The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #591  
Стар 27-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Варна си е един абсолютен Мутренград. Ебати и пародията, не е истина....
А добро утро! Пародията отдавна е надминала границите на града ни. Визирам Bulgaria Air, Армеец, ЦКБ, Химимпорт....
Отговори с цитат
  #592  
Стар 27-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
А добро утро! Пародията отдавна е надминала границите на града ни. Визирам Bulgaria Air, Армеец, ЦКБ, Химимпорт....
Това ми е ясно, приятел. Просто е прекалено явно и нагло. И не е случайна приказката, че в някои части на света държавата си има мафиоти, а в България мафиотите си имат държава
Отговори с цитат
  #593  
Стар 27-05-2012
dobromirslavov dobromirslavov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 45
Благодари: 2
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хайде стига негативизъм, относно телевизията, има и доволни клиенти от МСАТ. Почти няма спортно събитие, което да се чудя дали ще мога да гледам с HD резолюция, страх който при предишния ми доставчик беше обичайно преживяване.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dobromirslavov за този полезен пост :
НАА (27-05-2012)
  #594  
Стар 27-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dobromirslavov Вижте мненията
Хайде стига негативизъм, относно телевизията, има и доволни клиенти от МСАТ. Почти няма спортно събитие, което да се чудя дали ще мога да гледам с HD резолюция, страх който при предишния ми доставчик беше обичайно преживяване.
Не, бъркаш се. Няма негативизъм. Особено в този форум, където за над 90% от пишещите твоите притеснения от предния ти доставчик не са никакъв проблем Тук говорим за беззаконието, което цари в тази фирма, респективно град и държава. И най-вече, че е прекалено явно и нагло. Защото навсякъде има пиратлък, не е само тук, но мустангите преминават всякакви граници

Последно редактирано от Цец0 : 27-05-2012 на 14:08
Отговори с цитат
  #595  
Стар 27-05-2012
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За мен няма по-мутренско поведение и нарушаване на закона от Булсатком с техните ТВ Плюс и Филм Плюс. Още малко ще купят правата за новогодишната реч на президента и само абонатите на Булсатком ще могат да я гледат. Аз не си спомням такова изнудване и принуждаване досега, преди години като даваха Формула 1 и Бундеслигата по Ринг или тенис по Диема си стигаше спокойно до всички. А и как да оцелеят местните оператори, все едно да закрият всички малки супермаркети и да останат само два мола. Мустанг просто спестяват на хората излишния труд да търсят къде ще се провеждат концерти на Шер.

Последно редактирано от Cavalry : 27-05-2012 на 16:03
Отговори с цитат
  #596  
Стар 27-05-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всеки краде нещо в тази държава и все има още и още за крадене - уникална работа!

Не знам какво се е трогнал Цветан за Булсат? Същите лъжат стабилно за броя на абонатите си пред правоносителите и така си спестяват доста пари всеки месец!
Отговори с цитат
  #597  
Стар 27-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Всеки краде нещо в тази държава и все има още и още за крадене - уникална работа!

Не знам какво се е трогнал Цветан за Булсат? Същите лъжат стабилно за броя на абонатите си пред правоносителите и така си спестяват доста пари всеки месец!
Абе "Господинът е от Варна", къде съм се трогнал за Булсат? Знаеш ли колко ми пука за едните или за другите? Тук се коментира МСат и изпълненията им, които в нито една нормална държава не биха минали, а тоя тръгнал пак Булсат да ми меша....
Отговори с цитат
  #598  
Стар 27-05-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явно, че доста ти пука щом ги коментираш.

М САТ не пиратстват от вчера, а от две години и всички тв.оператори и СЕМ със сигурност ги знаят от много време. Щом продължават....

Знаеш много добре как се уреждат нещата на високо ниво.
Отговори с цитат
  #599  
Стар 27-05-2012
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dobromirslavov Вижте мненията
Хайде стига негативизъм, относно телевизията, има и доволни клиенти от МСАТ. Почти няма спортно събитие, което да се чудя дали ще мога да гледам с HD резолюция, страх който при предишния ми доставчик беше обичайно преживяване.
Аз си мисля,че по отношение на телевизията,недоволните им клиенти се броят на пръстите на ръцете.
Отговори с цитат
  #600  
Стар 27-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Явно, че доста ти пука щом ги коментираш.

М САТ не пиратстват от вчера, а от две години и всички тв.оператори и СЕМ със сигурност ги знаят от много време. Щом продължават....

Знаеш много добре как се уреждат нещата на високо ниво.
Досев, пука ми че живея в държава, в която няма никакви закони и цари пълна анархия. Затова коментирам. А за операторите какво да ми пука? Да не съм акционер или служител?

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Аз си мисля,че по отношение на телевизията,недоволните им клиенти се броят на пръстите на ръцете.
То бива с тези канали на тази цена да има и недоволни По-скоро недоволството ще се появи, когато по един или друг начин бъдат принудени да прекратят излъчването на голяма част от тях, защото едва ли това може да продължи вечно....
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 18 (0 членове и 18 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.