The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 02-03-2011
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,618
Благодари: 463
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Понеже темата е за Виваком - един познат ми каза че не можел да си запише нищо от сат приемника на видеокасетофон или двд.
Има ли някаква copy-protect защита картината, подобно на едновремешния макровижън на видеокасетите, или става въпрос за проблем от друго естество?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 02-03-2011
Аватара на Walter
Walter Walter не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 59
Благодари: 19
Получил благодарност:
14 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bmvtooo Вижте мненията
ТЦ - никак не се оплаквам даже! А че програмите си вървят вече трети месец фул пакет без да ги плащам си е проблем на Вивакомци! Да не са нарушавали те договора, като казват че съм си върнал оборудването и услугата е деактивирана, а то си е при мене и баци!
Събуждане нямат - това ми беше мисълта
То, те ако се събудят ТИ няма да гледаш безплатно.Ако съм като тебе ще ида до офиса да ги "събудя"!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 02-03-2011
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Понеже темата е за Виваком - един познат ми каза че не можел да си запише нищо от сат приемника на видеокасетофон или двд.
Има ли някаква copy-protect защита картината, подобно на едновремешния макровижън на видеокасетите, или става въпрос за проблем от друго естество?
Има защита от копиране!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на мнн за този полезен пост :
teolink (02-03-2011)
  #24  
Стар 02-03-2011
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bmvtooo Вижте мненията
В техните компютри вече съм с деактивирана услуга за телевизия, и ползвам само нета им, като дори съм си бил върнал оборудването за сат.тв, а то си е при мене и си гледам - един вид ш*р с операторско оборудване
То всичко добре, но да не се окаже, че става въпрос за друг клиент...
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 02-03-2011
plammmmmmen plammmmmmen не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavoor Вижте мненията
Преди времи се опитах да изключа домашния телефон на починал човек. От Виваком ми искаха пълномощно...
Естественно , че ще ти искат пълномощно . Такова се издава от общината където е живеел починалия и служи за закриване на всички партиди и договори сключени от него . Нищо странно няма в това .
Отговори с цитат
  #26  
Стар 06-03-2011
Аватара на bmvtooo
bmvtooo bmvtooo не е на линия
HDTV DVB-S2+DVB-T COMBO
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 222
Благодари: 90
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Walter Вижте мненията
То, те ако се събудят ТИ няма да гледаш безплатно.Ако съм като тебе ще ида до офиса да ги "събудя"!
ТЦ - и така не се събуждат - пет пъти им се обадих и при тях всичко е ОК, а в офиса им услугата е деактивирана! Странното е, че в офиса друго не могат да направят освен да ти кажат - звъни на 123, но от там всичко е ОК! Тоя техен сън май доста дълъг ще да е


Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
То всичко добре, но да не се окаже, че става въпрос за друг клиент...
Не, не става въпрос за друг клиен, че каката по телефона ми каза всичките ми данни, и се учуди, че услугата е деактивирана, а по документи не трябва да е така! Дано да се събудят макар, че няма такива изгледи
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11-04-2011
Rado_Sharkov Rado_Sharkov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране .....

Абонат съм на Виваком ТВ от 2 месеца, проблемите започнаха от 1-вата минута, започна да ми забива картината за по 2-3 минути после стана на 5-6 минути и така до миналата седмица спря за 2 часа може и повече.Реших за звънна на "любезните" оператори на вивакома и след 40 минутен разговор се разбрахме да дойде техник след 1 седмица, да ми види бил проблема:О. И така до днеска дойде "майстора" гледа антената, свали я и я сложи пак и ми каза ок си нямаш проблем. 20 минути след това нито звук нито картина :О не може да бъде....Реших да звънна на 123 отново и след 30 минутен разговор и прехвърляне от оператор на оператор, утре пак ще идва "майстор" помогнете хора как да се махна от вивакома че вече нямам нерви, от нощни излизам за да ги чакам по няколко часа да им скимне да дойдат, какво ми трябва за да се откажа от тях с 2 годишен договор съм разбрах само от 1 операторка че се пускало някаква си молба....
Отговори с цитат
Стар 11-04-2011
bu12tras
Това съобщение е изтрито от bu12tras. Причина: грешка
  #28  
Стар 11-04-2011
Аватара на Дънди Крокодила
Дънди Крокодила Дънди Крокодила не е на линия
amateur
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 250
Благодари: 605
Получил благодарност:
51 пъти в 43 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rado_Sharkov Вижте мненията
Абонат съм на Виваком ТВ от 2 месеца, проблемите започнаха от 1-вата минута, започна да ми забива картината за по 2-3 минути после стана на 5-6 минути и така до миналата седмица спря за 2 часа може и повече.Реших за звънна на "любезните" оператори на вивакома и след 40 минутен разговор се разбрахме да дойде техник след 1 седмица, да ми види бил проблема:О. И така до днеска дойде "майстора" гледа антената, свали я и я сложи пак и ми каза ок си нямаш проблем. 20 минути след това нито звук нито картина :О не може да бъде....Реших да звънна на 123 отново и след 30 минутен разговор и прехвърляне от оператор на оператор, утре пак ще идва "майстор" помогнете хора как да се махна от вивакома че вече нямам нерви, от нощни излизам за да ги чакам по няколко часа да им скимне да дойдат, какво ми трябва за да се откажа от тях с 2 годишен договор съм разбрах само от 1 операторка че се пускало някаква си молба....

Спри се бе човек! Едно и също в 4 различни теми.
Изглеждаш като "платен репортаж"
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12-06-2011
Аватара на Паоло Гети
Паоло Гети Паоло Гети е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Плевен
Мнения: 168
Благодари: 110
Получил благодарност:
76 пъти в 42 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
Exclamation ВНИМАНИЕ! Кофти промоция!!!

Искам да обърна внимание на нови и настоящи абонати на Виваком с новия пакет:
VIVACOM Trio: Net + Mobi + TV

и по специално в частта му за мобилната услуга.
  • 60 включени минути за разговори към мобилната мрежа на VIVACOM
  • 90 включени минути за разговори към фиксирани мрежи
  • 30 включени минути за разговори към други мобилни мрежи
Обърнете сериозно внимание и прочетете внимателно всичко преди да се съгласите да подпишете. След отваряне на няколко допълнителни страници на сайта на Виваком скрити зад допълнителни линкове там където е инфото за новата пакетна услуга излиза и измекярската уловка която са приложили, а именно:


Цитирай:


7.
За включените минути в пакета за елемента мобилен телефон всяка започната минута се отчита като цяла.
8.

След изчерпване на включените минути за елемента мобилен телефон в пакета е на секунда. Минималната продължителност на разговор е 60 секунди.


С тази т.7 ни връщат в ерата на Мобифоните където отчитането беше на цели минути, а не на реално изговорено време.


Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Паоло Гети за този полезен пост
455115 (08-08-2011), Ooo_Pepi (13-06-2011)
  #30  
Стар 12-06-2011
Аватара на tenev666
tenev666 tenev666 не е на линия
Ferguson Ariva 102
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 340
Благодари: 104
Получил благодарност:
26 пъти в 22 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavoor Вижте мненията
Преди времи се опитах да изключа домашния телефон на починал човек. От Виваком ми искаха пълномощно...
Бах си и тъпаците на мен не ми прекратиха договора въпреки че ми е изтекъл защото ми била изтекла личната карта и ме пратиха да си вадя нова след 5 дена е готова и махам всичко на виваком и далече от тях завинаги.
__________________
SKYPE tenev666
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
автогол, виваком, внимание, За, набутвация, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
як монтаж на виваком д.е.м.т ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 13 11-04-2011 18:12
Виваком в Русия? фабиус ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 08-02-2011 14:20
Виваком ТВ и ДМ800 илко80 DREAMBOX 11 14-01-2011 19:20
Виваком ТВ канали lubo781 Въпроси и отговори 15 10-11-2010 22:27
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 21:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.