The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 09-07-2012
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vt1bg Вижте мненията
Огледай предложенията на корес, според написаното на сайта им всичко е ок.
Забрави. Поредния недоклатен приемник ако ги ползваш като IPTV. Предлагат и цифрова кабелна, но качеството е по-зле от на Близу на каналите, които съм сравнявал. Иначе са сериозни момчета и със поддръжката и стабилността им нямам проблеми - ползвам само интернет от тях.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 09-07-2012
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Виц е за кретени !!!
Ти какво очакваш от операторски приемник да прави свирки ли ?
Свирки незнам,но в рамките на нормалното е да можеш да сменяш от канал на канал и отдолу да ти изписва програмата без да се рестартира.Включи му още някой друг спътник и мъката става пълна.
п.п. незнам в кой офис ги дават тия читави бройки та и аз поне един да си взема.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 09-07-2012
Аватара на pe6o1975
pe6o1975 pe6o1975 е на линия
F..k the System
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Мнения: 1,418
Благодари: 541
Получил благодарност:
640 пъти в 292 поста
Сваляния: 75
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от каменниколов Вижте мненията
А нищо и няма, освен че функционалността и се изчерпва със смяна на каналите и усилване и намаляване на звука. Освен това половината канали не работят. Ама иначе си е супер.


Нет1 са ми първия избор, но за съжаление все още съм им извън зоната на покритие.
Доколкото знам speedy-net ти дават безплатен HD приемник и около 130 канала+ХД цялото удоволствие ти излиза 25 кинта +39 mbps нет.
http://speedy-net.bg/?q=/promo/all#promo38.
А на нет1 май е доста постна програмната схема а и приемника трябва да си го закупиш.
Но ти си знаеш най добре
Отговори с цитат
  #34  
Стар 09-07-2012
haha haha не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 375
Благодари: 330
Получил благодарност:
29 пъти в 26 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pe6o1975 Вижте мненията
Доколкото знам speedy-net ти дават безплатен HD приемник и около 130 канала+ХД цялото удоволствие ти излиза 25 кинта +39 mbps нет.
http://speedy-net.bg/?q=/promo/all#promo38.
А на нет1 май е доста постна програмната схема а и приемника трябва да си го закупиш.
Но ти си знаеш най добре
Няма по добро от това.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 09-07-2012
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да сравняваш Нет 1 със Спиди Нет е все едно да сравняваш Ферари с Трабант. Спиди дори нямат собствена тв платформа, препродават недъгавата услуга на Тивиа, с +- 3 HD канала.
За Овча Купел tvnet.bg са отличен избор.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 09-07-2012
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

За НЕТ-1 не трябва приемник , кабела в ТВ и всичко е ОК. И качеството е по-добро от Н--ците на Близу.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 09-07-2012
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от каменниколов Вижте мненията
Ще чакам още мнения, ако имате да кажете нещо, особено за притесненията ми спрямо булсат ще съм ви много благодарен.
Цитирай:
Първоначално написано от каменниколов Вижте мненията
Булсатком (пакет СТАНДАРТЕН + пакет ПРЕМИУМ + Хоби ТВ HD + Film Plus HD)
- не съм сигурен дали имат технически потенциал за добавяне на нови HD канали в бъдеще
- зависимост от метеорологичните условия (надявам се в малка степен
Taка.
- имат технически потенциал, но моментът не е назрял (сякаш не са порастнали още ), пък те имат различни приоритети и когато стане.
- тази зависимост ще ти влияе пренебрежимо малка част от времето. Може би не повече от 1-2, макс 5% от времето, което прекарваш пред телевизора.


Иначе от изброените по-горе оператори, моят ред е:

Избор номер 1: http://tvnet.bg/index.php?ul=_programs
Избор номер 2: http://www.net1.bg/tv/programs/
Избор номер 3: http://speedy-net.bg/?q=content/inte...a-televiziya-0

Идеалното е Булсат заради Film+ HD, и избор номер 1 заради някои липсващи канали при було.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10-07-2012
Аватара на pe6o1975
pe6o1975 pe6o1975 е на линия
F..k the System
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Мнения: 1,418
Благодари: 541
Получил благодарност:
640 пъти в 292 поста
Сваляния: 75
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Илия Иванов Вижте мненията
Да сравняваш Нет 1 със Спиди Нет е все едно да сравняваш Ферари с Трабант. Спиди дори нямат собствена тв платформа, препродават недъгавата услуга на Тивиа, с +- 3 HD канала.
За Овча Купел tvnet.bg са отличен избор.
A нет1 каква платформа предлагат?? Чат пат някое човече с нахлупена тенджара на главата се появява (човечето на турските приемници "neta",демек няма сигнал) смятай с какви бюджетни приемници работят в главната си станция абе яко смех направо!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10-07-2012
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Работят със същите приемници, които дават и на зрителите. Човечето на Нета се появява в аналоговия пакет, тъй като сигнала се взима от цифровия. Ако смяташ, че нямат техника, поразрови се в Гугъл и ще видиш, че дори са единствения сертифициран в България оператор от Сони. Въпреки че при такъв арсенал от спътници е жива загуба на време да се гледа кабелна.
Все пак човекът е попитал за алтернатива, след като Нет1 ги няма там, ясно е, че другият вариант е Тв Нет. Едно време имаха хубав пакет, сега не знам доколко списъкът им с програми е актуален, но горе-долу стават. Уловката е, че и при тях кабелната идва по коаксиален кабел, освен ако вече не са успели да стартират готвената от 5 години ip телевизия.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10-07-2012
каменниколов каменниколов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 78
Благодари: 27
Получил благодарност:
30 пъти в 20 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да хвърля малко светлина върху speedy-net - Speedy-net предлагат ****a, при която в момента има точно 102 канала, от които 3 HD - ZDF HD, Travel TV HD (да не се бърка с Travel Channel HD) и Планета HD. Преди около седмица обаче решиха да ни мигрират към нова платформа от някакви GCN, която като програмна схема не беше чак толкова зле (не беше и нищо особено), но самата платформа е като дялкана с тесла. Единствените функции бяха смяна на канала, усилване и намаляване на звука и EPG (само за активния канал). Освен това така и не успяха да я подкарат тази платформа - една седмица ни държаха или без телевизия изобщо или с работещи 20-тина канала, които насичаха като за световно. Вчера обаче като видяха, че нещата няма да се получат върнаха ****a (временно) и сега нещата са нормални. Имам договор с тях до края на годината, но ако пак се опитат да прокарат онова дърво имам възможност да го прекратя, тъй като в договора ми изрично е записано, че са длъжни да ми предлагат ****a. При сегашната ситуация обаче ще стоя при тях поне до края на договора. Благодаря на всички за мненията. Бяхте много полезни. Може скоро да се възползвам от някоя от опциите.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, bulsat, megalan


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Bulsat и Dreambox johndoe Въпроси и отговори 7 23-12-2011 12:54
Помощ 800 HD se + Bulsat dimi911 DREAMBOX 11 19-11-2011 22:25
Bulsat антена на 45' Е yordanp ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 23-10-2011 19:14
bulsat hd hakerate Кошче 13 31-01-2011 17:56
DreamBox 500 Bulsat fockers DREAMBOX 5 12-10-2008 18:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.