The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 05-11-2009
wsgar3 wsgar3 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Привет,
и аз имам няколко въпроса по същата тема и ще ви бъда благодарен за информацията.
От няколко дни имам същия телевизор и се чудя възможни ли са и ако да как, следните неща.
1. Да ползвам приемника на телевизора вместо този на Булсата (имам обаче втори приемник за телевизора в другата стая и двата са свързани с някакъв странен кабел)?
2. Каква СА карта трябва да си купя за да мога да сложа булсатската в телевизора?
3. Как мога да разделя двата приемника? Трябва ли ми втора антена? Сега ползвам една със сплитер..

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 05-11-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,935
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wsgar3 Вижте мненията
Привет,
и аз имам няколко въпроса по същата тема и ще ви бъда благодарен за информацията.
От няколко дни имам същия телевизор и се чудя възможни ли са и ако да как, следните неща.
1. Да ползвам приемника на телевизора вместо този на Булсата (имам обаче втори приемник за телевизора в другата стая и двата са свързани с някакъв странен кабел)?
2. Каква СА карта трябва да си купя за да мога да сложа булсатската в телевизора?
3. Как мога да разделя двата приемника? Трябва ли ми втора антена? Сега ползвам една със сплитер..

Благодаря предварително!
1. Можеш.
2. Трябва ти друга карта - ирдето карта, също така ще ти трябва ирдето кам.
3. Връзката м/у приемниците отпдна отдавна, спокойно можеш да разделиш двата приемника и да подариш вече този който не ти трябва на някой роднина или приятел. Най-добре си вземи двоен конвертор, може и четворен ако решиш да задържиш "излишният" приемник и да го поставиш в друга стая. От антената трябва да има отделен канел до всеки приемник.

ПП: В крайна сметка няма смисъл да си уложняваш живота, най-добре си вземи универсално дистанционно с което да управляваш телевизора и булсатския приемник и не се занимавай с глупости.

Последно редактирано от Чък Норис : 05-11-2009 на 16:01
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dvbs, txp42v10e, БУЛСАТКОМ, за, ли, на, приемнник, става


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
PANASONIC TX-P42V10E в мрежата на МСАТ Дилаз Оператори в гр. ВАРНА 2 20-04-2010 19:17
PANASONIC TX-P42V10E или SAMSUNG LE-40B750 или SONY KDL-40Z5500AEP. tosho7 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 24 27-01-2010 10:15
GTV става bTV Comedy ТИНТИН Новини 0 11-08-2009 00:46
как става? iwelichkow OPENBOX 32 08-08-2009 20:45
Става ли така ? tomy Въпроси и отговори 36 18-02-2009 09:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.