The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори

Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар 03-12-2022
Себастиян Себастиян е на линия
изгряващ форумец

Дата на присъединяване: Jan 2022
Благодари: 11
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от елиот Вижте мненията
Не можах съвсем да разбера от темата, как може да се гледа Диема Спорт 3 в 4К чрез ЕОН. На план FULL е в SD качество. Ако се плати отделно пакет Диема или в EON PREMIUM е в 4К, така ли?
Също, ако е през сеттоп бокса в какво качество е? А през смарт ТВ приложението, на самия телевизор, в 4К ли е?
Може да си добавиш пакета Диема Екстра през мобилното приложение My Vivacom. Рестарт на бокса или приложението след 15 минути и тръгват. 4К версията е на 108-ма позиция.
Отговори с цитат
Стар 05-12-2022
mitkoiphone mitkoiphone е на линия
супер форумец

Дата на присъединяване: Nov 2012
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
По подразбиране

Да пиша и в тая група. Ползвах близо година еон приложението за телевизор с андроид. От няколко дни когато искам да отворя програма, дава сив екран за секунда и после ме връща на основния екран. Трих кеш, деинсталирах после пак инсталирах и пак същото. Не съм ъпдейтвал телевизора. Някой нещо ?

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
Отговори с цитат
Стар 05-12-2022
stoilkov stoilkov не е на линия
форумно сукалче

Дата на присъединяване: Nov 2022
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
По подразбиране

Здравейте форум,

Ползвам EON телевизия без интернет , интернета ми е от Мсат. За съжаление само те са активни в района. Аз имам два телевизора, за тях са свързани Nvidia Shield TV Pro, за да мога да гледам спокойно стриймове и BlueRay. Търся начин да инсталирам EON и на двете Shield устройства. Виваком разрешава само един допълнителен “екран” , тоест една инсталация на акаунт на смарт приложение. Другата винаги трябва да е техния бокс. Тоест в момента съм със Shield и техния box на единия телевизор. Суичове, дистанционни… Дали има някакъв начин да “излъжа” техните сървъри, да инсталирам EON на втория Shield все едно е на техния бокс? Единственият начин, който те ми предлагат е да си взема още веднъж пакета, с което ще съм си платил общо за 4 телевизора, но ще го ползвам на два само.

Много благодаря предварително за помощта.
Отговори с цитат
Стар 05-12-2022
Lafcheto Lafcheto е на линия
изгряващ форумец

Дата на присъединяване: Mar 2011
Благодари: 3
Получил благодарност:
23 пъти в 17 поста
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stoilkov Вижте мненията
Здравейте форум,

Ползвам EON телевизия без интернет , интернета ми е от Мсат. За съжаление само те са активни в района. Аз имам два телевизора, за тях са свързани Nvidia Shield TV Pro, за да мога да гледам спокойно стриймове и BlueRay. Търся начин да инсталирам EON и на двете Shield устройства. Виваком разрешава само един допълнителен “екран” , тоест една инсталация на акаунт на смарт приложение. Другата винаги трябва да е техния бокс. Тоест в момента съм със Shield и техния box на единия телевизор. Суичове, дистанционни… Дали има някакъв начин да “излъжа” техните сървъри, да инсталирам EON на втория Shield все едно е на техния бокс? Единственият начин, който те ми предлагат е да си взема още веднъж пакета, с което ще съм си платил общо за 4 телевизора, но ще го ползвам на два само.

Няма как да го излъжеш, можеше да се абонираш с безсрочен договор, тогава ти се полагат две приложения без приемник..

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Стар 05-12-2022
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ

Дата на присъединяване: Feb 2009
Благодари: 1,268
Получил благодарност:
4,626 пъти в 2,890 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Здравейте форум,

С Титаниум бекъп опитай
Отговори с цитат
Стар 05-12-2022
Себастиян Себастиян е на линия
изгряващ форумец

Дата на присъединяване: Jan 2022
Благодари: 11
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
По подразбиране

Цитирай:
Здравейте форум,

Може да се добави допълнително смарт тв приложение срещу 3 лева на месец.
Отговори с цитат
Стар 05-12-2022
изгряващ форумец

Получил благодарност:
23 пъти в 17 поста
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Себастиян Вижте мненията
Може да се добави допълнително смарт тв приложение срещу 3 лева на месец.
Само ако е в мрежата на Виваком...извън нея само 1 приемник 1 приложение може...аз лично успях да си активирам още ама с хитреене на 123...направих се, че не знам и ми активираха още едно

Отговори с цитат
Стар 05-12-2022
mitkoiphone mitkoiphone е на линия
супер форумец

Дата на присъединяване: Nov 2012
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
Да пиша и в тая група. Ползвах близо година еон приложението за телевизор с андроид. От няколко дни когато искам да отворя програма, дава сив екран за секунда и после ме връща на основния екран. Трих кеш, деинсталирах после пак инсталирах и пак същото. Не съм ъпдейтвал телевизора. Някой нещо ?

По моя проблем нещо ?

Отговори с цитат
Стар 06-12-2022
изгряващ форумец

Получил благодарност:
23 пъти в 17 поста
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
По моя проблем нещо ?

Изключи телевизора от контакта и ще се оправи

Отговори с цитат
Стар 06-12-2022
stoilkov stoilkov не е на линия
форумно сукалче

Дата на присъединяване: Nov 2022
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
По подразбиране

Благодаря на всички за отзивите. Ще пробвам с Титаниум и ще пиша дали е имало ефект 🤘
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus  Изработка на уеб сайт, онлайн магазин и реклама
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 570 (17 членове и 553 гости)
BACATA, boris.ivanov, Can.82, jovito, mart3, mmony, rico82, trombin, vencoi, venko1407, анивг, Веско, д2мак, мнн, НАА, Пешито, Работилница
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:42.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.