The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ

МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ Настройки на мотори и позиционери за сателитни антени.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 09-05-2012
veskostoev veskostoev не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 6
Благодари: 6
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Съвет за мотор.

Здравейте трябва ми мотор за въртене на насочена антена тип 'решетка' 70 на 50 мм за WIFI интернет ако може на 360 градуса. Не ми трябват запаметени позиции само опции за въртене нагоре и надолу и на ляво и дясно силата на сигнала ще се следи от софтуера на компютъра.Не разбирам много от сателити извинете ако не съм обяснил нещо както трябва.Не ми трябва нещо много скъпо а добро като качество и цена.Благодаря ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 09-05-2012
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veskostoev Вижте мненията
Здравейте трябва ми мотор за въртене на насочена антена тип 'решетка' 70 на 50 мм за WIFI интернет ако може на 360 градуса. Не ми трябват запаметени позиции само опции за въртене нагоре и надолу и на ляво и дясно силата на сигнала ще се следи от софтуера на компютъра.Не разбирам много от сателити извинете ако не съм обяснил нещо както трябва.Не ми трябва нещо много скъпо а добро като качество и цена.Благодаря ви.
Тук се използват основно 2 типа мотори - H-H и линейни. И двата не могат да осигурят 360 градуса и са конструирани за специфичната задача за следене на геостационарна орбита. Няма как да се ползват директно, а и се съмнявам да стане дори след преправяне.
Съветът ми е да потърсите специализирани радиолюбителски сайтове и форуми - те имат тази нужда от насочване на КВ и УКВ антените си.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 09-05-2012
veskostoev veskostoev не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 6
Благодари: 6
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от om63 Вижте мненията
Тук се използват основно 2 типа мотори - H-H и линейни. И двата не могат да осигурят 360 градуса и са конструирани за специфичната задача за следене на геостационарна орбита. Няма как да се ползват директно, а и се съмнявам да стане дори след преправяне.
Съветът ми е да потърсите специализирани радиолюбителски сайтове и форуми - те имат тази нужда от насочване на КВ и УКВ антените си.
Благодаря ви.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
за, мотор, Съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съвет за 3D LCD SIRIUS ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 04-02-2012 18:50
HH мотор vs Полярно окачване + линеен мотор Ставриев МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 11 20-12-2011 20:12
съвет за лсд миленски821 HDTV дискусии 29 29-08-2011 15:21
Съвет ibramdd ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 15 03-02-2011 00:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.