The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 12-04-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 648
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMNIQ Вижте мненията
Има ги в самото приложение, но за тях ми пише,че нямам абонамент.
Това дали не са тестовите канали които втори месец се тестват затова да не ти вървят.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 12-04-2021
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 120
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkod Вижте мненията
Телефонът ти не поддържа 4к, пробвай през браузъра.
Това е през Chrome браузъра на PC. Странното е, че аз мисля, че нямам абонамент за 4k каналите, не знам защо изобщо вървят с черен екран и звук. После ще видя на телевизора как ще е (4k Сони е).
Отговори с цитат
  #83  
Стар 12-04-2021
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 120
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vboxk Вижте мненията
Това дали не са тестовите канали които втори месец се тестват затова да не ти вървят.
Възможно е, ще погледна после на iptv приемника дали ги показва изобщо, но според мен май ще са достъпни за тези с нов абонамент към EON пакетите.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 12-04-2021
kristian93 kristian93 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 17
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А някой успял ли е успешно да активира приложението за телевизор? Изкарва ми код за активация и че трябва да активирам устройството в портала за управление на услуги, но нямам идея от къде става това, ако изобщо с този пакет има такава опция.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 12-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 219
Благодари: 2
Получил благодарност:
57 пъти в 48 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMNIQ Вижте мненията
Аз по-късно ще го пробвам и на телевизора. Иначе интересното е, че за каналите за които нямам абонамент си пише съобщение, че нямам абонамент, а на 4k каналите излиза звук, но екрана е черен.
Не знам дали ще стане за телевизор. Доколкото се ориентирах в ситуацията има два вида абонамент, единия е за мобилна телевизия и може да се ползва на телефон, таблет и компютър (до 3 устройства) който в момента всички абонати могат да го активират срещу 3 лв./месец. Другия който е за смарт телевизор се счита като допълнителен приемник т.е. при подписване на договор ти влизат в плана един EON бокс и една активация на приложението за телевизор може да се активират до 5 EON бокса/приложения общо към един абонамент. Естествено за трето, четвърто и пето устройство се заплаща такса 3/5 лв. в зависимост от това дали е приложение или бокс. Доколкото разбирам приложението за телевизор ще може да се използва само при преподписване/подписване на нов договор за EON пакет.

Най вероятно ще има и разлика в качеството на приложението за телевизор и мобилното приложение, също така е интересно дали ще има разлика в качеството между приложението за телевизор и EON бокса?
Отговори с цитат
  #86  
Стар 12-04-2021
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 120
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Не знам дали ще стане за телевизор. Доколкото се ориентирах в ситуацията има два вида абонамент, единия е за мобилна телевизия и може да се ползва на телефон, таблет и компютър (до 3 устройства) който в момента всички абонати могат да го активират срещу 3 лв./месец. Другия който е за смарт телевизор се счита като допълнителен приемник т.е. при подписване на договор ти влизат в плана един EON бокс и една активация на приложението за телевизор може да се активират до 5 EON бокса/приложения общо към един абонамент. Естествено за трето, четвърто и пето устройство се заплаща такса 3/5 лв. в зависимост от това дали е приложение или бокс. Доколкото разбирам приложението за телевизор ще може да се използва само при преподписване/подписване на нов договор за EON пакет.

Най вероятно ще има и разлика в качеството на приложението за телевизор и мобилното приложение, също така е интересно дали ще има разлика в качеството между приложението за телевизор и EON бокса?
Най-вероятно си прав, аз не съм го пробвал на тв още, но колега е писал, че му иска потвърждение на код, който мисля, че няма такава опция в My Vivacom от къде да се потвърди с този абонамент, мисля, че за това пише, че е Пакет EON mobile IPTV. Ако не става с приложението може да се пробва през браузъра на телевизора как ще е качеството.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 12-04-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да разбиам ли, че не може да се абонираш само за EON, а тя върви само в пакет с другите услуги на Виваком (интернет и телефон)?
Отговори с цитат
  #88  
Стар 12-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 219
Благодари: 2
Получил благодарност:
57 пъти в 48 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Да разбиам ли, че не може да се абонираш само за EON, а тя върви само в пакет с другите услуги на Виваком (интернет и телефон)?
Ако въпроса ти е за мобилното приложение по-скоро да, не може тъй като мобилното приложение на EON ти предоставя достъп до каналите за които имаш абонамент според съответния план в основната ТВ услуга която ползваш (IPTV или сателит). Т.е. поне за момента трябва да имаш абонамент за фиксирана тв услуга (IPTV или сателит) и тогава може да ползваш мобилното приложение.

Ако имаш предвид абонамент само за EON TV може да се активира абонамент само за EON TV в сайта има пакети които са само за телевизия. Но не знам дали ще може да се активира EON TV при друг доставчик на интернет.

Последно редактирано от AleksK : 12-04-2021 на 16:43
Отговори с цитат
  #89  
Стар 12-04-2021
Steven_LFC Steven_LFC не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2020
Мнения: 18
Благодари: 9
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Старата IPTV услуга (и TV GO) дали ще продължи да се предлага или ще и бутнат капака след като изтекат договорите на всичките й абонати. Аз не виждам смисъл да ги има и двете.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 12-04-2021
mitkod mitkod не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Pleven
Мнения: 31
Благодари: 0
Получил благодарност:
12 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Можеш да се абонираш само за телевизия - това са пакетите : https://www.vivacom.bg/bg/eon/eon-tv

A старата ИПТВ вече не се предлага за нови активации, можеш само да преподпишеш.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 56 (0 членове и 56 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.