The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 03-04-2011
силният силният не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 265
Благодари: 149
Получил благодарност:
210 пъти в 87 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
В "белите държави" не крадат, поради едно простичка причина, НЕОТМЕНИМОСТ НА НАКАЗАНИЕТО ,а не "богатство" или жестокост при прилагане на закона.И това ,както и уважението към собственост,без разлика своя или чужда, се е възпитавало повече от 300 г. И не се е създавал АНДРЕШКО, като Символ на нацията и Модел за подражание.За да е спокойна по балкански "патриотарската" ти душичка и при мен на всички компютри софта е купен, но ползвам и тракерите, щото съм българин)))А това е диагноза.
Докторе, с удоволствие чета писаното от теб. Не подценявам никого от колегите тук и не сравнявам, а само констатирам - събеседник от висока класа си. Имам усещането, че си израстнал някъде в района на Пожарната или на Джумаята и си учил в "Алеко Константинов"...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 03-04-2011
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе да я затворят тая замунда най после и да ни направят заплатите 5000 евра
Отговори с цитат
  #23  
Стар 04-04-2011
Аватара на Пакостник
Пакостник Пакостник не е на линия
גם זה יעבור
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 1,072
Благодари: 296
Получил благодарност:
215 пъти в 142 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Че пък кво общо има България с Замунда? До колкото знам се намира в Холандия, така че да вкарват тях в черния списак...
__________________
DVB Receiver: VU+Ultimo® / Image: VTi v6 / Interface: My Metrix / Dish: Triax TD-110 + Optibox DM-2400 (75E<=>30W)
Own Web:Krav Maga: http://kravmagasofia.com
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Пакостник за този полезен пост :
sarivano (04-04-2011)
  #24  
Стар 04-04-2011
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Скандинавските страни се водят с най-висок стандарт, но нивото на пиратлък не отстъпва на това в България. Не знам защо търсите връзка между доходите на населението и размера на пиратството. Не мисля, че има такава.

И стига с това "да ни направят заплатите 5000 евро"! Кой да ги направи точно? 20 години чакаме някой да ни "оправи".
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на lazarus18 за този полезен пост :
sarivano (04-04-2011)
  #25  
Стар 04-04-2011
Аватара на emskia
emskia emskia не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Ibiza
Мнения: 323
Благодари: 151
Получил благодарност:
32 пъти в 22 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пакостник Вижте мненията
Че пък кво общо има България с Замунда? До колкото знам се намира в Холандия, така че да вкарват тях в черния списак...
Май си в грешка ако можеш да я проследиш ще разбереш,че има три главни явни главни сървара.Берлин,Румъния и Стокхолм,но това е само лека заблуда за окото.Най-главните разбира се са скрити из мрежата
Отговори с цитат
  #26  
Стар 04-04-2011
painkillerbg painkillerbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 156
Благодари: 536
Получил благодарност:
29 пъти в 16 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
В "белите държави" не крадат, поради едно простичка причина, НЕОТМЕНИМОСТ НА НАКАЗАНИЕТО ,а не "богатство" или жестокост при прилагане на закона.И това ,както и уважението към собственост,без разлика своя или чужда, се е възпитавало повече от 300 г. И не се е създавал АНДРЕШКО, като Символ на нацията и Модел за подражание.За да е спокойна по балкански "патриотарската" ти душичка и при мен на всички компютри софта е купен, но ползвам и тракерите, щото съм българин)))А това е диагноза.
Колега виждам,че влизаш в задочен спор с мен, та и ме обиждаш на тесногръдие, ще ти кажа, че за пръв път от теб чувам,че Андрешко бил символ на нацията..Може би не си попаднал на правилния даскал..незнам..незнам..От доста прочетени книжки като малък, ще ти обърна внимание, че в почти всяка "бяла държава" има подобен герой, от "класа" на селяка Андрешко, особено много са в Русия, на която виждам,че си горд фен.(те пък бяха червена)Така,че проблема не е в "Андрешко", а в това,че не сме си "извървели пътя" все още.На едни може да са им стигнали 300 години, на други 1300 им са малко.В "белите държави" крадат по-малко , не заради "неотменимостта на наказанието", а защото нямат нужда да го правят На първо място е необходимостта и чак след това всичко останало.Елементарна логика. Като казах Русия, ей ся на, се замислих кой "краде" интелектуална собственост повече, ние или те ..И освен това, не ти вярвам, че си напълно изряден, най-вече заради собствения си извод, че си "болен" от синдрома "българин", освен това си се писал и русофил Има тука противоречие..хем всичко ти е наред и лицензирано, пък хем чиниш в замунда. Като цяло някак си ми звучиш, като оная идиотска сентенция, която уж Наполеон я е изрекъл: "Всички жени са курви, с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена” .Надявам се, че не си от оня тип "народец", които обичат да "захапват" някой и да се доказват пред виртуалните "маси" Поздрави!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 04-04-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от painkillerbg Вижте мненията
та и ме обиждаш на тесногръдие, ще ти кажа, че за пръв път от теб чувам,че Андрешко бил символ на нация.... ще ти обърна внимание, че в почти всяка "бяла държава" има подобен герой, от "класа" на селяка Андрешко, особено много са в Русия, на която виждам,че си горд фен.(те пък бяха червена)Така,че проблема не е в "Андрешко", а в това,че не сме си "извървели пътя" все още...
Който го е страх от мечки не ходи в гората и който го е страх от различни гледни точки не пише по форуми.Това по повод "обидата" и ощипаната мома на селският хоровод.Русия не я обсъждаме по причина, че нито е била ,нито може да се развива като "бяла държава"..иначе казано, римското разбиране за държавност + протестантска етика.Територията и населението и не позволяват хоризонтална демокрация, а единствено единоначалие по вертикала/Бащица-ЦАР, Генсек,Президент/Същото важи и за авторските права.Не им пука, защото са ВСЕЛЕНА сами по себе си.Видимо се различават учителите ни, защото не мога да си спомня Тил Уленшпигел или Робин Худ,въпреки привидното си буйство ,да се гордеят с подриване устоите на държавата/отвеждане в блатото на съдия-изпълнителя/....Не сме си извървяли пътя,тук си прав, почти 700 години не сме имали държава,което генерира вече на генетично ниво непоносимост към порядък или държава като проявление на Обществен договор.))))Бъди здрав,и си остани при твоята гледна точка
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 04-04-2011 на 23:21
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sarivano за този полезен пост :
pgi (05-04-2011)
  #28  
Стар 05-04-2011
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

700 години не сме били държава, и още 700 няма да бъдем държава щото не сме това което трябва да бъдем а именно мисленото трябва да се промени на един цял народ,поколения трябва да минат
Отговори с цитат
  #29  
Стар 05-04-2011
Аватара на Пакостник
Пакостник Пакостник не е на линия
גם זה יעבור
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 1,072
Благодари: 296
Получил благодарност:
215 пъти в 142 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Еми така е като е имало турско робство
__________________
DVB Receiver: VU+Ultimo® / Image: VTi v6 / Interface: My Metrix / Dish: Triax TD-110 + Optibox DM-2400 (75E<=>30W)
Own Web:Krav Maga: http://kravmagasofia.com
Отговори с цитат
  #30  
Стар 05-04-2011
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това не е от робството- шматарок- просто си го има в кръвта.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
301, zamunda, БЪЛГАРИЯ, Връщат, заради, списък


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
zamunda.net dido sat 2010 Дъра-Бъра 296 29-02-2024 14:32
Не им се връщат парички Боксер Дъра-Бъра 4 08-02-2011 18:50
Проблем със Zamunda.net GeorgiD Дъра-Бъра 13 01-12-2010 17:05
В София без тв заради бурята freestyler ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 38 12-07-2010 20:32
Списък с програми за 791 Niksyna ECHOSMART 0 17-04-2009 16:24


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.