The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 08-04-2010
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Видя се , че М. Ю. без Руни са нищо. По повод скъпо платения Бербо, Сър Фергюсън се чувства, като оня шоп дето си купил сапун вместо вафла и викал "пениш се не пениш - ще те ям, пари съм давал за теб".
Отговори с цитат
  #32  
Стар 08-04-2010
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ама как ги провали снощи Бербатов Юнайтед,без да играе при това ,много интересно как става?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 08-04-2010
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И на мен ми е много интересно Бербатов как провали Юнайтед без да играе. Много ми е интересно как преди време едни хора едва ли не правеха свирки на Бербатов сега го плюят. Бербатов не е МЮ, а част от него. След като халфовете не могат да вържат един пас какво е виновен Бербатов? Или най-добре вратаря да му подава топката в защита и той да премине през 11 играчи от противниковия отбор и да вкара. Дори и да го направи пак ще има киселяци, които ще го плюят. И не Бербатов е на високо, а вие сте на много ниско, да не кажа под земята.
Конкретно за мача съра си се прецака сам. Дори и с 10 души ако беше останал с нападател щеше да е друго. Ама той си знае, нали за това е сър.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 08-04-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Миро, не си прав... След като подлите шваби неколкоктратно и умишлено фаулираха Рууни точно в контузения крак, а жабара се направи на ни лук ял, ни лук мирисал и наивното изгонване на Рафаел друга алтернатива просто нямаше. Защитата трябваще да се заздрави, а каква по-добра смяна от непълноценния Рууни? Друг е въпроса, че съдията изобщо нямаше еднакъв критерий при нарушенията, защото ако фаловете на Рафаел бяха за жълти картони, то влизането на онзи прост немец отзад в краката на Валенсия 5 минути след червения картон беше буквално за смъртна присъда. Но станалото, станало. Лион от години ми е супер симпатичен отбор и искрено им пожелавам да разнищят тези немски палячовци!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 08-04-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Бербатов: Аз съм много на високо
Да.. На горния ред на резервната скамейка.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #36  
Стар 08-04-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Бербатов: Аз съм много на високо
Да.. На горния ред на резервната скамейка.
Престани да повтаряш като латерна едно и също през 2 поста! Да, така го каза, и го каза на хората, които злобеят срещу него и че от него излезе нещо, а не е поредния некадърен БГ футболист, за когото курвите и фолк клубовете да приоритет №1 в живота им... Друг е въпроса, ако и ти се причисляваш към злобеещите!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 08-04-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Първо не можеш да ми кажеш какво да повтарям.
Второ - повторих го заради изказването на миро, че "не Бербатов е на високо...", докато самия Бербатов сам казва обратното.

И ще го критикувам (злобеят само малките хора и тия които в критиката виждат злоба) колкото си искам.

Защото:
- Вече стои по-дълго на резервната скамейка отколкото на терена и не ми доставя удоволствие да го гледам там (на скамейката).
- Не се старае достатъчно. През повечето време играе мудно, без хъс, а добрите отигравания са епизодични.
- Повече ръкомаха и се ядосва, отколкото тича.
- Защото откакто стана голямата "звезда" на MU, спря да се раздава така, както се раздаваше в Тотнъм.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #38  
Стар 08-04-2010
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цецо, съра трябваше да смени Рууни, да. Но според мен с нападател, защото ако имаше нападател той щеше да увлича поне 2-ма футболисти на Байерн и те нямаше да мога да упражнят такъв натиск. Но всеки има виждане за ситуацията. И да, малко пресилени бяха картоните за Рафаел, но какво да се прави, така е видял съдията.
За Бербатов няма да навлизам в полемики, защото е безмислено. Само ще кажа, че за мен той е сто пъти по-добър човек от всички футболисти играещи в българското първенство взети заедно. А и защото е некадърен е в Манчестър Юнайтед.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 08-04-2010
Аватара на gggng
gggng gggng не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 396
Благодари: 857
Получил благодарност:
90 пъти в 58 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
Exclamation

Хубав-лош това ни е най добрия футболист в момента
Отговори с цитат
  #40  
Стар 08-04-2010
bobiengland bobiengland не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: София
Мнения: 14
Благодари: 6
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бербатов е добър( даже много добър футболист), само че той не е лидер и затова не може да се наложи в големите отбори, така както го направи в Леверкузен и Тотнъм. Защото там (в ЮНАЙТЕД) почти всички са звезди, и в момента проблема на Юнайтед не е Бербатов, защото защитата куца цял сезон, както и полузащитата. Време е Фъргюсън да направи трансфери, защото само с продажба на футболисти не става.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
преди, След, челси, Юнайтед


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Аз на Стамфорд Бридж: Челси - Спартак Москва Стоян СПОРТ 6 06-11-2010 03:29
Евертън - Ман. Юнайтед bonbonko1 СПОРТ 18 11-09-2010 23:47
Челси вади 50 милиона паунда за Торес Чък Норис СПОРТ 5 18-07-2010 12:55
Бока - М. Юнайтед по bTV от 19:00 ч. Джак СПОРТ 24 30-07-2009 10:58
ЮНАЙТЕД НЕТ и БУЛСАТКОМ ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 09-07-2009 14:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.