The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 20-12-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Не лъжи твоя бан беше заради слънцето и "радиацията от една антена" край Гоце Делчев!
Може да провериш за какво е бана, не е заради теб, седи в темата за бановете. Не можах да изтрая Коко Варненеца, за това е.
Та, кво пиеш? Оно като имах зор - малко ми трябваше. Просто ми стигна дека ми каза, че имало en интерфейс. Тия философи не влизат в техническите теми!
Иначе - тонове, милиарди тонове спам!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20-12-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Чесно казано не си спомням да съм те банвал заради коко, то обикновено него го банвам, но си спомням как след пререкания след една тема за една антена край Гоце Делчев те баннах, може пък ти да си забравил

Иначе за прокола пием само 12 годишни скоч и ирландско, когато няма пием и ракия
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20-12-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Не си ме бянял. Ти не си.
Цитирай:
Иначе за прокола пием само 12 годишни скоч и ирландско, когато няма пием и ракия
Ще го измислим някак!
п.с. Да си ебе дефицита за грамотен народ, не ми се мисли като отворят границите какво ще е. Може да се погодиш с всякакъв човек, само не и с неграмотен и прост!

Последно редактирано от Rabin : 20-12-2013 на 21:59
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20-12-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Има много хора, които се разделят трудно с миналото.
Има хора, които дори картинката и местоположението на иконите не си променят, дори след преинсталиране искат всичко да е както си е било.
Как да се обясни на тези хора, че времето върви, всичко напредва за часове дори.Каква ще да е тази “сила“, която ще ме накара сега от 8.1 да мина към XP ? Може би по принуда само! Гледам, че и 8 е оплюван основателна причина. Точно 15 мин. делят от свикване с метро фейса, “лиже “ рама, буут значително по кратко.Изключително стабилна.
За какво им е на “меките“ да поддържат и инвестират в морално остаряла, изморена ОС ?
И за какво по дяволите са ми тези 10-20 GHz ? Ще готвя ли ? За бойлер ли ще го ползвам ? Или сега в студеното време за “духалка“?
Вземете се тегнете, бъдете в крак с времето.Ако времето беше следвало @Йовчо, сега щяхме да караме волски каруци, женорята щеше да е по нивите, а мъжете в кръчмата.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Хиена за този полезен пост
koscom (20-12-2013), Rabin (20-12-2013)
  #55  
Стар 20-12-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
...
1. И за какво по дяволите са ми тези 10-20 GHz ? Ще готвя ли ? За бойлер ли ще го ползвам ? Или сега в студеното време за “духалка“...

2....Ако времето беше следвало @Йовчо, ... женорята щеше да е по нивите, а мъжете в кръчмата.
1. То такива няма.
2. И кво, лошо ли има ?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20-12-2013
Виктор Виктор не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,378
Благодари: 496
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Чул те господ, за това последното!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 20-12-2013
krasix krasix не е на линия
напредващ
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 31
Благодари: 53
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ми напиши го ,какво чакаш.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 20-12-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,396
Благодари: 190
Получил благодарност:
350 пъти в 244 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нормална караница и спор, като във всеки форум.
Та по темата - Не съдете един процесор по операционната система и програмата която изпълнява. За уидоса, колко от вас например са задали да ползва двете или четерите ядра на процесора? msconfig-boot-advancet opcions .. и обикновено там стои по дефолт. Слагате на колкото процесора има машината. Примери колкото щете да подкарате по-бързо системата. Имайте в предвид че и хардисковете оказват влияние за бързината. Иначе от първо поколение процесори i7 и трето разликата е 10%. Синтетичните тестове са колкото вярни толкова и обратното. Например при клокнат процесор при изчисляване на видео HD или 4К дава по-слаби резултати а на ситетичните тестове е обратното.
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хоризонт за този полезен пост :
  #59  
Стар 20-12-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

"Караницата" не е караница, и не е нормална. Не съм чел повече от 10 % на Йовчовото, и пак брадясах до коленете. Гъчкано е с неистина до щуротия. Кажи откъде да почвам по-напред! Просто "не е истина"!!!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 20-12-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,030
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране Продуцента да обясни каква е разликата между всичките боклуци които изброи

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Нормална караница и спор, като във всеки форум.
Та по темата - Не съдете един процесор по операционната система и програмата която изпълнява. За уидоса, колко от вас например са задали да ползва двете или четерите ядра на процесора? msconfig-boot-advancet opcions .. и обикновено там стои по дефолт. Слагате на колкото процесора има машината. Примери колкото щете да подкарате по-бързо системата. Имайте в предвид че и хардисковете оказват влияние за бързината. Иначе от първо поколение процесори i7 и трето разликата е 10%. Синтетичните тестове са колкото вярни толкова и обратното. Например при клокнат процесор при изчисляване на видео HD или 4К дава по-слаби резултати а на ситетичните тестове е обратното.
Тук си изключително прав ! Ама колегата дето бушува назад по темата сравнява pIII на 2 гхз с едното ядро на i7 3-та генерация щото били с близка честота... И що ги тъпчат по по толкоз на едно място... Направо да им се неначуди човек... А колегата със секспито дали е пускал скоро някоя лицензирана премиера деъо иска 64 битов процесор, 64 битов уин и още няколко гъдела по пс-то на п3-ката? И ако зачекнем софтуера - колко р голям един проект на премиерата от преди 5-6 години и колко е сега? Колко време се смята едно и също видео на колегата на секспито или на мойта 8-ца ?Дали тактовата честота има значение ? И дали цилиндрите са важни? Тъп съм ама не чак толкоз...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
боклуци, всичките, Да, изброи, каква, които, между, обясни, Продуцента, разликата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Каква е разликата между приемниците за сателитна и наземна телевизия ? Андрей Колев ДРУГИ 20 08-04-2013 17:57
Xtrend ET6000 каква е разликата с ET5000? myspam HDTV дискусии 3 05-02-2012 00:07
Разликата между мъжа и жената…под душа – така ли е наистина?! nurgyn Забавно 1 19-11-2011 11:20
Каква е разликата... aussie DREAMBOX 15 11-05-2009 22:37
Каква е разликата в тези DM500 netizen DREAMBOX 13 19-03-2009 16:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.