The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 30-07-2015
краси098 краси098 не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: May 2015
Мнения: 317
Благодари: 496
Получил благодарност:
59 пъти в 37 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Че нали за това са инвестиционните кредити... и какво значи сериозен инвеститор? Те тези пари печатат ли ги крадат ли ги т.нар. сериозни инвеститори със сериозни собственици?

Ако имаха добър мениджмънт, а на тях точно това им куца, може би щяха да станат доста сериозни. Имаха голямо приемущество в началото, което пропиляха, точно от некъдърно управление с неясни цели, но пък в много насоки

Съжалявам за офф-а
Отговори с цитат
  #82  
Стар 30-07-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Да разчиташ на кредити за стотици милиони евро, точно на пазар като българския е меко казано безумие. Защото при проблем с кредита, който винаги може да се появи банката едва ли ще те жали. Докато при стабилен собственик просто се пренасочват парични потоци от едно към друго перо
Отговори с цитат
  #83  
Стар 30-07-2015
краси098 краси098 не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: May 2015
Мнения: 317
Благодари: 496
Получил благодарност:
59 пъти в 37 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За различните пазари, сериозен инвеститор е различно понятие.

А какво ще рече сериозен собственик?!
Щото по тази логика, може да разчитаме само на външни инвеститори...
Т.е. ще асимилират българския бизнес ( ако въобще има такъв вече ).

Но... много се отклонихме от темата...
Отговори с цитат
  #84  
Стар 30-07-2015
MetaMan MetaMan не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 78
Благодари: 12
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Едно от малкото хубави неща на Близу е в тоав, че като се появи нов канал те почети веднага го пускаха(последно с пакета Диема Екстра), докатао Мтел го пуснаха с почети месец закъснения. Помня и преди за Нова Спорт HD Мтел сиг 1 година не я пускаха. И сега с тази сделка и това ще изчезне
още една опция по-млако за потребителите
Отговори с цитат
  #85  
Стар 30-07-2015
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,207
Благодари: 602
Получил благодарност:
472 пъти в 335 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране :)

Цитирай:
Първоначално написано от MetaMan Вижте мненията
Едно от малкото хубави неща на Близу е в тоав, че като се появи нов канал те почети веднага го пускаха(последно с пакета Диема Екстра), докатао Мтел го пуснаха с почети месец закъснения. Помня и преди за Нова Спорт HD Мтел сиг 1 година не я пускаха. И сега с тази сделка и това ще изчезне
още една опция по-млако за потребителите
ха тя голяма загуба бе колега за 1 или 2 канала щели да ги пуснат малко по късно все тая въпроса е че някога ще ги пуснат
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #86  
Стар 30-07-2015
MetaMan MetaMan не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 78
Благодари: 12
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Просто казвах едно от малкото хубави неща(да не е и единственото) което имаше близу.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 30-07-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Според мен прецакването започна доста преди това. То не бяха изкупуване на малки интернет доставчици, то не бяха лицензи за мобилни оператори, мултиплекси. И всичко това се правеше на мускули и с кредити, без сериозен инвеститор или собственик зад гърба ти. Ами не става така тази работа. И нормално покрай всичко това услугата, която ги създаде остана на заден план и тя започна да спонсорира "новите им планове", без да я развиват... Винаги тяхното положение ми се е струвало като вица за жабата, където видяла, че подковават коня. Но за тяхно съжаление те не са коня...
Това не е грешка от тяхна страна. Грешките са другаде... Това , че накупиха толкова много мрежи ги направи основен играч в интернет доставката, а преди това там не бяха въобще изобразени... ИПТВ услугата + ЛТЕ + САТелит - на къде смятате, че трябва да серазвиват още? Проблема им е бавното развитие, досега можеха да са привършили поне иптв-то... Имат и лиценз за мултиплекс за ефирна... Парите обаче не се знае за кой проект отиват по-напред ... Това е основния им проблем според мен... Днес иптв-то е приоритет, утре е лте-то...
Отговори с цитат
  #88  
Стар 30-07-2015
Аватара на adak
adak adak не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 131
Благодари: 23
Получил благодарност:
24 пъти в 19 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Това не е грешка от тяхна страна. Грешките са другаде... Това , че накупиха толкова много мрежи ги направи основен играч в интернет доставката, а преди това там не бяха въобще изобразени... ИПТВ услугата + ЛТЕ + САТелит - на къде смятате, че трябва да серазвиват още? Проблема им е бавното развитие, досега можеха да са привършили поне иптв-то... Имат и лиценз за мултиплекс за ефирна... Парите обаче не се знае за кой проект отиват по-напред ... Това е основния им проблем според мен... Днес иптв-то е приоритет, утре е лте-то...
Що си мисля че на Мтел им трябва ЛТЕ лиценза на Макстелеком а не толкова Близу.Имам чувството че изиграха най-силния си коз и картите им са свалени .Сега е ред на БУЛСАТКОМ.И дано не съм лош пророк но накрая да не останат само тия 2 оператора.
__________________
Аз знам че нищо не знам
Отговори с цитат
  #89  
Стар 31-07-2015
краси098 краси098 не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: May 2015
Мнения: 317
Благодари: 496
Получил благодарност:
59 пъти в 37 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По скоро ще останат Виваком и Мтел...
Отговори с цитат
  #90  
Стар 31-07-2015
Аватара на adak
adak adak не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 131
Благодари: 23
Получил благодарност:
24 пъти в 19 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от краси098 Вижте мненията
По скоро ще останат Виваком и Мтел...
Нямат 4лте и не могат да отговорят адекватно на офертите и покритието на Булсат и Мтел,или лиценз за 4ж или сливане иначе агония и загуби на инвестицийте им
__________________
Аз знам че нищо не знам
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Близу, купува, Мтел, на, Продава, продаде, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 22:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 18:01
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 23:49
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 12:44
EQT V купува "Евроком Кабел" и "КейбълТел" и създава най-големия кабелен оператор ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 29-10-2009 17:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.