The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 29-09-2013
Аватара на михоф33
михоф33 михоф33 не е на линия
Wake UP!
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Чехия
Мнения: 392
Благодари: 134
Получил благодарност:
123 пъти в 86 поста
Сваляния: 152
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Гледам че сте пропуснали 4.8Е, мисля че ще излезе и с булсатска антена . Знам че са украински програмите, но има и руски. Има и некодирани доста (и да не пропуснеме А-ONE )

__________________
Octagon SF4008
19E+23.5E + 39E+45E
Отговори с цитат
  #32  
Стар 29-09-2013
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Рики,за съседа не знам ама на мен ми запали фитилчето по темата с приемниците,които поддържат и шеринг,та били ми казал коя марка е предпочитана повече и модел някакъв,какво би ми предложил,да хвърля едно оЧо,тук-там какво има и как са цените
Аз работя само с един приемник и ми е трудно да препоръчвам този или онзи.Най-добре е да намериш чрез гугъл електронни магазини и да четеш оказанията.Би трябвало и форума да има такъв магазин.Не е лошо да ти помогне някой с поглед върху по-широк сппектър от приемници.Пък има и доста изписано на тая тема.Успех!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 29-09-2013
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Ухаааааа,гледам як купон сте си спретнали в темата ми,няма лошо Както бегло опоменах човека има нищо повече от стандартно оборудване на Булсат, търсим FTA-та,най-много да го склоня за маааалко по-голяма антенка, но за шеринги,емулатори,приемници,мотори да се говори е абсурдно,поради финансовата гледна точка,за съжаление всеки се съобразява според чергата си,исках само да разбера къде,що има,Благодаря на отзовалите се,ще говоря с него и ще видим на кое ще се спрем.Поздрави
Щом е за FTA канали 13Е или 46Е
http://www.flysat.com/hotbird.php
http://www.flysat.com/azerspace1.php
Отговори с цитат
  #34  
Стар 29-09-2013
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Не си спомням в коя моя тема,един колега използва фразата"засърби ли те един път няма начесване" ако чете тая тема тук,да знае,че шапка му свалям,адски прав е,крастата е голяма
Купувай един Xtrend направо!
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #35  
Стар 06-10-2013
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам проблем!!!Ориентирахме се към Хотбърд 13 Е,колко часа се мъчих без резултат,сканирах по транспондер10 992,който уж бил силен,но така и нищо не постигнах,стигнах до 58%,0 дб и дотам.на другите транспондери същата работа,притеснява ме това,че на 50 м пред антената има голямо дърво,ще опитаме да изместим антената,така че да е чисто пред нея, а тя дали е малка,60 см от Булсат,кабела дали има значение,15 м,гледам че е на Пасат Елетроникс 075 ома,интересуват ме транспондерите с руските тв.При вас с подобно оборудване,как е сигнала иии къде бъркам?Настройвах без дайсек,Моля за помощ!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 06-10-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Имам проблем!!!Ориентирахме се към Хотбърд 13 Е,колко часа се мъчих без резултат,сканирах по транспондер10 992,който уж бил силен,но така и нищо не постигнах,стигнах до 58%,0 дб и дотам.на другите транспондери същата работа,притеснява ме това,че на 50 м пред антената има голямо дърво,ще опитаме да изместим антената,така че да е чисто пред нея, а тя дали е малка,60 см от Булсат,кабела дали има значение,15 м,гледам че е на Пасат Елетроникс 075 ома,интересуват ме транспондерите с руските тв.При вас с подобно оборудване,как е сигнала иии къде бъркам?Настройвах без дайсек,Моля за помощ!
Ако дървото е на 50 м. едва ли пречи . Мести антената бавно без да бързаш и ако си с булсатския приемник първо отиди на настроена антена на 13 зареди го и тогава търси с него 13 Е
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Канали, Руски


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов руски пакет на Amos 4W moreg НОВИ ЧЕСТОТИ 5 12-05-2012 21:09
Руски TVCI - 4.8 E berks Новини 1 01-07-2009 08:22
DM 500 S -руски имидж lz1mnw DREAMBOX 3 05-01-2009 16:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.