The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-02-2010
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Митко Павлов е “новият Бареков” на bTV



Водещият досега си лягал в часа, в който вече ще става за работа
Предаването стартира с нова визия след седмица
Димитър Павлов ще води сутрешното предаване на bTV “Тази сутрин” заедно с Ани Цолова от 1 март.
Павлов сподели, че няма да му е трудно да се появява в ефира рано сутрин, въпреки че от две години не води подобно предаване и допълни на шега: “Просто трябва да свикна, че не трябва да се прибирам толкова рано, а да ставам за работа”.
“Това е риск и за тези, които ме поканиха, и за мен, тъй като летвата е доста висока, тъй като не съм се занимавал досега с такова нещо, имайки предвид сериозността му в този й вид, но пък затова съм тук, за да има един по-различен поглед и мисля, че ще се получи”, каза Павлов пред бъдещата си екранна половинка Ани Цолова. Тя разкри, че той е поел ангажимента след неговото включване в екипа да се обръща малко повече внимание на спорта, информира DarikNews.bg.
Изборът за водещ на “Тази сутрин” е изцяло съобразен с концепцията на предаването за непрекъснато обновяване и предлагане на всички гледни точки на новини и теми.
С неподправения подход към поднасяне на различни новини на Димитър Павлов “Тази сутрин” ще даде възможност за представяне на мнението и отношението на младите и активни българи по различни теми, касаещи България и света.
Ани Цолова и Димитър Павлов ще застанат един до друг на 1 март от 07.00 часа. Съвсем скоро “Тази сутрин” ще стартира и с изцяло обновена визия.
Димитър Павлов е роден на 30 декември 1977 г. в София. Завършил е НАТФИЗ, специалност “Публична реч”. Обича усмихнатите хора, таратор, кюфтета с лютеница, миш-маш, ракия и бира, жените и “Манчестър Юнайтед”. Един от емблематичните сутрешни водещи на закритото „Ретро радио”. Три години е водил новините по “Евроком”, в bTV е водил “10-те най”, „Това го знае всяко хлапе”, Dancing Stars 2. Последната му екранна изява е “Форт Бояр”.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
btv, Бареков”, Митко, на, Павлов, “новият


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ТВ7 се гаври с Бареков Джак Дъра-Бъра 1 28-09-2010 17:23
Без Бареков рейтингът на бТВ се качва Джак Дъра-Бъра 3 19-12-2009 20:32
Шокиращо: Николай Бареков напусна bTV! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 9 25-11-2009 19:26
Топ моделът Гери Дончева води “В неделя с…”, с Митко Цонев ТИНТИН ДРУГИ 0 14-09-2009 15:42
Орлин Павлов - жури във VIP dance, Дани Милев ще свири ТИНТИН ДРУГИ 2 07-09-2009 22:28


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.