The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 14-03-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Търси си аналогично дъно, но на Асус. Единствено те гарантират качествени компоненти и желязна поддръжка.
Абсолютно подкрепям! От ASRock само ядове, странно поведение и умиране от раз. Как с едно дъно Asus не съм имал проблеми. Все с ASRock, прегряващи Гигабайт и т.н. За моя машина само Asus. Да, скъпи са, но знам за какво си давам парите. Бих погледнал и друго захранване. Тези 500W на този процесор и с тези допълнителни товари, не ми допада. Виж нещо около 800W по-бива.
И наистина защо ще слагаш такъв процесор на машина, която ще се ползва за брауз? Ти си знаеш де, но такива пари за процесор със страхотни възможност, а да го ползваш за ровене в нета...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15-03-2013
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от канимир Вижте мненията
Още повече за AMD платформа, никога не ги е бивало и никога няма да ги...
А коя е най-добрата марка за АМД платформа, ако не е Асус?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15-03-2013
Аватара на star14
star14 star14 не е на линия
Burn in bulgaria
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 137
Благодари: 18
Получил благодарност:
55 пъти в 31 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако ще и 100 ядра да сложиш ,като е бавен рама и достъпа до данните от харда все тая . Не забравяй какво прави опрационната система с изпълнимите файлове (.ехе) чете от харда кешира е рама и старира в от рама . Инвестирай в най бързия рам и сложи ssd хард да си пускаш операционната система на него . Дъната са на късмет , виждал съм и доста асуси повредени .А видеото е важно да има добри одзиви за картата .

Последно редактирано от star14 : 15-03-2013 на 10:55
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15-03-2013
Аватара на канимир
канимир канимир не е на линия
форумно сукалче на бира
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: sofia.rar
Мнения: 59
Благодари: 20
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
А коя е най-добрата марка за АМД платформа, ако не е Асус?
от опит в рабоата ми в сервиз на вносител на Asus, Asrock, Foxconn, ECS, Gigabyte и Biostar най-малко дефектират и като цяло имат добро съотношение на цена към качество са Asrock и Foxconn след тях са Gigabyte и Biostar и най-зле са Asus и ECS
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15-03-2013
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от канимир Вижте мненията
от опит в рабоата ми в сервиз на вносител на Asus, Asrock, Foxconn, ECS, Gigabyte и Biostar най-малко дефектират и като цяло имат добро съотношение на цена към качество са Asrock и Foxconn след тях са Gigabyte и Biostar и най-зле са Asus и ECS
Точно същото знам и аз! А колко дефектирали Асуси съм видял през годините не е истна. Не мога да разбера кой се вързва още на това, че асус правят качествени дъна.
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15-03-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от канимир Вижте мненията
от опит в рабоата ми в сервиз на вносител на Asus, Asrock, Foxconn, ECS, Gigabyte и Biostar най-малко дефектират и като цяло имат добро съотношение на цена към качество са Asrock и Foxconn след тях са Gigabyte и Biostar и най-зле са Asus и ECS
Не знам какъв опит имаш в сервизи,но с това утрепа змея!


Цитирай:
Първоначално написано от Rafaello Вижте мненията
Точно същото знам и аз! А колко дефектирали Асуси съм видял през годините не е истна. Не мога да разбера кой се вързва още на това, че асус правят качествени дъна.
Престани да рекламираш Жар и да заблуждаваш хората.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15-03-2013
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rafaello Вижте мненията
Точно същото знам и аз! А колко дефектирали Асуси съм видял през годините не е истна. Не мога да разбера кой се вързва още на това, че асус правят качествени дъна.
Когато прогледнеш и започнеш да виждаш реалността, по-различни неща ще пропишеш!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15-03-2013
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Престани да рекламираш Жар и да заблуждаваш хората.
Пич, при тия буркани даже и не съм стъпил, камо ли да ги рекламирам. Тотално си объркал рейса. Линковете са от там, защото не ми се рови за всеки продукт в страницата на производителя. Пазаря на дилърски цени от Моста от има няма 6-7 години.

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Когато прогледнеш и започнеш да виждаш реалността, по-различни неща ще пропишеш!
Реалността за всеки е различна. Веднага ти давам 2 примера.
Пример 1. Бях системен администратор на голям завод и на мен се падна честта да обновявам компютрите. От 40 компютъра на 3 взех дъна Асус с идеята за нещо по-качествено. Другите бяха Асрок, за да се вместим в бюджета. Още на втория месец единия Асус даде фира - вградената му видеокарта отказа. Другия ми правеше проблеми и си джаскаше сини екрани когато си иска, оказа се че е от рама. Но същата тази рам сложена на Асрок никакъв проблем.
Пример 2. На приятел правих доста скъпа конфигурацийка с интелския 2600К малко след излизането му. Айде нали имаше парички Асусче. Уж за добро. Да ама не. Мрежовата карта седи седи и Network Cable Unplugged. Буксата ли нещо са прецакали, чипа ли - не знам. Ама турнахме една карта за 10 лв и заспа работата.
Та разправяй ми, колега на мен за реалността и за проглеждане. Туй което съм виждал, че е черно ти ми говориш, че е бяло. Ама кой знае.... може и да съм куцуз.
Е иначе за лаптопите грешка нямат Асус. Развален не съм видял. Страшни машинки. Една колежка го събори от бюрото, спъна се на кабела и го повлече. Само малко му се разместиха пластмасите, понатиснах ги и айде все едно нищо не е било.
Иначе другата седмица ще поръчвам частите вече, чаках долара да почне да пада ама той все нагоре....
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15-03-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Колега,
тъй като пръв се позоваваш на опит като администратор.Аз мога да се позова на количеството което минава на ден през нашата фирма и какво се връща с проблеми.Та на тази основа мога с чиста съвест да гарантирам,че бюджетната марка на ASUS не е по добра от оригинала.Колкото за цени като решиш какво да вземеш,драсни някой ред да ти дам оферта на лични.Да не правим не регламентирана реклама тук.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15-03-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,399
Благодари: 190
Получил благодарност:
351 пъти в 245 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като давате примери ще пишеш модела на дъната.
До сега не съм имал проблеми с азуски дъна. Отделно имам достъп до компютърна зала за графичен дизаин и там всичко е азус, а проблемите са от друго естество.
Преди доста години си купувах компютър и дъното бе MSI а процесора бартън. Компютъра отдавна съм го подарил на едни бедни хорица за интернет и до този момент си върви без проблем. Примера го давам защото мой познат по същото време си купи уж същото дъно но от жар. И още в гаранцията два пъти го сменя. После разглеждахме разликата на моето и неговото - чисто менте и калпава изработка. Бягайте далеко от Жар щото продават най-калпавите части.
__________________
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
конфигурация, ЛИ, Одобрявате, Тази


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ех тази зарга д.е.м.т Кошче 1 26-09-2012 21:03
Конфигурация на н линия от оскам-линк д.е.м.т MPCS/OScam 0 10-09-2012 21:41
Одобрявате ли избора ми на PC части elektrik КОМПЮТРИ и периферия 39 25-05-2012 18:17
Конфигурация за HD DVB платка? teolink КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 6 02-03-2011 21:01
Моля за съвет за конфигурация spaunov САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 3 27-11-2009 16:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.