The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > 4K UHD - телевизия с ултра висока резолюция (Ultra High Definition) > 4K UHD приемници > Zgemma

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #181  
Стар 04-11-2018
Гепарда7472 Гепарда7472 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Като всеки чорбар,си припознал големото дръвце,по големото е зерото!Вуто е на светлини години зад Згемата по видео,с объркани драйвери за тунера и затова ти показва повече,ама на сигнал на ръба,вуто е чао!Единственото Ву,което става е соло4к!
Викаш борил си се,с кое бре?А явно сте и кьорави,та щом си се родил,живей и припознавай боклуците!
Дразни ви логото,щото нямате телевизори и няма какво да гледате,та ви вади очите!Я си купете по един хубав телевизор и тогава се борете с околната среда!
Смешен си много с тьпите си коментари- младеж!!! И вземи смени ти тоя измислен олед лайнян LG и вьобще не ми се пери с него!!
Отговори с цитат
  #182  
Стар 04-11-2018
Аватара на dzumba
dzumba dzumba не е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,500
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,165 пъти в 2,930 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще те черпя на някоя сбирка Чиче!
Тъпият коментар е, че си се родил с най кьоравия приемник!А че не можеш да се справиш със Згемата,която е много по удобна от дървеното уно,говори какъв припознавач си!
А колкото до оледа,не смешко,а трагичен смешко си ти!Как не срещнах един чорбар,да има що годе правилен вкус и мнение за нещо!В тоя свят трябва да има и будали!
Отговори с цитат
  #183  
Стар 04-11-2018
Гепарда7472 Гепарда7472 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Ще те черпя на някоя сбирка Чиче!
Тъпият коментар е, че си се родил с най кьоравия приемник!А че не можеш да се справиш със Згемата,която е много по удобна от дървеното уно,говори какъв припознавач си!
А колкото до оледа,не смешко,а трагичен смешко си ти!Как не срещнах един чорбар,да има що годе правилен вкус и мнение за нещо!В тоя свят трябва да има и будали!
За почерпката бива, ама ме е страх да не прехвана от идилията ти за " Цар на т......е! Не знам кво му е кьоравото на Ву, ама щом казваш значи имаш изкривена представа за дьрвениите! Какво значи, че не сьм могьл да настроя Сгема???? Ми то дьрво настройва ли се, бря??? И сега вденах за кво ми се периш с тоя олед - синьото май ти идва в повечко, че и тази година купата е пак синя! Сега сериозно - който го кефи да си го ползва сьс здраве- всички не можем да харесваме само еднакви неща!Просто не намерих и една причина да се преборя сьс себе си за да оставя това чудо на техниката да ми се кипри из кьщи!
Отговори с цитат
  #184  
Стар 04-11-2018
Гепарда7472 Гепарда7472 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Аз пък казвам, в днешно време в ерата на супер-супер смарт телевизорите, да използваш външно устройство за плеер е повече от смешно

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ползвам си и ТВ за плеьр естественно, но там има една подробност, която лично мен много ме дразни.Това са субтитрите- колкото и опции да има за размер, дебелина, цвят, контур и т.н. на UHD филмите на светьл фон е малко дразнещо като се чете горния ред! Добре става с лента зад тях, ама се губи от картината, ама пьлно щастие няма.
Отговори с цитат
  #185  
Стар 04-11-2018
Аватара на dzumba
dzumba dzumba не е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,500
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,165 пъти в 2,930 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гепарда7472 Вижте мненията
И сега вденах за кво ми се периш с тоя олед - синьото май ти идва в повечко, че и тази година купата е пак синя!
Чел си някъде,че синьото е приоритет, и много си се уплашил,нормално е за чичка,на толкова години останал без отбор!Няма как да е оранжево небето,въпреки ,че се пее в една песен!
Цитирай:
Първоначално написано от Гепарда7472 Вижте мненията
за да оставя това чудо на техниката да ми се кипри из кьщи
А съм и сигурен,че това чудото на техниката,което си изхвърлил е било като диамант в сравнение с останалите кютуци,които ти се кипрят!
Отговори с цитат
  #186  
Стар 04-11-2018
Гепарда7472 Гепарда7472 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Чел си някъде,че синьото е приоритет, и много си се уплашил,нормално е за чичка,на толкова години останал без отбор!Няма как да е оранжево небето,въпреки ,че се пее в една песен!

А съм и сигурен,че това чудото на техниката,което си изхвърлил е било като диамант в сравнение с останалите кютуци,които ти се кипрят!
Значи и в бижутерията си на това ниво като всяко друго- жалко, ама то приляга на Уефски!!! Напьни се и си вземи новото поколение на ТВ- микроледа и тогава ми сe пьчи, че имаш ТВ, ама не и тва недоразумение LG!!За LG- единственно модела от 18500 бонбонки!!!!
Отговори с цитат
  #187  
Стар 04-11-2018
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да туширам хубавия скандал със спам - между QLED (9-та серия) и OLED кое е за предпочитане?
Отговори с цитат
  #188  
Стар 04-11-2018
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Значи да обобщим,освем някакво лого,някакъв плеяр на сат. приемника и щракащото дистанционно,други косури има ли?Софтуерно как е,забива ли,бърз лие?Картинката как е?Те такива работи ни интересуват колега гепард,не за уефски!
Отговори с цитат
  #189  
Стар 04-11-2018
Гепарда7472 Гепарда7472 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Значи да обобщим,освем някакво лого,някакъв плеяр на сат. приемника и щракащото дистанционно,други косури има ли?Софтуерно как е,забива ли,бърз лие?Картинката как е?Те такива работи ни интересуват колега гепард,не за уефски!
Ще разделим нещата така- за гледане ТВ софта се дьржи прилично, но ако не улучиш правилно посоката на цепеницата в рьката и щракнеш няколко бьрзи по бутоните и цьфва син екран!!За мултимедия - при прескачане на кадри или превьртане се започва едно зацикляне на колецето , че има време да отидеш да пуснеш по една вода и като се вьрнеш или е успяло или си вьрти трябва рест на кутията. По бавен е естественно от Вуто, но за чак толкова не претенциозни - става. Картината с малко пипване докарва прилична картина - тук мога да се сьглася, че на Нова ТВ като, че ли в определени моменти, ама само в определени като, че ли е по добра, но толкоз!С една дума ако искам да пестя пари за цепеници бих си взел ZEROTO, а за разлика от 140лв. не бих си правил чикия на нервите и естествено скачам на по високо! Любимица по принцип ми е Ултимуто, но за тва което ползвам на този етап не ми е нужно, ама кой знае може да скоча и на него за в кьщи, а Уното за селкопа! Може да е село, ама няма се излагаме,я!Абе с една дума и тая Сгема ще ти вьрши работа- явно си е харесал много. В началото преди да я взема и аз така се кьм нея ме теглеше, форуми- моруми, но като се сбльсках с реалността- до тук бях!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Гепарда7472 за този полезен пост :
фокус (04-11-2018)
  #190  
Стар 04-11-2018
Аватара на Златев88
Златев88 Златев88 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 203
Благодари: 58
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Значи да обобщим,освем някакво лого,някакъв плеяр на сат. приемника и щракащото дистанционно
Логото мен не ме дразни, филми на енигма ще се мъчиш да пускаш само ако тв-то ти е на еднаква цена с приемника само дистанционното е кофти като от някои клонинг щрака и трябва да е хубаво насочено към приемника иначе не лови
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, h7s, zgemma, примник, сателитен


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
купувам примник с Common interface tok82 Приключили продажби 2 22-11-2017 15:03
Zgemma H5 Enigma 2 H.265 HEVC КСГ САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 5 27-05-2017 19:46
Zgemma Star H2 DVB-S2/DVB-T2/DVB-C Satellite & Terrestrial Combo Receiver Enigma chobanci ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 1 21-04-2016 21:54
Купувам "Ariva" или сат примник от същия клас с CI слот КСГ FERGUSON 4 03-08-2015 20:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.