The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Вижте резултатите от анкетата: За кой сте в спора?
Подкрепям Булсатком 338 71.91%
Телевизиите са в правото си 43 9.15%
Дреме ми 89 18.94%
Гласували: 470. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 27-12-2012
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 797
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile

пакет ИКОНОМИЧЕН - 6.80 лв. .

пакет СТАНДАРТЕН - 12.80 лв.

пакет bTV - bTV, bTV Action, bTV Comedy, bTV Cinema, Ring.bg, bTV Lady , bTV HD - 4лв.

  #112  
Стар 27-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от naso58 Вижте мненията


В политическата икономика която явно ти си учил, наистина е липсвала думата "реклама " а от там и за това е и невежеството ти .Каква е връзката между една телевизия независимо коя, със "съществуването на много медии издържащи се единствено от реклама "както си написал.С това което си написал точно подкрепяш моите думи.Защото излиза ,че всички други съществуващи медии които се издържали от реклама ,трябва не да се издържат ,ами да си плащат за рекламата.Тогава по твоята логика ,нямаше да остане на пазара нито една медия ако тръгне да си плаща за представената в нея реклама на чужди продукти.Явно проблема ти е по сериозен ,виж вземи мерки ,че скоро може да почнеш сам да си говориш.
Аз проблеми от ментално естество като теб нямам! Никъде не съм казвал, че бТВ трябва да си плаща за рекламите, които излъчва на рекламодателите, а че бТВ трябва да плаща на разпространителите на тв сигнала, доставчиците на техния продукт до зрителите, т.е. сателитни и наземни оператори, за да може продукцията на бТВ да достигне до рекламополучателя - обикновения зрител! Т.е. бТВ трябва да плаща на Булсатком и другите за да бъде включен в пакет основен, а не обратно - зрителя да плаща на бТВ затова, че бива денонощно облъчван с реклами! Ако има някакви такси, които зрителите дължат на сателитен оператор, то те трябва да бъдат обвързани единствено с разходите им по доставка на сигнала, както и такси за платени канали в които липсва външна реклама, като ХБО, Фокс и т.н.

пп: Относно Политикономика - учил съм я, но не съм спрял до там. Явно тук повечето смятат, че ученето спира когато си завършиш образованието, било то ви'ше или основно
__________________
  #113  
Стар 27-12-2012
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От двете анкети тук и анкетата в сайта на оператора, около 10 % застават зад тези толкова опростачени медии. Сами си направете преценката. Нека от първи януари ги изхвърлят все повече оператори.
  #114  
Стар 27-12-2012
koko koko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 28
Благодари: 4
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

След доста четене из форумите стигнах до извода че не всичко е така както се показва пред хората. Има доста неясни неща които не се показват.
- Ако всичко е ок, как е възможно БТВ да спрат сигнала по Коледа при положение че съществуващият договор е до края на годината! В една нормална държава, БТВ трябва да плати доста солена глобичка на Булсата.
- БТВ не може да налага на операторите да се пускат каналите им като пакет в основните им пакети.
- Но БТВ може да си определя сама цените, ТОВА според мен е основният проблем, в изминалите години Булсата натрупаха много клиенти със същата тактика! каналите не им се продават на конкуренцията или се продават на много висока цена

Какво ще стане (лично мое мнение)
- въпреки че повечето хора са на страната на Булсат, и БТВ го играят много грубо, накрая БТВ(тези зад БТВ) ще са на по голяма полза.
- не е възможно Булсата да спре каналите на БТВ след нова година, в най-лошия случай, ще се направят платени пакети (НО ще има потребители които ще се махнат от Булсата), или ще се вдигне цената на съществуващите пакети, пак съшият резултат...

За жалост за нас потребителите, те си правят каквото си искат вместо да работят за по качествена услуга и приемливи цени!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на koko за този полезен пост :
painkillerbg (30-12-2012)
  #115  
Стар 27-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Надявам се не да има отделни пакети, а просто да свалят каналите от Хелас. Има канали има проблем, няма канали - няма проблем. И така трябва да постъпят всички, не само Булсатком. Продължавам да си мисля, че следващите, които ще изреват, ще са Близу. Винаги, ама винаги ьТВ атакуват най-големите оператори, защото от там взимат най-много пари. Дреме им за някоя селска кабеларка или малка градска от типа DCC/N3/Евроком Царевец. Те от тях не взимат много. Взимат нещо, което, обаче, не им стига и не ги блазни. Блазни ги да одерат кожата на силните оператори, които са с националнално покритие. Тези оператори трябва да им го набият на два ката, за да се научат, че така не става. Много ще се разочаровам от Булсатком, ако им клекнат.
А какво стана с операторите от БАККО? Нали щяха да ги спрат? Или ьТВ смени условията за тях?
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
hector (30-12-2012)
  #116  
Стар 27-12-2012
Аватара на SatBox EOOD
SatBox EOOD SatBox EOOD не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Царево
Мнения: 531
Благодари: 130
Получил благодарност:
196 пъти в 128 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Напълно съм съгласен и подкрепям всички колеги в защита на Булсатком,тези от БТВ явно са свикнали да командват парада и всички до сега са им играели по свирката,но сега вече чашата преля с новите условия,които са поставили на Булсатком,още повече че са им изпратили готов подпечатан договор от страна на медията и Булсатком е трябвало да го разпише без никакви допълнителни уговорки и разговори.
Това си е чисто изнудване.Другото което ме подразни е че условията за Булсатком са едни а за тия от Виваком са други,нали от БАККО щяха да сезират КЗК за картелно споразумение между БТВ и ВИваком...какво стана,пак нищо.
А нещото което ме радва е,че много клиенти на Булсатком не им пука за тази телевизия БТВ,защото видяха че БТВ манипулира операторите в случая и ги подкрепиха навсякъде.

НА МЕН ЛИЧНО НИКОГА НЯМА ДАМИ ЛИПСВА ТОЗИ КАНАЛ И ДАНО СЛЕД НОВА ГОДИНА СПРЕ ИЗЛЪЧВАНЕ ОТ НАЙ ГОЛЕМИЯ ОПЕРАТОР В БГ!!!

Последно редактирано от SatBox EOOD : 27-12-2012 на 11:50
Следните потребители (3) благодарят на SatBox EOOD за този полезен пост
gogyto (29-12-2012), hector (30-12-2012), register (27-12-2012)
  #117  
Стар 27-12-2012
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SatBox EOOD Вижте мненията
Напълно съм съгласен ...
...НА МЕН ЛИЧНО НИКОГА НЯМА ДАМИ ЛИПСВА ТОЗИ КАНАЛ И ДАНО СЛЕД НОВА ГОДИНА СПРЕ ИЗЛЪЧВАНЕ ОТ НАЙ ГОЛЕМИЯ ОПЕРАТОР В БГ!!!
Защо всъщност тази тема е толкова интересна? защо бТВ се имат за "голяма" работа ? Скоро ще осъзнаят че хората ги гледат по инерция, защото така са свикнали, дори на повечето дори от нас, приемниците са настроени така :
1 - бнт1
2 - бтв
3 - нова

а защо ? заради инерцията от комунизма просто бтв се настаниха на честотата на "ефир2" и всички запонаха да ги гледат, не защото са интересни, а просто по навик.

Скоро това ще приключи дано булсат да удържат на натиска
__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien
  #118  
Стар 27-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Тц. При мен са:
БНТ1
Нова
Фокс каналите един след друг
HBO каналите един след друг
Спортните
Nat Geo и компания научно-популярни, Дискавърита, Хоби и т.н.
Първи канал на руската телевизия
Анимационни
Музикални...
... и то за ьТВ не остана място
Следните потребители (2) благодарят на Златанов за този полезен пост
Pipp0 (27-12-2012), НАА (27-12-2012)
  #119  
Стар 27-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А при мен са по азбучен ред
__________________
  #120  
Стар 27-12-2012
Аватара на star14
star14 star14 не е на линия
Burn in bulgaria
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 137
Благодари: 18
Получил благодарност:
55 пъти в 31 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вярно е това "заради инерцията" . И се чудя защо да се плаща на бтв , просто була да си купи един пакет с 5-6000 щатски филма и да ги пусне на 3-4 канала без реклами . Да ги върти денонощно и направо ще убие бтв простотията , даже абонатите ще се натискат щото канали като бтв се съдират от реклами и то на дърти филми пускани десетки пъти .
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ili, Булсатком, войната, Във, граматика, им, ЛИ, ПО, Подкрепяте, срещу, тв7, урок, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 13 (0 членове и 13 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Superbowl 45 - неделя срещу пон-ник, 1:30 ч. Стоян СПОРТ 39 03-02-2020 22:44
Войната срещу ЦСКА Antonio СПОРТ 5 02-04-2012 12:50
Amazon срещу Google ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 10-10-2011 13:32
Войната между Apple и Adobe приключва Музикантът GSM мобилни комуникации 1 07-06-2011 07:28
Колко често ни подкрепяте за БГТОП ? Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 05-03-2010 14:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.