The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 06-01-2015
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=Люкс;351799]п.п.
Ти па ако знаеш от колко националности съм си пробирал съпруга и колко време е отнело, направо ще ти падне шапката. Ако съм бил взимал акъл от разбирачи разни, е трябвало да си взема една селско момиче, да ми върти къщата като добра домакиня и да се радва че е станала софиянка. Ама аз къто съм тъп и упорит, съм си намерил такава дето взима 10 пъти повече пари на месец от 95% от нашенките.

Люкс,жена и свиня не се избират те се падат...
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на БОБИ за този полезен пост
sarivano (06-01-2015), Veskop (08-01-2015)
  #62  
Стар 06-01-2015
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Той очевидно си е избирал стабилна валутна позиция, а не свиня/жена.
И сега си избира не просто телевизор, а престижен статус-символ...
Това е друга философия, не е лъжица за всяка уста!
Та така.... Сложно е, като повечето неща в развитите държави...

GT-P5200 via Tapatalk
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
sarivano (06-01-2015), TUISTERa (06-01-2015), БОБИ (06-01-2015)
  #63  
Стар 06-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
Първо умния човек си избира технологията, после се ориентира за ценови клас и размер, според желанията и бюджета си. И накрая се гледат (препоръчително и тестват) конкретни модели.

...Но в магазините не разбират от калибрация и супер добри телевизори. За целта ще трябва повече да четеш, а не само да обикаляш.
Еми ти сега като видимо по-умен човек от мен, кво ти пречи да ме научиш с думи прости и аз да нахитрея покрай тебе, а ?
Ква технология ? То има ЛЕД на нормални цени, други няма. Плазмите LG 50 инча и по-големи които намерих в магазините Cora и But, насичат яко и безспирно и неуморно. Няма никъде в менюто нищо да им настроиш, ровичкахме с един продавач, ама нанай , нема никой.
За размера ориентацията се оказва най-лесна, трябва да може да влезе кутията на телевизора в каруцата ми, без да съм зависим от превозвачи и помагачи за носене.
Ценовият клас не мога да го избера предварително, преди да съм ги пробвал. Ако по-евтин 50 инчов върши същата работа както по-скъп, има голяма вероятност да взема по-евтиния, освен ако не е някоя непозната ми куче марка. За по-голям от 50 инча, ще трябва специално мерене на кутията му, щото не е сигурно дали ще влезе в каруцата, даже и при свалени облегалки. Ценовият клас в моят случай е разтегливо понятие. Ако някой успее да ме убеди че нещо по-скъпо си струва да бъде купено, само ще трябва да отскоча до банката ми, да изтегля мангизи от сметката ми.
Днес минах в единия от двата магазина Saturn при мен и там се появи точно продавача, който ми беше обяснил преди да не взимам голем и евтин, щото няма да ми хареса картината после. Беше ми правил демонстрация с едни издигащи се текстове ( в края и началото на филмите) как треперят.
Еми хубаво, убедил ме е човека че има и големи по размер боклуци. До тук съм му повярвал, ама днес като се явих там с трите ми тестови файла и като седнах на пода пред два телевидзора да ги разцъкам на воля, да видиш какво шоу стана. Продавача почна да се оправдава пред други клиенти че съм бил дошъл с файлове "капани" да им намирам дефекти на телевизорите.
И знаеш ли кво се получи ?
Еми оказа се че 400 херцовите се "изморяват" като им сменям настройките в менюто, докато гледам 3 минутния клип и почва да се вижда по едно трепкане от време на време, все едно че прескача няколко кадъра телевизора, даже след като съм излезнал от менюто и просто си гледам клипа. А 600 херцовия модел си работеше без промена на стабилността на картината, и по време на човъркане из настройките и след излизане от менюто.
Видя ли сега как се учи на място от практиката, кое как е , а ?
На всичкото отгоре, ще трябва пак да тествам Панасоници, за да видя дали нямат и те дефектите забелязани при Самсунгите.
А едно 48 инчово Филипсче с 400 фалшиви херца, направо се насра и си извадих флашката без да съм гледал и трите файла. А пък продавачът веднага се оправдава, че уж на тази цена нямало да намеря модел който да не насичал яко. Еми затапих го веднага, че съм тествал вчера панасоника дето струва само 50 евро по-скъпо в друг магазин и си работеше нормално, ама не съм го купил щото няма вграден сателитен тунер.
Според теб как става да четеш и да се научиш на нещо, което производителите нарочно крият ?
Да се записвам да следвам задочно технически университет 5 години ли ?
Щото те викат че били сложили 4 ядрен процесор например. Ама какъв е тоя процесор, колко му е силицата, колко му е буфера и т.н., никой нищо не ти казва.
Абе без тестване няма да мине !!!



Цитирай:
Първоначално написано от БОБИ Вижте мненията
Люкс,жена и свиня не се избират те се падат...
Да ама аз още като бях ученик в гимназията, баба ми ми каза относно избора на жена, че те всичките са били змии, ама да гледам поне да не си взема пепелянка.
Та аз си избирах и по-късно натрупаният ми опит по женска психология, ми позволи да отворя брачна агенция, като допълнително към основния ми бизнес занимание. И вместо по един път в годината си ходех по два пъти до родината и ги минавах самолетните билети за професионални разходи, в счетоводните ми книги. Абе добро си то да се научиш да избираш, има келепир в тая работа.

А на тебе каква ти се е паднала, от добра порода ли е ?
Отговори с цитат
  #64  
Стар 06-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Той очевидно си е избирал стабилна валутна позиция, а не свиня/жена.
Не е баш така, човекът Люкс се е оженил по любов, ама просто вместо да ги търси по дискотеките в студентски град, си е намирал такиви дето не ходят да се напиват ( като свини). Пък то в студетски град националности имаше много по мое време. Що да си ограничаваш избора само с нашенки да си лягаш ? Не трябва да сме ксенофоби ( да мразим чужденките). И русокосите севернячки и те душа носят и имат нужда от мъжка ласка и закрила.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 06-01-2015
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията

А на тебе каква ти се е паднала, от добра порода ли е ?
Люкс,аз всеки ден не ям боб като теб...
Отговори с цитат
  #66  
Стар 07-01-2015
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Преди въпроса за породата, в предното изречение ме порази култовата формулировка относно умението да се прави избор. С терминологията на безсмъртния Алеков герой, тръгнал по "европата"...

GT-P5200 via Tapatalk
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
TUISTERa (07-01-2015)
  #67  
Стар 07-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БОБИ Вижте мненията
Люкс,аз всеки ден не ям боб като теб...
Това с боба си е балканска работа, тука наблягаме на пържени картофи и печени пилета. Пияниците пък пият бира вместо червено вино, даже и през зимата.
Добре, като си нямаш булка, кажи какъв телевизор гледаш, да се поучим от твоя ценен опит.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 07-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Преди въпроса за породата, в предното изречение ме порази култовата формулировка относно умението да се прави избор. С терминологията на безсмъртния Алеков герой, тръгнал по "европата"...
еееее, трябва си да си обичаме българското у нас, нищо че сме се поевропейчили

твоя самсунг не насича ли с клипа от началото на филма хонг конг конекшън ?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 07-01-2015
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,468
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БОБИ Вижте мненията
Люкс,жена и свиня не се избират те се падат...
Може жена му,него ,да го е избирала!


Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
че съм бил дошъл с файлове "капани" да им намирам дефекти на телевизорите.
Кажи,какви файлови "капани" ти е слагала,за да се гордее сега с теб!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 07-01-2015
Виктор Виктор е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,378
Благодари: 496
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
еееее, трябва си да си обичаме българското у нас, нищо че сме се поевропейчили

твоя самсунг не насича ли с клипа от началото на филма хонг конг конекшън ?
Не знам до кога ще умуваш, но виж това: http://banks.dir.bg/2015/01/07/news18196665.html
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
32, 700, lcd, led, до, ЛЕВА, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ИЗБОР НА 3 ДЕ ТЕЛЕВИЗОР ДО 2500 ЛЕВА хикиро ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 74 27-12-2012 17:11
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 22:49
46 Лед Лцд Телевизор до 2100 лева рокнролл ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 24-11-2011 16:50
60 лева данък "телевизор" Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 26 17-06-2010 16:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.