The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > DVD и BLURAY плеъри

DVD и BLURAY плеъри Цифрово кино у дома

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 31-10-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Старо е 2004-5 мисля , ASUS P5GD1 , просто останах очарован как стар компютър като моя се справя с XBMC и то под Win7 та ми се искаше да пробвам и тая Live Версия

Последно редактирано от Андрей Колев : 31-10-2011 на 14:50
Отговори с цитат
  #112  
Стар 31-10-2011
Аватара на lordzerg
lordzerg lordzerg не е на линия
Zerg
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 111
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodger Вижте мненията
е значи няма как да стане.. впрочем сигурен ли си че нямаш такава опция?
какъв е модела на дъното? трябва да е доста старо ако няма такава поддръжка ...
при някои биоси мисля че AMI трябва да си вкарал флашката после влзиаш в биоса и в боот секцията кадето ти е харда търси да има някаде два харда и да избереш като първи флашката си (hard disk priority май)
ако ти е ново дъното (а то трябва да е ако си с мини итх) трябва да може да боотваш от флашка..

Последно редактирано от lordzerg : 31-10-2011 на 19:24
Отговори с цитат
  #113  
Стар 31-10-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво ще кажете за такава конфигурация за home pc и htpc ? Понеже искам такова малко решение безшумно , лесно за преместване , ниска консумация на ток и така и така ползвам псто само за музика и интернет мислите ли че такава конфигурация с малко повече рам де ще се справи добре за тая цел с windows 7 ? Доста хора казват че е стара и тоя атом бил най-бавния , но аз лично не открих друга подобна конфигурация с nvidea graphycs ? За htpc мисля да ползвам xbmc live под OpenELEC От USB Drive или от отделен пartition на harda ако е възможно това.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 02-11-2011
Аватара на lordzerg
lordzerg lordzerg не е на линия
Zerg
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 111
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Андрей Колев Вижте мненията
Какво ще кажете за такава конфигурация за home pc и htpc ? Понеже искам такова малко решение безшумно , лесно за преместване , ниска консумация на ток и така и така ползвам псто само за музика и интернет мислите ли че такава конфигурация с малко повече рам де ще се справи добре за тая цел с windows 7 ? Доста хора казват че е стара и тоя атом бил най-бавния , но аз лично не открих друга подобна конфигурация с nvidea graphycs ? За htpc мисля да ползвам xbmc live под OpenELEC От USB Drive или от отделен пartition на harda ако е възможно това.
този АТОМ които е ползвал hitman или АМД-то e350 (fusion) което ползвам аз напълно ще се справят с всеки един ХД филм или каквато и да е музика снимки или сат. тв. нали за това са направени също ще имаш ниската консумация която искаш и безшумност.... можеш да му сложиш или win7 или linux което избереш мисля че линукса ще е по удачно...
Отговори с цитат
  #115  
Стар 02-11-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ясно , аз питам за win7 защото искам да го ползвам и като настолен ПС , освен като HTPC , от доста време искам нещо по-компактно и най-вече по-малко харчещо ток , така или иначе не играя игри и тн не ми трябва супер бърза машина А това openelec някаква linux дистрибуция ли е ? Или си е отделна Live OS която целта и е да BOOT-ва XBMC с минимални процеси и тн.

Нещо този асус на hitman немога да го намеря никъде само на 1-2 места на по 240 лева , няма вече май промоция по 180-200 лева като лятото
Отговори с цитат
  #116  
Стар 03-11-2011
Аватара на lordzerg
lordzerg lordzerg не е на линия
Zerg
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 111
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

да няма да го намериш вече е старо и изчерпано търси друг по нов вариант а openelec e един доста орязан линукс с цел да ти буутне хбмц...
и да такова ХТПС ще ти върши идеална работа за нет с уин 7 както и за xbmc и други неща...
Отговори с цитат
  #117  
Стар 03-11-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А кой е по-новия варянт? Защото и ASUS AT5IONT не се намира много лесно ?
Отговори с цитат
  #118  
Стар 03-11-2011
нелим нелим не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 40
Благодари: 2
Получил благодарност:
5 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

АТ5-то специално го имат налично и даже имаше промоция с него заедно с е-мини кутия.

ИНформацията ми е от миналата седмица но на сайт още го има.

http://www.itx.bg/bg/promo/promo-asu...mini-2012.html

Аз мислех да взема него, но в крайна сметка викнах едно Acer Revo R3700 от eBay.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 03-11-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И ти си прав ,но си е пари ... + 50 лева за специфичната рам стана 450 ... Аз се бях насочил към старата версия като беше промоция на 180 лева и една чудесна кутия на foxconn с захранване fortron за 50 лева и става съвсем друга цифра ... Много скъпи тея кутий баси

А какво мислите за Аsrock A330ION , същия процесор и видео , същите изходи , като минус му е ,че не е fanless ... Но това не ме притеснява колкото аудито му защото е VIA ,а един пич ми каза че било кофти ,а и аз самия съм имал проблем с VIA и един winxp ,a за линукс нз как седят нещата
Отговори с цитат
  #120  
Стар 07-11-2011
Аватара на lordzerg
lordzerg lordzerg не е на линия
Zerg
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 111
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Андрей Колев Вижте мненията
И ти си прав ,но си е пари ... + 50 лева за специфичната рам стана 450 ... Аз се бях насочил към старата версия като беше промоция на 180 лева и една чудесна кутия на foxconn с захранване fortron за 50 лева и става съвсем друга цифра ... Много скъпи тея кутий баси

А какво мислите за Аsrock A330ION , същия процесор и видео , същите изходи , като минус му е ,че не е fanless ... Но това не ме притеснява колкото аудито му защото е VIA ,а един пич ми каза че било кофти ,а и аз самия съм имал проблем с VIA и един winxp ,a за линукс нз как седят нещата
не само звука VIA a целия Асрок е кофти ако питаш мен , аз взех гигабайт въпреки че не ги харесвам много, но останах доволен поне са с класа над асрок и са сравнително евтини . аз исках да взема Асусче ама бяха изчерпани навсякъде...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
xbmc, играчка, моята, НОВА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Профилактика в Нова тв viktor EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 6 29-10-2010 20:21
DM SAT на нова честота alexi НОВИ ЧЕСТОТИ 3 26-10-2010 23:43
“Нова” излъчва концерта на Георги Христов в НДК по Нова година ТИНТИН ДРУГИ 0 02-11-2009 16:37
Слави Трифонов ожени участници в „Моята голяма тв сватба” ТИНТИН ДРУГИ 0 20-07-2009 12:12
Нова Телевизия boyko70 ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 3 13-04-2009 19:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.