The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 01-07-2011
Inoel Inoel не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Question Помощ при избор на доставчик

Поздравления за хубавия форум, интересна информация, но за хора като мен нямащи си и понятие за какво става въпрос се пообърках (проблема с многото инфо). Досега съм си ползвал аналогова кабеларка и 15 годишно тринитронче За това директно питам...

От онзи ден съм горд собственик на Samsung LE-46C550 и дойде момента и за избор на ТВ доставчик.

Изчетох една камара мнения и гледам, че май няма доставчик от който хората да са доволни. Тъй че препоръчайте моля най-малкото зло.

Идеята ми е да се свържа към доставчик със сателитна чиния и като ходя на вилата да грабвам приемника под мишница и с мен.

Виваком гледам все съболезнования се пожелават на хората включили се, тъй че те отпадат.

Сателайт БГ - ми се виждат твърде скъпи, тъй че май остана БСК

Притеснява ме това, че масово се оплюва новия им приемник - та да питам в крайна сметка ще мога ли да гледам изобщо на него нещо...?

2. Мога ли вместо приемника да си взема Cam Modul и да не се занимавам с недъгави приемници. Какви са плюсовете и недостатъците, ако да?

3. Ще има ли някъкъв проблем да си взимам приемника и да си го нося с мен? Предполагам, трябва да си закупя чиния и инвертор - препоръчайте нещо. Инвертора на БСК ли трябва да е или всякакъв става?

4. И още един въппос който ми се мотае в главата и не ми дава мира все пак съм си българче - комшията е клиент на БСК. Та се чудя няма ли начин той да каже в БСК, че ще включва 2-ри телевизор, да му дадат 2ри приемник, да си доплати таксата от 4 лв. и да разделим след това месечната такса?

Респективно - понеже никъде не намерих инфо на сайта им - до колко телевизора можеш да кажеш, че искаш да вържеш за 4лв и да получиш още 1 приемник.

За сега май ми свършиха въпросите...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 01-07-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре:

колега мойто мнение че не ти трябва БГ сат оператори всичките са некадърници гледай само безплатните фта БГ сат канали и чуждите такива има достатъчно една моторизирана антена си сложи или мултифийд като мен и нямаш грижи за какво ти е само ядове да си имаш с разни професионални идиоти и кретени
Отговори с цитат
  #3  
Стар 01-07-2011
Аватара на Vaclav
Vaclav Vaclav не е на линия
SAT BG
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако искаш да гледаш истинска телефизия и да се кефиш, насочи се към Сателайт БГ
Отговори с цитат
  #4  
Стар 04-07-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Общо взето отговора и на 4 въпроса е: сателайт бг!
Ако телевизора ти е хубав сателайт нямат алтернатива.
Но! Ако си фен на чалга, бундес лига и тенис, забрави за сателайт и тичай в бск.

Успех в избора!
__________________
BFMV
Отговори с цитат
  #5  
Стар 04-07-2011
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lord Sith Вижте мненията
Общо взето отговора и на 4 въпроса е: сателайт бг!
Ако телевизора ти е хубав сателайт нямат алтернатива.
Но! Ако си фен на чалга, бундес лига и тенис, забрави за сателайт и тичай в бск.

Успех в избора!
Не булсата е номер 1 !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 04-07-2011
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В момента го няма този,дето е номер1. Изборът е според нуждите на клиента-да си избере по-малкото зло.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 04-07-2011
Аватара на peterkk
peterkk peterkk не е на линия
Маркшайдер
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 135
Благодари: 32
Получил благодарност:
61 пъти в 22 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Възможностите за избор не са много големи.Ако сте спортен фен като мен "Булсатком" са без алтернатива. Всички големи футболни първенства, NBA, NHL, ATP Tour автомобилизм и много други са само при БСК. Имат си и те много кусури, но при всички е така. Дълги години ми тровиха нервите София кабел, Евроком/Близу/, ЕСНЕТ. От три години не съм сменял доставчика и съм сравнително доволен. По отношение на цените почти няма разлика/ 20-25-30лв./. Ако спорта не Ви е приоритет не мога да дам мнение.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 04-07-2011
Аватара на mad_07
mad_07 mad_07 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 770
Благодари: 584
Получил благодарност:
210 пъти в 146 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Булсат имат всичко ( филми , спорт - спорт HD и музика)
Отговори с цитат
  #9  
Стар 04-07-2011
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от peterkk Вижте мненията
Възможностите за избор не са много големи.Ако сте спортен фен като мен "Булсатком" са без алтернатива. Всички големи футболни първенства, NBA, NHL, ATP Tour автомобилизм и много други са само при БСК. Имат си и те много кусури, но при всички е така. Дълги години ми тровиха нервите София кабел, Евроком/Близу/, ЕСНЕТ. От три години не съм сменял доставчика и съм сравнително доволен. По отношение на цените почти няма разлика/ 20-25-30лв./. Ако спорта не Ви е приоритет не мога да дам мнение.
Mного точно казано, засега булсат са най-малкото зло а си имат и филми и спорт и изобщо от всичко което имаш нужда.Саталайт имат качество на ХД каналите си но като цяло никакъв филмов канал и само един евроспорт хд, по-добре Булсат защото вече са доста години оператор за разлика от всички останали.Това е лично мое мнение, аз не съм към нито един оператор но ако трябва да избирам определено Булсат ще са на първо място в листата.Успех!
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 05-07-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mad_07 Вижте мненията
Булсат имат всичко ( филми , спорт - спорт HD и музика)
Музика нямат! Поне според музикантите
Спорт имат, но е минал покрай ХД-то.
Филми, ако си проспал тия през 90 и последното десетилетие, да имат.

Освен това, ако не си спортен фен, що ти е да разнасяш приемник?! При сателайт направо ти дават две карти. А като идеш на море може и да не си плащаш. В бск - я едно договорче, я вземи това дърво дето му викаме приемник, я сега чакай малко, че връткаме транспондери с румънците, я на опашката пред офиса да си платиш, като на опашка за хляб през 1994 ...

БСК са телевизия за тринитрон или спортни фенове!
Близоо никой незнае за какво са.
Сателайт е бъдещето, поне докато не се появи нещо по-добро.

Да гледаш булсат на LED или 42+ Plasma, е като да караш AMG на газ или да си паркираш поршето пред панелката в люлин или да се возиш в трамвая с чанта на Луи Витон или иначе казано ... да си българин!
__________________
BFMV
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Доставчик, Избор, на, Помощ, при


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за избор на рутер драго1 Настройки на рутери 20 07-08-2012 17:37
Помощ при избор но телевизор. l33cher ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 19 20-10-2011 15:39
Помощ за избор на рутер fena81 КОМПЮТРИ и периферия 25 12-06-2011 00:07
Помощ за избор на оператор nusho Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 21 06-04-2011 21:38
Избор на антена, мотор, LNB помощ SatLubitel Въпроси и отговори 8 09-02-2009 19:32


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.