The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 07-08-2022
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Ползване на Fusion TV услуга -на колко устройства

Колеги дали мога да питам колега , ако има арегистрация в Булсатком да ми даде акаунта и да си кача на бокса Fusion апа и да гледам ТВ? Също така до колко устройства би могло да се гледа имам в предвид с Android TV боксове? Мисля, че не е с b-box , a е с Fusion устройство колегата.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 07-08-2022
ХаМаВ ХаМаВ не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2020
Мнения: 53
Благодари: 0
Получил благодарност:
20 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jovanoty Вижте мненията
Колеги дали мога да питам колега , ако има арегистрация в Булсатком да ми даде акаунта и да си кача на бокса Fusion апа и да гледам ТВ? Също така до колко устройства би могло да се гледа имам в предвид с Android TV боксове? Мисля, че не е с b-box , a е с Fusion устройство колегата.
Можеш да го питаш, не виждам проблем, стига да е свестен ще ти отговори . Може да се гледа на толкова устройства, колкото бокса с абонамент (основен + допълнителен) има.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 07-08-2022
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ХаМаВ Вижте мненията
Можеш да го питаш, не виждам проблем, стига да е свестен ще ти отговори . Може да се гледа на толкова устройства, колкото бокса с абонамент (основен + допълнителен) има.
Ако ползва примерно Fusion си се логвам в него , ако ползва b-box се логвамв него ? Я да видя дали те разбрах колега да кажем примерно ползва три устройства това значи , че с три (до) апа може да се ползват едновременно ли ?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Jovanoty за този полезен пост :
mad_07 (07-08-2022)
  #4  
Стар 07-08-2022
Cool_Breeze Cool_Breeze не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 49
Благодари: 216
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 259
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, правилно си разбрал.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14-02-2023
дтв-бг дтв-бг не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 264
Благодари: 143
Получил благодарност:
14 пъти в 14 поста
Сваляния: 32
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jovanoty Вижте мненията
Ако ползва примерно Fusion си се логвам в него , ако ползва b-box се логвамв него ? Я да видя дали те разбрах колега да кажем примерно ползва три устройства това значи , че с три (до) апа може да се ползват едновременно ли ?
и аз да попитам

при платен абонамент за един основен и един допълнителен Фюжън приемника, могат да работят едновременно само два потребителя в произволна комбинация Фюжън приемник и Bulsatcom App, или към двата приемника могат допълнително да се добавят още два App-а, което прави общо 4 потребителя едновременно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14-02-2023
Аватара на Светльо90
Светльо90 Светльо90 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 327
Благодари: 266
Получил благодарност:
37 пъти в 31 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дтв-бг Вижте мненията
и аз да попитам

при платен абонамент за един основен и един допълнителен Фюжън приемника, могат да работят едновременно само два потребителя в произволна комбинация Фюжън приемник и Bulsatcom App, или към двата приемника могат допълнително да се добавят още два App-а, което прави общо 4 потребителя едновременно
Доколкото знам Bulsatcom App може да се ползва на толкова устройства, за колкото се плащат (говоря за една регистрация, която е обвързана с акаунта). Т.е ако плащаш 2 приемника (един основен и един допълнителен), можеш да гледаш на още 2 устройства с Bulsatcom App (общо 4). Ако плащаш 4 приемника (един основен и 3 допълнителни) имаш право на 4 устройства с Bulsatcom App (общо 8 едновременно). Това с 8те приемника съм го пробвал и работи, но скоро спрях 3я допълнителен и не съм тествал как са нещата в момента (3 приемника с 3 app-a си работят нормално засега). Мисля че може да се пуснат и повече едновременно, но с КОДИ вместо Bulsatcom app (затова изобщо не съм сигурен, тъй като не съм го тествал, май някъде го бях чел, но не съм сигурен дали няма да има бан или нещо такова). Поправете ме ако греша!
__________________
IPbox 55 HD, Vu+ Zero 4k , Skystar USB HD , мотор Moteck SG-2500A , Triax 110 , LG 55LB730V, LG 55UM7100PLB
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Светльо90 за този полезен пост :
дтв-бг (14-02-2023)
  #7  
Стар 18-08-2023
qing1965 qing1965 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 17
Благодари: 20
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране Промени в броя устройства за ползване на един акаунт онлайн?

Здравейте! От известно време, може би месец, не ми разрешава да гледам Булстат приложението или онлайн, на повече от едно устройство. Плащам основен и още три допълнителни. Услугата била платена(подобно съобщени ми излиза на телефона). На сайта им няма никаква информация. Освен това е добавена опция за изход от гледането онлайн. Ако не излезеш все едно използваш акаунта на това ПС. За 6,58 лв
го разбрах по телефона(разговор с поддръжката). Дано помогне на някой.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18-08-2023
м.панайотов.82 м.панайотов.82 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 101
Благодари: 22
Получил благодарност:
51 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qing1965 Вижте мненията
Здравейте! От известно време, може би месец, не ми разрешава да гледам Булстат приложението или онлайн, на повече от едно устройство. Плащам основен и още три допълнителни. Услугата била платена(подобно съобщени ми излиза на телефона). На сайта им няма никаква информация. Освен това е добавена опция за изход от гледането онлайн. Ако не излезеш все едно използваш акаунта на това ПС. За 6,58 лв
го разбрах по телефона(разговор с поддръжката). Дано помогне на някой.
Не мисля че има промяна. С 4 устройства би трябвало да можете да ползвате допълнително 4 Апликации (за телевизор, телефон ,бокс и т.н.) и едно през браузър. Пробвайте да си смените паролата да не се окаже че някой на който сте давал ползва в момента
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18-08-2023
Аватара на oldman
oldman oldman е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: Панагюрище
Мнения: 1,542
Благодари: 321
Получил благодарност:
384 пъти в 291 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Броят се само основните приемници.
__________________
Click 100 cm, Neosat 80, Zgemma H7S, Zgemma H7C.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18-08-2023
м.панайотов.82 м.панайотов.82 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 101
Благодари: 22
Получил благодарност:
51 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldman Вижте мненията
Броят се само основните приемници.
Какво означава основни? В случая за 4 операторски Булсатски приемника, 1 е основен и 3 допълнителни, това значи 4 апликации. Основния приемник е 1, аповете 4. Поне така е било в последните 9-10 години
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
fusion, tv, колко, на, ползване, услуга, устройства


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ползване на друг приемник не на Blizzo? mitko23 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 19 05-03-2015 01:21
Ползване на таблет като джойстик? skulboy ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 21 29-08-2014 18:41
Настройки на субтитри от мои устройства Ралица Иванова ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 01-12-2013 20:54
MID устройства civica Анкети 0 12-10-2011 16:18
маркови мрежови устройства ! Tiesto Дъра-Бъра 10 03-11-2008 10:47


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.