората и не може да се използват. Пълни измамници

Чувствам се затапен и засрамен. Повече никога няма да отключвам приемник в живота си..

Може грешката да е моя, аз така или иначе не искам и никога няма да искам да ползвам Близу, но човека който иска да ползва приемника е дал пари за него. Това ме наведе на мисъл че го е взел от оператора. Кефи ме колко много теми има тук и в повечето е дъра-бъра.. Златанов, ти сигурно уважаваш правата на операторите и никога не си отключвал примник ? Всички знаем за какво иде реч, ама дай да се направим на остроумни .. Айде наздраве и без лоши чувства !
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11-02-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Няма лоши чувства
Но да ми подскачаш, че си КУПИЛ ОПЕРАТОРСКИ приемник и операторът е длъжен да ти го отключи, за да си го ползваш както ти е кеф - нЕма как да стане - той затова е операторски.
Реалната цена на този приемник е около 80 евро /по спомен/ - дали твоят приятел е платил толкова?
Да, отключвал съм приемници и продължавам да отключвам, но не се пенявя и не подскачам, че операторът или някой друг е длъжен да ми го отключи, щото съм го взел "незнайно" как. Като искаш отключен DVB-C приемник, вадиш едни пари, плащаш си го от магазин, с гаранция и ако нещо не работи, им надуваш главата.
За ADB, няма стоков фирм, който да се разпространява и да може да се качи - това е положението. Един от малкото наистина операторски приемници, за което трябва да им се свали шапка на Близу, че си защитиха техниката. Приемникът си работи добре, но само в неговата си мрежа, с изключение на тези с първия фирм, които пак правеха някакви парчета, но вече не помня какви точно. По спомен си "забравяха" фаворитната листа и трябваше да се реди почти през ден.

Последно редактирано от Златанов : 11-02-2013 на 23:13
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11-02-2013
CaMyPau CaMyPau не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Троян
Мнения: 25
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не знам как им сваляш шапка, но едно от нещата което гони хората е постоянното ъпдейтване и смяна на приемници - казвам го от личен опит. Според мен много по-добра практика е продаването на приемници на добра цена, както е при Плевен Спринт примерно. Така в последствие домакинството ако реши да мине на друг оператор може да си ползва приемниците с които е свикнало. Това заключване не е никак умен ход. Рано или късно фърмуер ще излезе и какво ??? Какво ще са постигнали с безплатните си приемници - нищо. Няма да чета лекции щото съм сигурен че си много навътре в материята, и искам да те уверя че въпросното ADB е на приятел който е безработен и няма пари да си купи приемник, а няма и друга алтернатива освен тая да купи нещо втора ръка. Лошото е че го е купил без да ми се обади предварително. Сега или ще го продава или ще чака фърм и ще си гледа отворените канали..
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
adb2840c, firmware, заводски


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Firmware за AzBox Ланселот AZBOX 48 19-06-2014 05:42
Новите приемници ADB-2840C от близу Виктория ДРУГИ 63 20-03-2013 07:45
firmware thunderstorm6 FERGUSON 12 22-12-2010 19:11
Yumatu Firmware thunderstorm6 YU-MA-TU / VOLTEL 1 18-12-2009 07:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.