The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26-02-2011
Аватара на kanzas
kanzas kanzas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 164
Благодари: 66
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 117
Ъплоуди: 0
По подразбиране балона се надува.....

Страно обаждане по телефона имах тази сутрин.....звъни ми телефона(личния,GSM) със скрит номер и една учтива девойка търси една жена,която познавам....аз и обяснявам че на този номер не е жената която търси,и я питам за какво става дума...Емииии аз съм представител на Булсатком...и имам предложение ,оферта за нея....ми пояснява девойката..съответно разбра че на този номер не е и никога не е било лицето,което търси ....и разговора приключи.До тук нищо странно...за девойката...станало е грешка,но за мен.....С въпросната жена, която търсеха на моя личен телефон ме свързва единствено ВТОРАТА И КАРТА ОТ ПАКЕТА НА ИТВ.........само и единствено това...основната карта е при нея ,а допълнителната е при мен.....договор с ИТВ ,тотал има тя....до ден днешен тя си ги гледа(и аз разбира се).....А от моя телефон...на който се обади девойката от Булсатком с офертата и предложението,аз съм се обаждал в ИТВ много пъти заради проблеми с картата която е при мен(естествено съм се предствял за много близък с титуляра на договора ,а именно въпросната жена).....Та мисълта ми е каква може да е логиката на обаждането от Булсатком....и от къде са взели този номер.....(моя номер).....когато имаше проблеми с пакетите с ИТВ само аз се обаждах там,защото жената не можеше да им обясни точно....и само от този номер,моя номер....няма как да са сбъркали номера,защото потърсиха жената по име и фамилия..а името и е много осбенно....та като събера две и две....стигам до извода че Булсатком по някъкъв начин се сдобиват с данни от клиенти на ИТВ и предлагат "някъкви" услуги.....защо са толкова агесивни в набирането на абонати.....и то с такива приоми..а то според мен си е кражба на информация от недоволни клиенти....как се сдобиват с такава информация....аз лично имам на договор(може би изтекъл)делта карта ирдето,но нямаше отправена оферта към мен.....имаше само към жената с която делим картите на ИТВ ,и проведените разговори с Тотал от моя телефон...та каво мислите....ще се спука ли балона..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26-02-2011
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Леле ако това е верно.


ПП: Сетих се да те попитам случайно да си играл в разни томболи свързани с награди от Булсат или твоята позната да е играла и да е оставила твоя телефон?
Звучи невероятно това което питам ма се пак.

Последно редактирано от kostading : 26-02-2011 на 02:30
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26-02-2011
Стивт Стивт е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има неща които се случиха през последната година!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26-02-2011
Аватара на kanzas
kanzas kanzas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 164
Благодари: 66
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 117
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
Леле ако това е верно.
вярно е колега....абсолютно вярно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26-02-2011
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanzas Вижте мненията
...стигам до извода че Булсатком по някъкъв начин се сдобиват с данни от клиенти на ИТВ и предлагат "някъкви" услуги...
Абе те от ДАНС изнасят поверителна информация на флашки, какво ли остава за някаква частна компания като ИТВ - някой неин служител да изнесе данни срещу съответното "възнаграждение" от Булсатком.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26-02-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И къде е ДРАМАТА в случая? Който е Администратор на Лични данни ,той да му мисли.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26-02-2011
Аватара на kanzas
kanzas kanzas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 164
Благодари: 66
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 117
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
Леле ако това е верно.


ПП: Сетих се да те попитам случайно да си играл в разни томболи свързани с награди от Булсат или твоята позната да е играла и да е оставила твоя телефон?
Звучи невероятно това което питам ма се пак.
аз веднага и се обадих и я попитах.....тя даже се обиди ,че съм си помислил че тя може да даде на някого моя телефон без да ме пита,та стана малко кофти ситуация
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26-02-2011
Аватара на kanzas
kanzas kanzas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 164
Благодари: 66
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 117
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
И къде е ДРАМАТА в случая? Който е Администратор на Лични данни ,той да му мисли.
няма драма...аз се питам малко ли са хората ,които привличат с малоумните си реклами ,та чак опряха до такива начини....би трябвало да са доволни....имат много абонати....поставям въпроса ЗАЩО...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26-02-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanzas Вижте мненията
няма драма...аз се питам малко ли са хората ,които привличат с малоумните си реклами ,та чак опряха до такива начини....би трябвало да са доволни....имат много абонати....поставям въпроса ЗАЩО...
Щото това е измислил Рекламният им отдел)))))Защо водата е мокра?Или както е казал Мечо Пух ,Колкото повече, толкова повече"..Не се кахъри и не го взимай навътре)))))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26-02-2011
Аватара на ХГХристов72
ХГХристов72 ХГХристов72 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 233
Благодари: 45
Получил благодарност:
11 пъти в 11 поста
Сваляния: 213
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanzas Вижте мненията
Страно обаждане по телефона имах тази сутрин.....звъни ми телефона(личния,GSM) със скрит номер и една учтива девойка търси една жена,която познавам....аз и обяснявам че на този номер не е жената която търси,и я питам за какво става дума...Емииии аз съм представител на Булсатком...и имам предложение ,оферта за нея....ми пояснява девойката..съответно разбра че на този номер не е и никога не е било лицето,което търси ....и разговора приключи.До тук нищо странно...за девойката...станало е грешка,но за мен.....С въпросната жена, която търсеха на моя личен телефон ме свързва единствено ВТОРАТА И КАРТА ОТ ПАКЕТА НА ИТВ.........само и единствено това...основната карта е при нея ,а допълнителната е при мен.....договор с ИТВ ,тотал има тя....до ден днешен тя си ги гледа(и аз разбира се).....А от моя телефон...на който се обади девойката от Булсатком с офертата и предложението,аз съм се обаждал в ИТВ много пъти заради проблеми с картата която е при мен(естествено съм се предствял за много близък с титуляра на договора ,а именно въпросната жена).....Та мисълта ми е каква може да е логиката на обаждането от Булсатком....и от къде са взели този номер.....(моя номер).....когато имаше проблеми с пакетите с ИТВ само аз се обаждах там,защото жената не можеше да им обясни точно....и само от този номер,моя номер....няма как да са сбъркали номера,защото потърсиха жената по име и фамилия..а името и е много осбенно....та като събера две и две....стигам до извода че Булсатком по някъкъв начин се сдобиват с данни от клиенти на ИТВ и предлагат "някъкви" услуги.....защо са толкова агесивни в набирането на абонати.....и то с такива приоми..а то според мен си е кражба на информация от недоволни клиенти....как се сдобиват с такава информация....аз лично имам на договор(може би изтекъл)делта карта ирдето,но нямаше отправена оферта към мен.....имаше само към жената с която делим картите на ИТВ ,и проведените разговори с Тотал от моя телефон...та каво мислите....ще се спука ли балона..
До тук ок, а какво мислиш и за тази теза булсат са собственици на Сателайт БГ скрити зад друга фирма. В момента вървят почти еднакви програми на 23 и 39 за около 15 лева. Ние си говорим това онова, а може 1 оператор за напред да обира печалбата от 2 места, това е само предположение.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
балона, надува, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.