The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 13-05-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Емси Вижте мненията
Нали знаете че за това се отказва гаранция,при мен така се случи!!:
Ние знаем, че за това не се отказва гаранция. Има друго нещо...
Отговори с цитат
  #122  
Стар 14-05-2015
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@gentu
На всеки му е ясно, че след като App в SmartHUB преминава security check и допуска инсталирането, това не е проблем на App. Така, че тук силно ме съмнява причината за отказ от гаранция инсталиране на уиджит в хъба.
PS: И спри да спекулираш с този руут аксес. Колегите в samygo wiki го бяха поместили, когато се правиши руут на НЕ смарт ТВ произведени през периода 2008-2010 /B и C серия/, където се ползваха доста агресивни методи /включително cooked FW/. Ако прочетеш малко повече, самият руут при смарт ТВ, представлява маунтва на имидж /нищо по-различно на маунтване при Daemon Tools и тем подобни/ на който има качени няколко допълнителни драйвъра в помощ на ОС на ТВто. Самият руут можеш да го стартираш ръчно при всеки старт на ТВ или да си го направиш аутостарт.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 14-05-2015
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Нищо не спекулирам , но нали няма да отречеш че всеки левчо който има достъп с руут аксес може да си прецака ТВ-то я от незнание , я от глупост!
(то и с телефоните е същата история , ама там поне цената е друга)
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #124  
Стар 14-05-2015
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

да, съгласен съм... така и с боксовете, рутерите, компютри и т.н. Истината е, че трябва да се внимава... ако не ти ясно, по-добре не се рови из папките. Все пак, с процедура по руут неможеш да убиеш ТВто. Можеш да го убиеш след като е вече руутнат, ако умело започнеш да се ровиш из файловата система на ТВто. За маниаците, които обичат да рискуват, нов борд за бюджетните серии е около 50-60Евро, за премиум класа 150-200 Евро /ако все пак се намери из ebay, че нашето представителство тук с клизма ги доставя /.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 14-05-2015
Аватара на митака31
митака31 митака31 не е на линия
тороидален
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 168
Благодари: 30
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от greenhorn Вижте мненията
да, съгласен съм... така и с боксовете, рутерите, компютри и т.н. Истината е, че трябва да се внимава... ако не ти ясно, по-добре не се рови из папките. Все пак, с процедура по руут неможеш да убиеш ТВто. Можеш да го убиеш след като е вече руутнат, ако умело започнеш да се ровиш из файловата система на ТВто. За маниаците, които обичат да рискуват, нов борд за бюджетните серии е около 50-60Евро, за премиум класа 150-200 Евро /ако все пак се намери из ebay, че нашето представителство тук с клизма ги доставя /.
Добре,де, колега. Сега ми хрумна/като на истински манияк/, че след като при мен версията на FW на UE40H6500 е по-висока от тази, която може да се рутира, мога да си поръчам нов борд, да си го сложа и да рутирам него. Как обаче като го купувам да съм сигурен с коя версия на FW ще дойде. Имаш ли контакт, който може да помогне в тази посока?
Благодаря
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на митака31 за този полезен пост :
Чавдар (19-05-2015)
  #126  
Стар 14-05-2015
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

скоро сменях борд /не заради FW, защото ТВто нямаше САТ тунер, и съответно от борд C6510 го направих C6710/ и върху чипа с нанда има стикер с текущата версия на FW. Ако никой нe го е ъпдейтвал, трябва да изгрее с тази версия. Имай предвид, че ТВто се ъпдейтва в първия 1 час от закачане на нет. Също така обърнете внимание, че може да се ъпдейт по коаксиал или САТ/което също е желателно да се забрани - OTA/. Според мен не си струва да купуваш борд, при положение, че твоя си работи. Рано или късно ще има руут за твоя ТВ. Иначе, аз обичам да пазарувам от ebay или amazon. Представителите в БГ ми задаваха 200000 въпроса и накрая ми отказаха доставка /да не говоря, че цените им са поне двойни/.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 20140509_205941.jpg (40.5 КБ, 62 разглеждания)
Тип файл: jpg 20140509_205949.jpg (49.4 КБ, 58 разглеждания)
Отговори с цитат
  #127  
Стар 19-05-2015
Аватара на Коперникус
Коперникус Коперникус не е на линия
по-добрата версия
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 22
Благодари: 32
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Телевизора ми е Samsung UE40F6475SB със сателитен тунер и CI+ по документация. Ще мога ли да ползвам модула на Мтел или и аз да очаквам някакви проблеми като колегата? Закупен е в Исландия, където и живея, ако това има значение.
Не е ли добре да се отвори нова тема с кои телевизори и сателитни приемници работи модула на Мтел, че голямо ровене пада...
__________________
Лампов радиограмофон Акорд 101, транзистор ВЕФ, 2 бр. ШОКО разклонители и сателитната чиния от снимката
Отговори с цитат
  #128  
Стар 19-05-2015
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Коперникус Вижте мненията
Телевизора ми е Samsung UE40F6475SB със сателитен тунер и CI+ по документация. Ще мога ли да ползвам модула на Мтел или и аз да очаквам някакви проблеми като колегата? Закупен е в Исландия, където и живея, ако това има значение.
Не е ли добре да се отвори нова тема с кои телевизори и сателитни приемници работи модула на Мтел, че голямо ровене пада...
ако ти е наред ТВто, би трябвало да тръгне. Нямам да теством, но след като е CI+, трябва да работи.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 19-05-2015
zaneshew zaneshew не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: София
Мнения: 150
Благодари: 20
Получил благодарност:
50 пъти в 39 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Коперникус Вижте мненията
Телевизора ми е Samsung UE40F6475SB със сателитен тунер и CI+ по документация. Ще мога ли да ползвам модула на Мтел или и аз да очаквам някакви проблеми като колегата? Закупен е в Исландия, където и живея, ако това има значение.
Не е ли добре да се отвори нова тема с кои телевизори и сателитни приемници работи модула на Мтел, че голямо ровене пада...
Колега, ако си от София , мога да мина с модула някой ден за тест, за да си сигурен. Имаш ли настроена антена 16 градуса ? Сега може да тестваш на сухо като отидеш на source TV, след това избереш последователно Mute 2 4 7 Exit и трябва да ти излезе надпис на син екран CIPlus ...... success . Ако е така - 99% ще ти работи, щом по спецификация е CI+
__________________
World Vision force 1 Plus,Vu+ Zero, Dreambox 500s, Triax 78.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на zaneshew за този полезен пост :
Коперникус (20-05-2015)
  #130  
Стар 19-05-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,033
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Коперникус Вижте мненията
Закупен е в Исландия, където и живея, ако това има значение.
Мисля си , че няма да е възможно да минеш през тях
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ci, samsung, ue, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Blu-Ray Samsung проблем таратор DVD и BLURAY плеъри 11 29-07-2013 08:01
Избор между Samsung ES5500, Samsung EH5300 и Samsung F5500 СС ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 17-06-2013 09:27
проблем със SAMSUNG га4ев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 28-05-2013 15:07
Проблем с LED TV Samsung АЗЗ ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 26 12-10-2011 09:26
Проблем със TV samsung бобитто ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 16-08-2011 19:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.